Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
5. 4. 2011 v 21:36 odpověď na: Zájezd na ASOT 500 (9.4.2011 Den Bosch) – BLESKOVÁ REGISTRACE!!!! #194442
nexxieČlennemá někdo jedno volné místo v autě? 🙂
nexxieČlenpravda pravdoucí, jedna z těch věcí co potřebuje čas na pochopení sm3 sweet tune
nexxieČlenMarkus zahrál ID40 na ASOTu v Argentině, jsem si skoro jistej že to bude Dakota (track. no 13)
nexxieČlendřív to byl skvělej dj – z jeho setu na Trance Energy 2001 jsem čůral hodně dlouho ale poslední roky to je vyhaslá hvězda.
Jo a ty rammstein neseděly, normálně fade out, pustil Du Hast a na konci to zkusil nějak zamíchat ale efekt hroznej
nexxieČlenna ASOTu to byla tragédie, nejhorší set co sem kdy od koho slyšel.. sm17
nexxieČlenhttp://www.armadamusic.com/music/?release=ARDI2061
pro mne osobně vokal skladby zklamání, instrumental 50 na 50
Highlights:
SmokeScreen – youtube preview špatný ale v ASOTu to znělo dobře
Stargazer – still in love
Raw Deal – we <3 techno!!!!!! 😀
nexxieČlenrework co mě roztavil..
nexxieČlenzní to hodně wippenbergovsky, uvidíme jestli to půjde dát aspoň za vůz, aby hnůj nepadal..
nexxieČlentypickej mailovej spam.. zahodit, nečíst a vůbec nikde neukazovat sm4
nexxieČlenv klidu, nevim jak to vyznělo ale vůbec jsem nenarážel na tebe..
nexxieČlenjestli vám vadí řeči o tom kde jsou lepší akce tak mě zase štvou řeči o tom kdo by si tu přál jakýho DJe, stejně píšete všichni do topiců ty samý jména.. ať už ve vlákně s TM, tady nebo kdekoliv jinde sm4
nexxieČlenteď jsi Moravu pěkně urazil.. myslím že právě naopak v čechách je několik málo akcí, který stojí za to 🙂
nexxieČlenpřijedeš D4ve? Klapča nejspíš taky dorazí, tak to zase vypadá na peklo noc sm0
nexxieČlento je škoda.. Ale i tak jasná volba tedy sm4
nexxieČlenuž je to Phile teda jistý, že La Grotta padla,jo?
-
AutorPříspěvky
