Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
nexxieČlenjako nic proti ale kam se hraba Eagle nebo F1d0..
nexxieČlenNewman : ok, dáme s „Nevim jak ho nazvat“ nejaký ten alkohol na sluníčku a pak bysme vás vyzvedli někde před hlavákem ?
a třeba potom ten sportbar co psak D4ve..
nexxieČlenněkdo z Brna co by šel už na 7ku něco málo někam popít ? sm3
nexxieČlenhmm, pěkně se tam uklidil sm3
nexxieČlenspawn.leo : jestli jsi ten raver z lide.cz, tak my se tě rádi ujmeme sm4 sm0
nexxieČlenjeden flyer krasnejsi nez druhej..
19. 3. 2011 v 10:15 odpověď na: IMPRESS special edition 18.3.2011, club MECCA – MARCUS SCHOSSOW #193418
nexxieČlenJsem rád že je už po akci, plnej Facebook nějakýho Schossowa už mě lezl fakt na nervy, jako by to byla nějaká žijící legenda..
Stranger To Stability? hmm, parada 🙂
nexxieČlenja kupuju hned v dubnu sm5
nexxieČlenslyšel jsem něco ošklivějšího ale nechce se mi googlit jejich produkci za poslední dva roky a vypisovat jí sem..
a ten střed neni špatnej, konečně snad vyhodili ty minulý pluginy do koše a bude novej sound
nexxieČlenkdyby to byla Ottavianovka, tak by refrén měl stejnou melodii jako nástup 😛
Novýho Bronzwaera se časem dočkáš, prý na něčem intenzivně pracuje..
nexxieČlendoufám že lidi nebudou blbý a radši půjdou na PI než na Mácháč..
nexxieČlenjj koukam na to, hledal jsem a marně
nexxieČlenPřijde dceruška za tatínkem: „Tati, já bych chtěla na diskotéku!“
„Tak mi ho vykuř a pak můžeš jít“
Táta si stáhne trenky a dceruška povídá: „Dyť ho máš celýho od hoven!“
„Se nediv, tvůj brácha chtěl jít do kina…“a parking R8 V10 na výbornou..
[img]http://www.gtspirit.com/wp-content/uploads/2011/03/how_not_to_park_your_audi_r8_v10_spyder.jpg[/img]to jsou dvě věci, co mne dneska rozsekaly
nexxieČlenDo hááááje, Bronzwaer s Callaghanam se zase vyznamenali! Masssive track.. Doufám že zazní na 500ce
nexxieČlenNo nevim ale kdyz vidim ten tracklist z Vidně, tak se mi zdá že už jde taky nějak do kytek.. Samý starý věci co hraje vždycky a kolem toho současnej pomalej nevandiťáckej sound.. wtf
-
AutorPříspěvky
