TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,486. až 1,500. (celkem z 1,575)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Transmission 5 – Line Up #104483
    nexxie
    Člen

    ondrab : pokud se nepletu tak na nature one hrali dvouhodinovej set jen armin s paulem.. jako hlavni headlineri.. jinak ostatni djs hodku
    no uvidime .. kazdopadne zitra bysme se konecne meli dozvedet timetable

    odpověď na: Armin Praha, 20.12.2008 #104425
    nexxie
    Člen

    GiGiDAGia: jj vidis.. na to sem zapomnel

    odpověď na: Armin Praha, 20.12.2008 #104349
    nexxie
    Člen

    iamek : Marco V byl na Sensationu a 19. prosince bude na electronic connection
    Van Doorn tu byl loni..

    odpověď na: Armin Praha, 20.12.2008 #103926
    nexxie
    Člen

    to je mazec.. vypada to krasne.. teda az na toho uspavace jarella

    jen doufam ze tech 1500 lupenu nebude hned pryc..

    odpověď na: Transmission 5 – Line Up #103827
    nexxie
    Člen

    prochi : ottaviani hraje tak dlouhy sety jak se dohodne..
    a live act neznemane live jako pvd hral s kapelou live.. proste set a semtam k tomu brnkne na klavesy..

    odpověď na: Transmission 5 – Line Up #103803
    nexxie
    Člen

    ste troubove ze se dohadujete o lineupu..

    ja bych to videl podobne jako vanillka87.. s tim ze sem nikde necet ze by meli mit
    vision impossible zase 30 min mix!!! intra a vizulace mit budou ale to je imho vsechno
    UM pozvali 6djs oproti 5 z min rocniku… takze i ottaviani bude hrat hodinu a pul..

    end.

    odpověď na: Transmission 5 – Line Up #103742
    nexxie
    Člen

    hmmm.. hodne velika blbost

    odpověď na: Markus Schulz – A New World #103584
    nexxie
    Člen

    ale netem se siri fake release.. 2CD.. druhy cedo je jen starej progression.. cuttovanej.. diggers fuckers..

    odpověď na: Markus Schulz – A New World #103570
    nexxie
    Člen

    je to venku.. i s albem 🙂

    nakonec to nezni az tak spatne 🙂

    odpověď na: Transmission 5 – Line Up #103498
    nexxie
    Člen

    Muff : je to mozny ze uz to zahral i na sw.. az budu na koleji tak si to prehraju a kdyztak reknu 🙂
    anyway na svete je prvni remix.. Markus ho zahral na Amsterdam dance eventu..
    zni to mistama jako duderstadt ale uvidime .. zatim je vsude jen ID remix

    odpověď na: Transmission 5 – Line Up #103473
    nexxie
    Člen

    [quote kameja]hej tak tu hymnu uz nejakej patek mam,je to na a state of trance 2008 vyber[/quote]

    blik cvak…

    odpověď na: Transmission 5 – Line Up #103383
    nexxie
    Člen

    Muff: the new world hraje markus od zacatku cervence jentak pro info! 🙂
    a cekalo se az posle sample ne az ji dodela.. to je rozdil

    ale proc to zase na par dni min tyden stahli to netusim..

    odpověď na: Armin Praha, 20.12.2008 #103280
    nexxie
    Člen

    ty lupeny uz se resi i na arminovym foru.. vypada to ze maj na nej zalusk i lidi ze zahranici.. myslim ze bude velka tlacenice 🙂

    odpověď na: Armin Praha, 20.12.2008 #103159
    nexxie
    Člen

    nevite nekdo jestli se daj v cr nekde na nejakym eshopu najit armada/armin tricka?

    odpověď na: Armin Praha, 20.12.2008 #103135
    nexxie
    Člen

    myslim ze kapacita 1000 lidi bude asi malo 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,486. až 1,500. (celkem z 1,575)