Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
nexxieČlenondrab : pokud se nepletu tak na nature one hrali dvouhodinovej set jen armin s paulem.. jako hlavni headlineri.. jinak ostatni djs hodku
no uvidime .. kazdopadne zitra bysme se konecne meli dozvedet timetable
nexxieČlenGiGiDAGia: jj vidis.. na to sem zapomnel
nexxieČleniamek : Marco V byl na Sensationu a 19. prosince bude na electronic connection
Van Doorn tu byl loni..
nexxieČlento je mazec.. vypada to krasne.. teda az na toho uspavace jarella
jen doufam ze tech 1500 lupenu nebude hned pryc..
nexxieČlenprochi : ottaviani hraje tak dlouhy sety jak se dohodne..
a live act neznemane live jako pvd hral s kapelou live.. proste set a semtam k tomu brnkne na klavesy..
nexxieČlenste troubove ze se dohadujete o lineupu..
ja bych to videl podobne jako vanillka87.. s tim ze sem nikde necet ze by meli mit
vision impossible zase 30 min mix!!! intra a vizulace mit budou ale to je imho vsechno
UM pozvali 6djs oproti 5 z min rocniku… takze i ottaviani bude hrat hodinu a pul..end.
nexxieČlenhmmm.. hodne velika blbost
nexxieČlenale netem se siri fake release.. 2CD.. druhy cedo je jen starej progression.. cuttovanej.. diggers fuckers..
nexxieČlenje to venku.. i s albem 🙂
nakonec to nezni az tak spatne 🙂
nexxieČlenMuff : je to mozny ze uz to zahral i na sw.. az budu na koleji tak si to prehraju a kdyztak reknu 🙂
anyway na svete je prvni remix.. Markus ho zahral na Amsterdam dance eventu..
zni to mistama jako duderstadt ale uvidime .. zatim je vsude jen ID remix
nexxieČlen[quote kameja]hej tak tu hymnu uz nejakej patek mam,je to na a state of trance 2008 vyber[/quote]
blik cvak…
nexxieČlenMuff: the new world hraje markus od zacatku cervence jentak pro info! 🙂
a cekalo se az posle sample ne az ji dodela.. to je rozdilale proc to zase na par dni min tyden stahli to netusim..
nexxieČlenty lupeny uz se resi i na arminovym foru.. vypada to ze maj na nej zalusk i lidi ze zahranici.. myslim ze bude velka tlacenice 🙂
nexxieČlennevite nekdo jestli se daj v cr nekde na nejakym eshopu najit armada/armin tricka?
nexxieČlenmyslim ze kapacita 1000 lidi bude asi malo 😀
-
AutorPříspěvky
