TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,471. až 1,485. (celkem z 1,575)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Transmission 2008 – Dojmy z akce #105423
    nexxie
    Člen

    dukelak : to je rajda primo z povolani 😀

    odpověď na: Transmission 2008 – Dojmy z akce #105387
    nexxie
    Člen

    moje dojmy.. nejlepsi halovka na ktery sem kdy byl.
    trochu me na zacatku vadil zvuk kterej se odzadu odrazel ale casem se to tak nejak vyrovnalo, holt vic beden {a asi dvakrat vic nez na lonsky tm} neznamena vzdycky lepsi zvuk..
    svetelna show skvela.. jediny co me mrzelo byly ty lasery co na pulku ferryho vubec nejely a pak ty problemy s vizulacema a intrama a s tim Alim and Fajlou.. to neni nejlepsi vizitka.. ale tak
    zadna tak obrovska akce se nemuze obejit bez drobnejch chybek..

    Poliak : nehral spatne.. ale radsi bych si na zacatek dal lonskyho sana.. ten me vic rozpalil
    Markus : no comment.. miluje cesky publikum, to zase miluje jeho.. set mistama hoodne ocekavanej, mistama prekvapujici.. markus delal show.. lidi rvali a piskali, to byly chvilky kdy se mi tou krasou zastavovalo srdce
    Ferry : zacatek {jako loni} pomalej.. podruhy v jedny hodine šakalaka me moc nebralo.. ale pak to po ferrovsku rozjel.. pri madness sem byl jak v extazi.. nakonec embrace a radio crash bomba {snad se na nej um nezlobili ze 6 minut pretahnul}
    Rank 1 : nevim co sem si o tom mel myslet.. and them bomba no.. zbytek nevim, nejsem jejich fanda..
    Aly & Fila : rozsekavacka.. skoda ze mi pak uz dochazely sily.. jel jako svina borec.. jen skoda ze neprijel i Aly no.. sme pak museli po paty uz jet tak me mrzelo ze sem tam nebyl na perfect blue. 🙁

    jinac lidi bylo mooore.. tipuju tak 12 ticis.. hodne velikej skok oproti tm4.. osobne sem necekal tolik lidi z polska.. sem rad ze transmission uz je tak proflakla za hranicema.. ta medialni obri kampan se precijen vyplatila

    odpověď na: Transmission 5 – Line Up #105309
    nexxie
    Člen

    dvacet ohnu.. pres 100 m2 obrazovek.. to bude masakr 🙂

    odpověď na: Transmission 5 – Line Up #105298
    nexxie
    Člen

    TWElight: tomu rikam projev 😀
    nemuzu se dockat tech ctyrprocentnich nabouchanejch tejpku v tech sitovanejch trickach sm15

    odpověď na: Transmission 5 – Line Up #105222
    nexxie
    Člen

    ty kraso ted sem objevil jeden track co hrajou aly&fila : Jan Gustafsson – True Fiction (Mohamed Ragab Remix)
    snad to dneska taky zahrajou.. uzasnej uplift

    odpověď na: Tiesto pres. Alone In the Dark – Edward Carnby #105210
    nexxie
    Člen

    komercni sra*ka.. typickej tiesto

    odpověď na: Transmission 5 – Line Up #105180
    nexxie
    Člen

    snad markus zahraje buttons a jeho remix big sky

    odpověď na: Transmission 5 – Line Up #104965
    nexxie
    Člen

    myslim ze markus by mohl zahrat the new world 😀

    odpověď na: Armin Praha, 20.12.2008 #104830
    nexxie
    Člen

    Partygirl : snad tam na tebe jeste nejakej zbude 🙂

    odpověď na: Transmission 5 – Line Up #104829
    nexxie
    Člen

    seven : nic nebude.. max tak videa na youtubu a tracklist tady na foru..

    odpověď na: Transmission 5 – Line Up #104655
    nexxie
    Člen

    tak ondrab mel pravdu.. no snad behem ty hodky zahraje our dimension :).. a dvouhodinovej set markuse a ferryho? co vic si prat..

    a rank 1 jen 45 minut? funny.. zahrajou breathe {jako uz 5 let na kazdy akci}, neco k tomu a zase pujdou..

    odpověď na: Transmission 5 – Line Up #104636
    nexxie
    Člen

    si snad delaji srandu ne.. uz je utery a timetable nikde sm8

    odpověď na: Armin Praha, 20.12.2008 #104630
    nexxie
    Člen

    cekal sem trosicku min penez no.. ale tak je to armin a k tomu vanoce.. neni co resit

    sompet : jen abys pak nelitoval.. jentak to shazovat kdyz nemas nejmensi tuseni jak to tam bude vypadat mi prijde predcasny..

    odpověď na: Paul van Dyk Prague Sessions 2008 #104603
    nexxie
    Člen

    FUGAZ : ja debil porad cekal kdy to taky konecne zahraje Armin nebo Above and Beyond v radioshows.. a v Trance around the world to bylo uz pred pul rokem..

    odpověď na: Transmission 5 – Line Up #104520
    nexxie
    Člen

    markus na zacatku bejt nemuze.. uz to pochopte..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,471. až 1,485. (celkem z 1,575)