Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
nexxieČlendukelak : to je rajda primo z povolani 😀
nexxieČlenmoje dojmy.. nejlepsi halovka na ktery sem kdy byl.
trochu me na zacatku vadil zvuk kterej se odzadu odrazel ale casem se to tak nejak vyrovnalo, holt vic beden {a asi dvakrat vic nez na lonsky tm} neznamena vzdycky lepsi zvuk..
svetelna show skvela.. jediny co me mrzelo byly ty lasery co na pulku ferryho vubec nejely a pak ty problemy s vizulacema a intrama a s tim Alim and Fajlou.. to neni nejlepsi vizitka.. ale tak
zadna tak obrovska akce se nemuze obejit bez drobnejch chybek..Poliak : nehral spatne.. ale radsi bych si na zacatek dal lonskyho sana.. ten me vic rozpalil
Markus : no comment.. miluje cesky publikum, to zase miluje jeho.. set mistama hoodne ocekavanej, mistama prekvapujici.. markus delal show.. lidi rvali a piskali, to byly chvilky kdy se mi tou krasou zastavovalo srdce
Ferry : zacatek {jako loni} pomalej.. podruhy v jedny hodine šakalaka me moc nebralo.. ale pak to po ferrovsku rozjel.. pri madness sem byl jak v extazi.. nakonec embrace a radio crash bomba {snad se na nej um nezlobili ze 6 minut pretahnul}
Rank 1 : nevim co sem si o tom mel myslet.. and them bomba no.. zbytek nevim, nejsem jejich fanda..
Aly & Fila : rozsekavacka.. skoda ze mi pak uz dochazely sily.. jel jako svina borec.. jen skoda ze neprijel i Aly no.. sme pak museli po paty uz jet tak me mrzelo ze sem tam nebyl na perfect blue. 🙁jinac lidi bylo mooore.. tipuju tak 12 ticis.. hodne velikej skok oproti tm4.. osobne sem necekal tolik lidi z polska.. sem rad ze transmission uz je tak proflakla za hranicema.. ta medialni obri kampan se precijen vyplatila
nexxieČlendvacet ohnu.. pres 100 m2 obrazovek.. to bude masakr 🙂
nexxieČlenTWElight: tomu rikam projev 😀
nemuzu se dockat tech ctyrprocentnich nabouchanejch tejpku v tech sitovanejch trickach sm15
nexxieČlenty kraso ted sem objevil jeden track co hrajou aly&fila : Jan Gustafsson – True Fiction (Mohamed Ragab Remix)
snad to dneska taky zahrajou.. uzasnej uplift
nexxieČlenkomercni sra*ka.. typickej tiesto
nexxieČlensnad markus zahraje buttons a jeho remix big sky
nexxieČlenmyslim ze markus by mohl zahrat the new world 😀
nexxieČlenPartygirl : snad tam na tebe jeste nejakej zbude 🙂
nexxieČlenseven : nic nebude.. max tak videa na youtubu a tracklist tady na foru..
nexxieČlentak ondrab mel pravdu.. no snad behem ty hodky zahraje our dimension :).. a dvouhodinovej set markuse a ferryho? co vic si prat..
a rank 1 jen 45 minut? funny.. zahrajou breathe {jako uz 5 let na kazdy akci}, neco k tomu a zase pujdou..
nexxieČlensi snad delaji srandu ne.. uz je utery a timetable nikde sm8
nexxieČlencekal sem trosicku min penez no.. ale tak je to armin a k tomu vanoce.. neni co resit
sompet : jen abys pak nelitoval.. jentak to shazovat kdyz nemas nejmensi tuseni jak to tam bude vypadat mi prijde predcasny..
nexxieČlenFUGAZ : ja debil porad cekal kdy to taky konecne zahraje Armin nebo Above and Beyond v radioshows.. a v Trance around the world to bylo uz pred pul rokem..
nexxieČlenmarkus na zacatku bejt nemuze.. uz to pochopte..
-
AutorPříspěvky
