Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
nexxieČlenta 7 mi nic zatim nerika.. zitra odpoledne projedu countdowny.. jestli na neco nenarazim
nexxieČlenani markus to nenahraval..
nexxieČlenNewman : nepamatuju si ze by hral Paradise Garage .. ale to neznamena ze to fakt nehral 🙂
nexxieČlenFUGAZ : hodis i ty samply z corstena pls?
a hral urcite od pattersona – us
nexxieČlenme stve ze sem neprisel driv ze skoly.. mam 100mbit tak bych to mel hned doma i venku.. 🙁
nexxieČlenID 02 [b]Marc Vision – Time Gate (Arnej Minimal Drum Dub)[/b]
nexxieČlenLean : jj.. zrovna sem to chtel napsat 😀 jeste ze Markus hraje tejden co tejden skoro stejny sety
ale co je ta 22 fakt neviim.. prijde mi to strasne znamy ale vubec netusim kam to zaradit
nexxieČlenkuci tyhle slovni bitky si piste do nejakyho oftopicu.. a ne sem 🙂
nexxieČlenID10 je [b]Derelict – Rescue Me (Markus Schulz Big Room Reconstruction)[/b]
nexxieČlenFUGAZ : ja to zase robim z youtubu a z toho co kdo napise.. tvoje strategie je ale 1000krat lepsi 🙂
kdyztak muzes nekam sem hodit ty minutovy ukazky z tracku co jeste nevis.. treba by nekdo s necim treba pomohl..
nexxieČlenfugaz: taky sem si myslel ze sem ways and means neslysel.. a nehral ottaviani taky huntera – stars?
btw ty mas zaznam ?
nexxieČlenStoupa : si borec.. urcite o ne mam zajem..
nexxieČlenK1aptcha :
ty tvoje fily na rapidspreadu uz nejsou.. je kdyztak reupni ju.. to zkusime dat dohromady
nexxieČlenja neviim.. sem to tam dal pac to psal karel (admin).. ja zrovna v tu chvili lital po arene a fotil 🙂
nexxieČlenDolikus1 : jj mam uz nejak spatnou pamet 😀 myslim ze to byl nejakej mashup pac vokaly a outro tracky bylo ze svd remixu ale jinak mela ta tracka uplne jiny basy
btw neznate tuhle tracku.. to se mi moc libilo
-
AutorPříspěvky
