Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
nexxieČlenrozza remix je fakt skvelej.. mam doma i origo ale jeste sem si na nej nenasel chvili.. snad me ani ten nesklame 🙂
nexxieČlenti co maj radi soucasnej tuctovej sound jako napr od Aly & Fila tak se jim libi vic N2O remix.. ti co maj radsi melodictejsi propracovanejsi track maj radsi original no.. a ti co zadnymu upliftu neholdujou to budou kritizovat jak nejvic muzou..
beru nazor vsech.. jen nejak nechapu lidi co treba takovej trance vubec nesnasej tak stejne pisou svoje nazory a sbiraj posty.
ja osobne kdyz nejakymu stylu nebo tracku nerozumim tak se do toho radsi nepletu.
nexxieČlenblackwolf : si to hod treba do transatoru na googlu.. nevyplivne ti to uplne 100% dobre prelozenej text ale s trochou fantazie to das dohromady sm4
nexxieČlentaky sem prihodil par veci
nexxieČlenSickboy : zase tak spatny to nejni.. na jednicce se taky moc nepredali „treti tm to teda fakt nebyla“..
a kdyz se zaposlouchas do tech anglickejch vet tak zjistis ze to nejsou tak blby otazky.. jen sou laicky blbe prelozeny
nexxieČlenhonzaxx : bud to byl nejakej hodne predelanej electro remix nebo sis to s necim moc splet.
nexxieČlenmajklhauske : spis myslim ze ty si trochu mimo pac si nepochopil co tim ondrab chtel rict. Ze ty Morilla znas neznamena ze ho zna dalsich 10000 lidi v cr a z toho 1500 lidi da {napr} 500kc na to aby ho videli live.. Byl bych rad kdybych se plet ale myslim ze v dnesnim svete Sensation White a radii jako Evropa2 a podobne je mnohem vetsim tahounem a lakadloem vetsi tahoun a lakadlo treba ten Tocadisco.
nexxieČlenja mam 341-2..kupovany hned prvni den vecer.
los_losos : ja zase tu jejich taktiku docela zeru.. myslim ze je lepsi jak pro ne tak pro lidi..
Jednak je podle me zbytecny davat do obehu hned 16000 listku kdyz nevi jestli se budou dobre prodavat a pak cim driv je koupis tim levnejsi je mas..
Kdyz to na posledni chvili padne tak je pak muzes v pohode prodat..
nexxieČlenLastHunter: ja jen ze to bylo v samostatnym novym topicu{uplne nesmyslne}.. ale presunuti je lepsi varianta 🙂
kluci vazne nevite jakym fontem sou delany texty TRANSMISSION?
nexxieČlendelete.. 🙂
nexxieČlenseven : dockej casu.. nejni jednoduchy sestrihat tuny materialu, dodelani titulku a podobne.. navic kluci z techna maj spoustu jinejch starosti.
nexxieČlentak dneska byla na nove v esu reportaz z tm.. to byly asi ty novacky kamery co ste videli 🙂 delali rozhovor s ferrym a markusem.. docela fajna reportaz
nexxieČlenFUGAZ : nejni jedno IDcko Fily Ferry Corsten – Galaxia v jejich remixu? Myslim ze sem to tam slysel..
nexxieČlen4 strings and dj shaine – the way it should be (dub mix) nikdo nehral.. leda mozna aly and fila v posledni pulhodce jinak urcite ne
nexxieČlenkuci nevite nekdo jakym fontem je ten nazev TRANSmISSION delanej?
-
AutorPříspěvky
