TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,441. až 1,455. (celkem z 1,575)
  • Autor
    Příspěvky
  • nexxie
    Člen

    rozza remix je fakt skvelej.. mam doma i origo ale jeste sem si na nej nenasel chvili.. snad me ani ten nesklame 🙂

    nexxie
    Člen

    ti co maj radi soucasnej tuctovej sound jako napr od Aly & Fila tak se jim libi vic N2O remix.. ti co maj radsi melodictejsi propracovanejsi track maj radsi original no.. a ti co zadnymu upliftu neholdujou to budou kritizovat jak nejvic muzou..
    beru nazor vsech.. jen nejak nechapu lidi co treba takovej trance vubec nesnasej tak stejne pisou svoje nazory a sbiraj posty.
    ja osobne kdyz nejakymu stylu nebo tracku nerozumim tak se do toho radsi nepletu.

    odpověď na: Transmission 2008 – Dojmy z akce #107815
    nexxie
    Člen

    blackwolf : si to hod treba do transatoru na googlu.. nevyplivne ti to uplne 100% dobre prelozenej text ale s trochou fantazie to das dohromady sm4

    odpověď na: Transmission 2008 (8.11.08) #107474
    nexxie
    Člen

    taky sem prihodil par veci

    odpověď na: Transmission 2008 – Dojmy z akce #107340
    nexxie
    Člen

    Sickboy : zase tak spatny to nejni.. na jednicce se taky moc nepredali „treti tm to teda fakt nebyla“..
    a kdyz se zaposlouchas do tech anglickejch vet tak zjistis ze to nejsou tak blby otazky.. jen sou laicky blbe prelozeny

    odpověď na: Transmission 2008 (8.11.08) #107114
    nexxie
    Člen

    honzaxx : bud to byl nejakej hodne predelanej electro remix nebo sis to s necim moc splet.

    odpověď na: Armin Praha, 20.12.2008 #106967
    nexxie
    Člen

    majklhauske : spis myslim ze ty si trochu mimo pac si nepochopil co tim ondrab chtel rict. Ze ty Morilla znas neznamena ze ho zna dalsich 10000 lidi v cr a z toho 1500 lidi da {napr} 500kc na to aby ho videli live.. Byl bych rad kdybych se plet ale myslim ze v dnesnim svete Sensation White a radii jako Evropa2 a podobne je mnohem vetsim tahounem a lakadloem vetsi tahoun a lakadlo treba ten Tocadisco.

    odpověď na: Armin Praha, 20.12.2008 #106842
    nexxie
    Člen

    ja mam 341-2..kupovany hned prvni den vecer.

    los_losos : ja zase tu jejich taktiku docela zeru.. myslim ze je lepsi jak pro ne tak pro lidi..

    Jednak je podle me zbytecny davat do obehu hned 16000 listku kdyz nevi jestli se budou dobre prodavat a pak cim driv je koupis tim levnejsi je mas..
    Kdyz to na posledni chvili padne tak je pak muzes v pohode prodat..

    odpověď na: Transmission 2008 – Dojmy z akce #106431
    nexxie
    Člen

    LastHunter: ja jen ze to bylo v samostatnym novym topicu{uplne nesmyslne}.. ale presunuti je lepsi varianta 🙂

    kluci vazne nevite jakym fontem sou delany texty TRANSMISSION?

    odpověď na: Transmission 2008 – Dojmy z akce #106429
    nexxie
    Člen

    delete.. 🙂

    odpověď na: Transmission 2008 – Dojmy z akce #106418
    nexxie
    Člen

    seven : dockej casu.. nejni jednoduchy sestrihat tuny materialu, dodelani titulku a podobne.. navic kluci z techna maj spoustu jinejch starosti.

    odpověď na: Transmission 2008 – Dojmy z akce #106298
    nexxie
    Člen

    tak dneska byla na nove v esu reportaz z tm.. to byly asi ty novacky kamery co ste videli 🙂 delali rozhovor s ferrym a markusem.. docela fajna reportaz

    odpověď na: Transmission 2008 (8.11.08) #106218
    nexxie
    Člen

    FUGAZ : nejni jedno IDcko Fily Ferry Corsten – Galaxia v jejich remixu? Myslim ze sem to tam slysel..

    odpověď na: Transmission 2008 (8.11.08) #106147
    nexxie
    Člen

    4 strings and dj shaine – the way it should be (dub mix) nikdo nehral.. leda mozna aly and fila v posledni pulhodce jinak urcite ne

    odpověď na: Transmission 2008 – Dojmy z akce #106004
    nexxie
    Člen

    kuci nevite nekdo jakym fontem je ten nazev TRANSmISSION delanej?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,441. až 1,455. (celkem z 1,575)