TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,426. až 1,440. (celkem z 1,575)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: DOJMY Z ARMIN @ PURE > #110744
    nexxie
    Člen

    hellman : spis nam de o to ze LukaSH asi nevi kam chodi..Kdyz pise jak mel armina rad tak netusim jak ho mohly najednou zaskocit jeho kreace na stagi kdyz je dela skoro na kazdy party.. a sound a tracky co hral? taky mi na nich neprislo nic neocekavanyho.. zacal zvolna kolem 130bpm a pak postupne pridaval. Takze jestli Armina a ASOT fakt tak dobre zna tak proc se tak divi.. ???

    To ze kdyz napr mixoval dvdcka tak se otrasal az prazskej hrad to je pravda no ale vyberem lepsiho mista na parkete se to dalo malinko vylepsit..

    odpověď na: DOJMY Z ARMIN @ PURE > #110736
    nexxie
    Člen

    [quote Stoupa]po Pandoře v mixu od Kandiho (kdy sem čekal, že to bude asi vrchol) zaznělo něco, co mi naprosto sebralo dech... ten nejdokonalejší z dokonalejch upliftů... čas byl někdy odhaduju 3:20 - 3:25, když to hrál... jestli mi někdo povíte co to je, máte u mě pivko...[/quote]

    Nebyl to nahodou dream flight? Pamatuju si ze to tak nejak +- kolem pandory (pri ktery hral armin na neviditelnou kytaru 😀 ) hral. Ale asi se pletu.. Kdyztak chvilku vydrz nez to dame s Fugazem dohromady.

    odpověď na: Armin van Buuren – Pure Prague (20.12.2008) #110725
    nexxie
    Člen

    Pokusim se pokud mozno co nejvice pomoci, bohuzel se vcera mym blizkym stala tragicka nehoda tak jsem misto delani tracklistu nebo pareni myslel vice na ne.. 🙁

    FUGAZ : to bez zaznamu myslis bez setu nebo bez kratkejch mp3 cutu jako jste delali na TM?

    odpověď na: Sensation White 6.6.2009 – O2 Arena Praha #110490
    nexxie
    Člen

    ten lineup je blbost.. na ofiko sensationu zadna zminka nejni a takovyhle veci se zverejnujou par mesicu pred akci..
    a marcel woods hraje na SB nez na nejaky house showing off SW

    odpověď na: Sensation White 6.6.2009 – O2 Arena Praha #110384
    nexxie
    Člen

    shit..

    odpověď na: Armin Praha, 20.12.2008 #109974
    nexxie
    Člen

    asi petr zverina nakonec nedorazi 🙂

    odpověď na: ASOT 2008 Yearmix #109295
    nexxie
    Člen

    Dexx : ten mix je hoodne cerstvej.. loni se dostal ven myslim az o tyden dyl. kdyz se podivas na tracklist lonskyho a srovnas si to s vysledkama tak uvidis.. navic to armin v nem i rika..
    Jednak mas dany zakladni tracky ktery byly web vote winner, ty se zarucene dostanou do top 100.. pak mas veci ktery tam proste bejt musej a pak to postupne doplnujes podle prubeznejch vysledku hlasovani..

    odpověď na: ATA – Blue Skies #109276
    nexxie
    Člen

    na tenhle release sem cekal hodne dlouho.. sice je na nem slyset ze ATA je teprve na zacatku kariery ale ta melodie a ty samply sou skvely.. origo jednoznacne 10/10

    a i dalsi jeho novy tracky sou dobry

    odpověď na: ASOT 2008 Yearmix #109274
    nexxie
    Člen

    Sanchez : rok od roku horsi hlasujici.. 90% z tech tracku je v top 100 votingu.. takze to armin nijak neovlivni.. kdyby lidi jako sme my hlasovalo vic tak by to mohlo vypadat i jinak..

    odpověď na: Transmission 2008 (8.11.08) #108729
    nexxie
    Člen

    tak uz i markuse mame kompletniho

    odpověď na: Transmission 2008 – Dojmy z akce #108157
    nexxie
    Člen

    tak to je mazec.. tohle melo obsluhovat nekolik tisic lidi? 😀 jeste ze sem tam byl autem a vsechno nechal v nem..

    nexxie
    Člen

    DJ Bastard : no vidis.. a me prijdou tracky jako napr
    out of the sly (aly and fila remix)
    shine on (aly and fila remix)
    key of life
    circa forever (aly and fila remix)

    takovy nezajimavy.. nemastny neslany

    why, breathe of life, uraeus, if you should go me zvedaly ze zidle ale ten jejich letosni sound ne no..

    hold kazdej sme jinej no..

    nexxie
    Člen

    Sq4Raa : vim ze nazory muzou bejt jakykoliv.. a proti tomu kdyz nekdo napise ze se mu na necem neco urcityho nelibi nic nemam..
    ale je rozdil napsat „nezaujalo me to..blablabla“ a „totalni kravina pro idioty..“ .Neutocim tim na tebe ani na nikoho jinyho.. jen sem to tady na tom foru uz parkrat videl a
    vzdycky me to akorat nasere..

    a uz tehle offpostu radsi nechame.. stejne tu nemaj co delat 😀

    odpověď na: Transmission 2008 (8.11.08) #107972
    nexxie
    Člen

    Potreboval bych poradit jestli si nekdo nepamatujete jestli Poliak nehral tenhle track :
    Michal Poliak – World Republic (Poliak Electro Mix)

    prijde mi ze uz jsem ho nekdy nekde slysel.. ale jestli to bylo na tm neviiim 🙁

    link na preview : http://www.trackitdown.net/genre/tech_house_minimal/track/553096.html

    odpověď na: Armin Praha, 20.12.2008 #107969
    nexxie
    Člen

    krishke : zase tak moc pravda to nejni… mashupy se hrat musej.. k tomu sou delany.. teda aspon ty co nejsou delany za komercnim ucelem.
    Jak armin rika.. ve dvou a trihodinovejch setech musi hrat aktualni muziku a muziku z labelu pod kterejma je a zbytek naplnit tim zbytkem… ktezto v celovecernich
    setech jako je pure muze hrat hlavne muziku kterou on sam miluje.. takze se zase tak moc bat nemusis 🙂

    btw koukal si na tracklist markuse z gdjb world tour z budapeste a 14dni na to z tm? tomu rikam „hrat porad to samy“ 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,426. až 1,440. (celkem z 1,575)