TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,411. až 1,425. (celkem z 1,575)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Armin van Buuren – Pure Prague (20.12.2008) #111328
    nexxie
    Člen

    a arenu hral Arminaman taky? ste si jisti?

    jinak Stastny a vesely vanoce klucii..

    odpověď na: DOJMY Z ARMIN @ PURE > #111286
    nexxie
    Člen

    souhlasim s Flash2001.. bud smlouvy.. a nebo um chce aby co nejvic lidi chodilo na akce a nesedeli doma na zadku a necekali jen na to az pak daji na net zaznamy.

    a k tomu arminovi .. tak 80% tracku co hral uz davno vyslo (ty procenta to je jen odhad mozna je to min.. mozna vic) takze si to muzes smichat doma.. sice to asi nebude
    s takovejma prechodama a efektama co tomu dodava armin a nebude to mit tu atmosferu ale na poslech treba do auta nebo tak by ti to treba stacit mohlo 🙂

    odpověď na: Transmission 2008 (8.11.08) #111176
    nexxie
    Člen

    done..
    akorat k prvnimu idcku nenam zaznam. donedavna jsem tu tracku mel v hlave, ale cas to vymazal

    odpověď na: Armin van Buuren – Pure Prague (20.12.2008) #111125
    nexxie
    Člen

    Hej ted sem si uvedomil ze tam mas chybu..

    mozna sem to jen zapomnel ale nepamatuju si ze by Armin hral Bulldozer.. Ale naopak vim ze hral New Jersey na ktery sem paril jak divej.. a to urcite nejni ID46.. takze tam nekde bude bug

    odpověď na: Armin van Buuren – Pure Prague (20.12.2008) #111122
    nexxie
    Člen

    11 : Sied van Riel – M.M.E. (Original Mix)

    odpověď na: Armin van Buuren – Pure Prague (20.12.2008) #111093
    nexxie
    Člen

    tak mi to nedalo :

    39 : Alex Morph – Sunshine (Nitrous Oxide Remix)
    42 : Anjunabeats – Volume One (7Skies & Static Blue Remix)
    45 : Sam Sharp – Roundabout (Sander Van Doorn Main Mix)
    48 : Thomas Bronzwaer – Certitude (Original Mix)
    55 : Vengeance – Unexpectation (Denga & Manus Mix)
    56 : Armin Van Buuren – Communication Part3

    odpověď na: Armin van Buuren – Pure Prague (20.12.2008) #111087
    nexxie
    Člen

    nemuzu si ted nic poustet ale vim ze nejaky z tech idcek byl novej van doorn a novy vengeance..
    spravny poradi ti hodim rano oki

    odpověď na: Transmission 2008 (8.11.08) #111074
    nexxie
    Člen

    tak poliakuv set uz je taky spravne na 100% poskladanej.. akorat je tam par IDcek.. kdyby nekdo mel zajem, muzu uploadnout samply

    odpověď na: Armin van Buuren – Pure Prague (20.12.2008) #111072
    nexxie
    Člen

    mas sample z ty 39ky? mam takovej pocit ze jsem vedel co to bylo.. ale mozna uz si to pletu

    odpověď na: Armin van Buuren – Pure Prague (20.12.2008) #110956
    nexxie
    Člen

    To me taky nastvalo ze bud 90% lidi neumelo anglicky nebo u walk the edge meli zavreny oci a nevideli a neslyseli ze maji rosvitit displaye..

    Stoupa : jj 32ka je stopro Epos – All Saints Day (Roger Shah’s Original Mix). Ale jako typickej uplift mi to zase tak moc neprijde

    odpověď na: Armin van Buuren – Pure Prague (20.12.2008) #110929
    nexxie
    Člen

    FUGAZ : 25 – Luke Warner & Mat Lock – Deep Psychosis (Daniel Kandi Remix)

    odpověď na: Armin van Buuren – Pure Prague (20.12.2008) #110896
    nexxie
    Člen

    tak tak .. a pridavam dalsi kus..

    16 : Super8 & Tab feat. Alyna – Delusion (Original Mix)
    13 : Sebastian Sand – Creeps (Original mix)

    odpověď na: Armin van Buuren – Pure Prague (20.12.2008) #110802
    nexxie
    Člen

    Flash2001: jj.. 7skies remix.. neboj, pracuje se na tom, do par dnu to bude komplet

    odpověď na: Eletronic connection 2 – Brno 19.12.2008 #110764
    nexxie
    Člen

    Laydee Jane :
    01 : Art Of Trance – Madagascar (Durand Remix)
    ..
    Vast Vision pres. Ahmose – Drone (M6 Remix)
    Orjan Nilsen – Vivida
    Fred Baker vs Greg Nash – Cyber Brain (Original Mix)
    Laydee Jane – Breaking The Spell (Fred Baker Remix)
    Bart Claessen vs Dave Shiemann – Madness (I Prefer This Mix)
    ..

    odpověď na: DOJMY Z ARMIN @ PURE > #110751
    nexxie
    Člen

    Stoupa : kandi & neumann – let go nebo s&t – blueprint taky ne vid? tak uz nevim.. dochazi vzpominky 🙂 budes muset pockat

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,411. až 1,425. (celkem z 1,575)