Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
nexxieČlen27. Dash Berlin feat. Cerf, Mitiska & Jaren – Man On The Run (4AM Mix)
nexxieČlenmozna by to chtelo nejak upravit topicname.. aby ho uvideli i ti slepy.. a pochopili ze jde o voting..
nexxieČlentohle je ten track co hrala Laydee na EC jak sem si na nej nemohl vzpomenout.. a ani ted si to nemuzu vybavit.. kua
http://www.youtube.com/watch?v=PQhEAmrHE6g
kdyztak se na to kluci podivejtetak nic.. uz to mam
Orjan Nilsen – Vivida.. ten track taky zeru
nexxieČlendoufam ze k ferrymu daj nekoho treba jako laydee jane.. aby to byla poradna tranceparty uz od zacatku 🙂
nexxieČlento me teda dost nemile prekvapilo.. jestli burak teda bude hrat 3 hodky, polak 2 tak na dyka zbejvaj taky jen 3 sm7
tak to asi tenhle pure vynecham a do SaSaZu se podivam az na Ferryho nebo Markuse..
nexxieČlenohledne tech dash berlin.. v kuloarech se mluvi o duderstadt remixu, ale neni to zatim oficialni.. radsi si pockame na ctvrtecni asot, ten nam to rekne 🙂
nexxieČlenSchmidt : je tam club mix.. a ten si prave myslim ze to taky nebyl. na vsech jeho setech sem nasel jen ten remix od arneje ale ten se mi zase zda nejakej moc slabej.. ale mozna to bylo tim silnym sound systemem co tam meli ze to znelo tak jinak, o tolik lip.. 🙂
nexxieČlen[quote Hustey]Roth je vubec posledni dobou kurevsky ve forme ...[/quote]
to teda je.. sice je to uz docela starej release a topic ale chtel sem rothika trosku podporit 😀
nexxieČlenID 46 : Tokugawas Drums vs. Quillroader – Mayan Sun (Josh Henriquez & Raver Remix)
mam ze sebe takovou radost 😀
nexxieČlenID 22 : Vengeance – Explain (Reminder Remix)
uz jen tri idcka 😀 come on.. to dame!Schmidt : Vis na stopro ze hral Jarrell Punta Del Este prave v Armejove remixu?
nexxieČlenSchmidt : a k tomu Jarrellovi – posledni tracku zahral michaela cassetta – shadows movement
nexxieČlenjo a ten Marco V – Simulated (ID Remix) je od Jonase Stenberga..
a Woodsik hral taky Sam Sharp – Roundabout (Sander Van Doorn Main Mix)
a ID Remix chakalaky byl Sphaera’s Boom Chakalaka Remix
nexxieČlenFugaz : koukal sem ke Schmidtovi to listu.. nevsim sem si ze sem v pulce stranky, ze tam nejsou cista, ze tam nejsou zadny idcka, ze tam jeni obrazek.. proste uplne mimo.. asi prestanu s tim hasisem.. aspon na Vanoce 😀
Za chvilku to balim a letim k babi smazit kapra 🙂 tak se tu mejte a at najdete more vinylu, maxacu a alb pod stromeckem 😀
nexxieČlenFugaz: ja idiot koukal do jinyho playlistu nez do oficialniho.. takze uplne zbytecny zmatky (ohledne ty areny) 😀
me tu dneska jedou moje milovany vanocni songy jako
Watergate – Merry Christmas Mr Lawrence (Hemstock and Jennings Remix)
Sarah McLachlan – The First Noel (DJ Shah Remix)
..proste nostalgie 😀
nexxieČlenmam v hlave z tech party uplnej maglajs ale Jane hrala urcite taky Project FNP – Buzzed Up (JOC Remix)
-
AutorPříspěvky
