Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
prochiČlenD4ve: Už jsme to slyšeli, bomba víš tři…kolikrat to zopakuješ? Spis me ale zajima jakou to má pro nás výpovědní hodnotu? Poku to nechceš sdělit, tak nas ušetři těchto skvělých informací a přestaň si tu honit ego. Děkuji
prochiČlenTady je delsi verze zive v pomerne slusne kvalite, sander to tam nepatrně mixuje,ale jinak si to můžem užít do sytosti….mozna bych ale cekal vetsi vyvoj, trosku monotonni to je….Uvidime co full verze
prochiČlen[quote Anonymní uživatel]Milí fanoušsci trance music,
není důvod k panice či obavám o osud budoucích akcí pod hlavičkou United Music.
Insolvenční řízení společnosti UM Events s.r.o. řeší právníci, jelikož společnosti, které návrh podaly, přihlásily neoprávněné pohledávky, a ani nezaplatily povinný poplatek. Za tímto krokem se skrýval zcela jiný zájem.
Pleasure Island organizuje United Dance s.r.o. (http://www.ticketpro.cz/jnp/festivaly/hudebni/364898-pleasure-island.html), stejně tak Transmission bude produkována společností Transmission s.r.o., která bude během tohoto týdne zapsána v obchodním rejstříku.
Tyto změny jsou výsledkem nového konceptu organizační struktury skupiny United Music.
Tzn. že se není třeba obávat toho, že by nadcházející akce byly jakkoliv ohroženy a dotčeny insolvenčním řízením zcela jiné společnosti.Díky za vaši přízeň, důvěru a podporu.
United Music[/quote]
Děkujeme za vysvětlení. Zajímalo by mě ale, jak byly splaceny jiné pohledávky,když vaše firma podle zápisů z valné hromady byla v roce 2008 ve ztrátě 1,6 milionu a v roce 2009 vykázala ztrátu taky, vzbuzuje to ve mě určité pochybnosti. Pochopil bych, že pohledávky od největšího věřitele club mark czech by mohly být neoprávněné, ale co ostatní jako např pronajímatelé reklamních ploch big board, vydavatelé periodik atd?
Pokud vaše firma vytvořila nove firmy jako reakci na insolvenční řízení, tak pochybnost i ve mě způsobuje to, že podle obchodního rejstříku byla firma united dance založena 12 března, tedy vice jak dva měsíce před podáním insolvenčního řízení.
Jinak mi dělá radost, že to neovlivní chod vašich akcí v budoucnu. Obával jsem se, že přijdeme o akce s vysokým standardem organizace a účinkujícími na té nejvyšší úrovni. Přeji hodně štěstí do budoucna
prochiČlenConsequence. Ty dluhy co jsou v hlavnim spisu ano, ale v prilohach jsou dluhy jeste nekolikanasobne vetsi….jen jedna pohledavka se spolecnosti pronajimajici reklamni plochy je skoro 900,000 Kč a to tam je dalsich pohledavek v procesu prihlasovani 9…takze ty dluhy opravdu jdou do milionu a myslim ze je SW nepokryje… SW je ziskova,ale vse ma svuj strop.
Edit: Tak jsem to spocital, v prihlaskach jsou dalsi pohledavky za skoro 2,1 milionu takze s pohledavkama v hlavnim spisu to jsou skoro 3 miliony korun. A to se jeste muzou ozvat dalsi veritele
Kdo by veril ze nas UM po cely ty roky tak stedre dotovalo
prochiČlenzajimavy….ale uz to trochu dava smysl….Majoritni vlastnik si zalozi novou firmu a nejvetsi veritel UM,ktery je i minoritni vlastnik UM, podá návrh na insolvenční řízení. Aby to jeste nebylo tak, ze nektery ty dluhy byly fiktivní a jen se a tom nevydělalo….
No takhle se zrejme da delat business v Česku….
Jinak United Music s.r.o. bude asi nejaka uplne jina firma 😀
prochiČlenTak to je drsny….
No uvidíme co se bude dít…Já jen slyšel, že UM mají holandský majitele…
prochiČlenJinak zpět ke školnému: školné má strategicky podporovat ty obory, ve kterých je nedostatek lidí a pro takovéto obory budou slevy. Coz vidím jako vítaný krok.
prochiČlenBohuzel linku z Prahy do Liverpoolu Wizzair zrušil….nabizi se ale možnost letět z Bratislavy….jinak bych být tebou kontroloval stranky ryanairu pravidelně,vetsinou se tam tu a tam objeví nejaka akce,chce to jen vychytat….
Doporucuju http://www.skyscanner.net a kliknout na mapu letu…obevi se ti mapa a odkud kam muzes primo letet….
Jinak listky nevim, zkus okontrolovat oficialni stranky….
prochiČlen
prochiČlenDjDkDave….zrovna jsem se to chystal napsat…Ja verim ze UK system by za urcitych podminek sel udelat i v cr,pokud by se vyresila prijmova otazka….jinak to co pises se dost blizi Danskemu systemu,kdy nejvetsi skolne plati studenti s nejhorsimi vysledky a nejlepsi studenti neplati nic. Takze urcita kombinace UK a Danskeho systemu by fungovala v CR asi nejefektivneji…..
Ale meli bychom se vratit do reality. Nejlepsi reseni se malokdy v ČR prosadí. Možná i proto se zpět do ČR nijak nehrnu. Celý politický systém v UK je poměrně dost efektní, životní úroveň je vysoká a absolventi s dobrými výsledky maji reálnou šanci uplatnit se ve svém oboru a vybudovat si kariéru. Nerikam. ze se nechci do ČR vrátit, to naopak, ale rozhodně ne v nejbližší době nehodlám vrátit, pokud to nebude nutné. Trochu jsem zanevřel i na Českou politickou scénu, nekdy mi přijde, že je jedno,kdo vlastne vladne, protoze kazdy si chce nahrabat do sveho korýtka co nejvíc a pak teprv myslí na lidi. Jediné co mi tu chybí jsou krásné České ženy a dobré pivo. Ale toho si jednou,az se vratim, uziju az az.
prochiČlenAle tohle je na dlouhou debatu. Cele vysoké školství by se muselo změnit. T
řeba mi i vadí, že v ČR je prakticky jedno jestli je člověk premiant nebo se propotácí školou až k titulu….V UK existuje nekolik urovní: 1st Class: 100-70%, upper second class(2.1) 69-60%, Lower second class(2.2) 59-50, third class 49-40%, vse pod 40 procent je fail. Vysledky za prvni rocnik neovlivnuji vyslednou známku za titul.
V UK se na univerzitách studuje mene predmetu,ale více do hloubky a se znacnym durazem na uplatneni v praxi. Vice se píšou práce,které se posílají zkrz komplexní centrální systém ktery presne okontroluje zdroje, vcetne internetu, knih a prací ostatních studentů a moznost pro plagiarizaci prace je velmi malá. Tyto prace mají dané téma a rozsah vetsinou 2500-3500 slov, kazde tvrzení musí být podložené referencí a stimulují studentovo pochopení látky behem celého semestru. Neexistují tu zápočty atd, o počet zkoušek je menší.
Na druhou stranu ale enexistuje,aby člověk propadl u zkoušky a nemělo to značný dopad na výslednou známku z titulu, v tomhle je to nekdy dost tvrdé. Můžu říct, že vetsina takto získaných znalostí mi nadále zůstává v hlavě a není to tak, že se naučím kvanta textu, vyplivnu to ze sebe u zkoušky a pak na to skoro úplně zapomenu,abych si mohl udělat místo na další kvanta znalostí pro další zkoušku,jako je to hodněkrát zvykem v ČRSystém takovýchto tříd má i jednu nespornou výhodu: Vetsina velkych zamestnavatelů vyyžaduje 2.1 nebo 1st takže studenti kteří takovýhle výsledků dosáhnou maji pomerne slušnou šanci si najít práci. Studenti jsou motivováni k lepším výsledkům.
Další zajímavou součástí je možnost tzv Sandwich titulů….. člověk absolvuje bakaláře za 4 roky a ve třetím ročníku si hledá pracovní stáž.,která se mu započítává do výsledného titulu. Zaměstnavatelé mají možnost poměrně levně zaměstnat kvalifikovanou pracovni sílu a pokud se osvedci,vetsinou je nabidnuta i prace po ukončení studia. Vetsina vetsich zamestnavatelu tyto stáže nabízí, ale studenti se o ně musí ucházet sami. Když si človek stáž nenajde,tak je automaticky přeřazen na normalni 3 letý systém.
Takových ‚vychytávek‘ je tu víc a diky tomu ma britské školství pověst jednoho z nejlepších na světě.
prochiČlenZarazi me jedna vec….to uz dneska lidi vubec nectou volebni programy?
Studenti voli pravicove strany,ktere jasne deklarovaly ze usilují o zavedení školného a ted se proti tomu najednou protestuje….to mi hlava nebere….
Ja jsem pro zavedeni skolneho….pokud teda bude nastavený systém tady jak v UK, coz pochybuju, jak znam nase politiky….
V UK plati skolne jen stredni a vyssi prijmova skupina….pro ilustraci skolne je cca 100 tis Kč ročně(3255 liber)….domacnosti s příjmem pod 25 tisic liber ročně mají nárok na redukované školné až do výše 10% skolneho….a slevy na skolnem se uplatnuji v celem spektru,takze pouze stredne az vysokoprijmove skupiny plati plné školné….
Na skolne je mozne dostat půjčku, která má úročení 2,5 % ročně……clovek zacne splacet pujcku az ve chvíli kdy jeho individuální příjem překročí 20-25 tisíc liber a strhává se z platu…při takovém příjmu se půjčka splatí v relativně krátkém časovém období…..v pripade ze tohoto prijmu nedosáhnete,tak po 25 letech se půjčka ruší a stát proplatí zbyvající dluh….
Krom toho stát také nabízí garantované půjčky na životní náklady, stejně ůročené a se stejnými pravidly, ale zase, nizkoprijmove skupiny maji naroky na granty ktere se u nekterých mých spolužáků pohybují kolem 6 000 liber ročně, což hravě pokryje náklady na život na univerzitach mimo obrovská města(Londýn, Edinburgh, Manchester, Leeds atd)
Krom toho, většina univerzit ještě nabízí sociální stipendia ve výši 1000-2000 liber, které dále podporují sociálně slabé studenty, a také prospěchové stipendia na zaklade vysledků A-levels(obdoba maturit) ktere činí 1000-2000 liber….
Podtrženo sečteno:
Univerzity maji výrazný zdroj příjmů a většina pravidelně investuje značné sumy rozvoje campusu, zařízení, investuje se do online zdrojů, knih atd, zařízení atd. Sociálně slabí studenti maji narok na velmi velké úlevy a pro vetsinu to znamena ze maji skolne jeste dostupnější než stredne-vysokoprijmove skupiny. Studenti mají zajištěno, že nejsou zadlužení do konce života a pri prumerne vysi prijmu maji pomerne slusnou sanci rychle splatit svuj dluh.
Navíc je tu i jiný systém podpory státu…stát platí na každého studenta, jak v čr, ale narozdíl od nás je podpora vyplacena až ve chvíli kdy student skutečně odpromuje, takze neexistuje systém jaký se děje na vetsine(hlavne technickych) skol kdy se nabere v prváku nadmerne mnozství studentů a pak jsou postaveny nároky tak vysoko,ze urcite procento studentů vypadne….
A perlicka na závěr. Nikdo tady v UK nežádá šílené sumy za přihlášku jako další zdroj příjmů pro univerzity. Pro ilustraci: když jsem se hlásil na České univerzity, tak se poplatky pohybovaly v řádu 400- 500 Kč za přihlášku,někdy i víc. V UK stojí jednotná centrální přihláška až na 5 univerzit na jednou 15 liber, tzn 450 Kč.
Zajímá mě vás názor. Příjde vám takový systém nespravedlivý? V Česku má být strop 10 tisíc Kč, což je 1/10 školného v UK a rozhodne nejsou náklady na život 10krát větší než v ČR. Osobne bych si dokazal predstavit skolne 30-40 tis Kč, ale to je jen muj nazor. Prijde mi ze podobný systém,jaký je v UK(upravený pro čr), by mohl být sociálně spravedlivý a přitom velmi efektivní….
Zajímají mě vaše názory
prochiČlenAndroid,chces se k nam pripojit do trance.cz online poker ligy? je tu na to forum,tak si kdyzdak procti….
prochiČlenTed jsem zazil vazne fakt hodne srandovni sitko….3 dolary,10 hracu…..neodehral jsem jedinou hand u ale skoncil jsem druhej…. 😀 vsechno se tocilo tak rychle ze ja jen cumel…doslo jen na 25/50 blindy 😀
prochiČlenJá vím no….já jen že by to bylo super….kazdopadne me zajima kdo jeste prijde do lineupu…..verim ze to neni posledni velke jmeno,kdyz minule byl Bolier, Schossow atd
-
AutorPříspěvky
