Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
prochiČlenhttp://www.loupak.cz/video/srandicky/3956-pivni-teleport-reklama?ref=fb
dokonalost sama! Nobelovku!
prochiČlen47.
Chile právě vstřelilo branku! Chilané z ničeho nic udeřily. MILLAR dává Chile naději. Jeho střelu tečoval Pique.
ty vole novinky zase rulujou s tim jejich pravopisem 😀
prochiČlennovinky zase perlí k fotbalovému ms hodí skupiny z hokejového MS 😀
prochiČlenHele sázím na Erička Lumiérka, co ty na to? Nebo Chriss Willis znova? 😀
prochiČlenNevim sam, moc od toho noveho alba neocekavam…Armin Only zni už zajimavěji,ale stejně….na zaklade toho alba…kdyz bude dobre album, pojedu asi i na AO….
Jinak uprimne se desim dalsiho singlu…..mel by se jmenovat Not Giving Up(on Love) a jako vokalistka by tam měla být Sophie Ellis-Bextor
prochiČlenJakožto big Armin fan musim uznat že tohle je naprostá nuda…..a to se vyvíjelo tak slibně…..
prochiČlen[quote iamek]Kreeki : sm15 ... Co to je za serial / film ?[/quote]
prochiČlenJo Wipeout 3…tohle znam,ale za boha jsem si nemohl vzpomenout odkud tu pecku znam, protoze jsem si byl jisty,ze jsem to slysel uz predtim nez jsem zacal poslouchat vic trance….
prochiČlenKuurna tolik invence v klipu jsem už dlouho neviděl 😀 Kdo dělal ATB udělal ten klip? Nedělá klipy snad i Armadě? 😀
Po hudební stránce taky nic moc, taková letní pop-myšina…nic víc….Kde jsou časy kdy André dělal věci jako Let you go, Hold you, atd?
prochiČlenz takovych hand se odchází špatně….ale usmála se na mě pořádně štěstěna:
[img]http://img14.imageshack.us/img14/6238/fhvsquads.jpg[/img]
prochiČlenTed jsem zacal hrat na William Hill..Otresny software 😀 ale dostal jsem se k tomu skrz sazky na WC 2010, kde jsem si skrz jejich bonus vydělal…..zrovna hraju specialní sitko…..
12 hracu, 2 dolary buy in, 1000 chips starting stack….kdyz 4krat po sobe vyhrajete,dostanete jackpot 2000 dolarů…..já už jsem na druhé výhře v řadě….chtělo by to dotáhnout i zbylé dvě….ale nevěřím, že to vyjde….pri nejlepsim se clovek dostane az na finalni heads-up a pak už to je úplná loterie……..není to sice turbo,ale blindy se zvysuji celkem zvlastne…..na finalnim heads-up jsem už hrál při blindech 800/400, což jestrašně moc při celkovym poctu 12000 zetonu v turnaji….Ale stejně, držte mi palce 🙂
prochiČlenOh Hell yeah!
prochiČlenNejsem si jisty tim Enjoy the silence ale s tim First rebirth docela trefa 🙂
prochiČlenTak to je moc! 😀 😀
prochiČlentak Sander tomu dal i jméno, docela bych pochopil Hymn, ale nevim co znamena 2.0 😀
-
AutorPříspěvky
