Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
prochiČlenbud jsem filmovy ignorant nebo nevím…protoze jsem dost dlouho nemel chut na valecnou tematiku tak jsem odkladal shlednuti hurt lockera……
reknete mi co je na tom filmu,plnem nesrovnalosti a veci ktery vubec v armade tak nefungují, bez souvislejšího děje a nijak dobrych hereckych vykonu tak úžasného, že musel dostat 6 oscarů? opravdové zklamání….
prochiČlenjinak ven leakl už full a jak se mi ripy a vysekly verze nelibily,tak tohle je pecka nad pecky…..
prochiČlenFlash +1
Nejspis to je ale blbost, ale nemeli by pri monopolizaci trhu zadat o schvaleni EU? nevim jak jsou presna pravidla,ale jejich podil na trhu elektronicke hudby bude masivni
prochiČlenHlavne jestli to projde,tak je to dost nebezpečný precedent….děvčata zdarma na akcích je dost běžná záležitost, která se rozhodně neděje jen na flédě……
prochiČlennebojte,pristi rok to bude znova….tentokrat že tiesto zemřel při anal bleaching 😀
prochiČlenJezis to je zas kachna…naposledy umrel taky pri autonehode…podivejte se na obsah te stranky co tam maji za zpravy. kdy hlavni clanek je ze Justin Bieber nesnasi Koreu a udelate is obrazek o kvalite tehle stranky…..
Ale nasmál jsem se 😀
prochiČlens tou vodou z kohoutku si děláš pr..el
prochiČlensnad mu nevycitas ze te callnul s trips na flopu….
ale tohle jsem taky zazil nedavno,jen nepochopitelny preflop all in borce s KJ kteryho jsem samozrejme s mym AA callnul….flop AQ10…turn nic river A
prochiČlen[quote Hustey]prochi: konecne poradny argument proc jet na festival :D[/quote]
sm15sm15sm15
prochiČlenHradhouse nikdy nebyl o hvězdách….ale tak unikátní atmosféru zříceniny hradu nemá žádný festival v ČR….Byl jsem dvakrát a s klidným svědomím můžu říct,že pro mě to byl a je nejlepší festival v ČR. Obvzlast muj prvni Hradhouse 2006 s Christianem Varelou, Felipem, Corvinem Dalekem byl neco co se jen tak nezapomíná, byl to moje první větší akce a první open-air. Ale i další ročník, s Michelem De Hey, Justinem Robertsonem, Fergiem, Pendulum atd byl vyborny prestoze byl proprseny….
Navic kde jinde pri prebihani z nadvorni stage na hlavni stage uslysite asi 10x chceš koule? 😀
prochiČlenMee fascinuje jen jak vždycky hlásí,že je to jeho poslední turné a pak se rozmyslí a udělá další 😀
prochiČlenWoe 😀
prochiČlenjj taky jsem ho hned v Accapelle slyšel….
prochiČlensm15sm15sm13
prochiČlenGol to mel byt a urcite ovlivnil cely match….Anglicani proste vic otevreli hru a Nemci pak dvakrat skorovali z breaku….pri 2:2 by anglicani asi zacali hrat pecliveji….ale stejne si Nemci zaslouzili vyhrat…a docela i verim ze stejne by jeste jednu branku dali..
.Ale stejne dost pada na Capella jak zformoval defensivu? Reknete mi jak muze dat Terryho na pravou stranu kdyz vzdy hraje na leve???Defensiva byla fakt spatna,tam se dneska lamal chleba….ale souhlasim s tim ze video by pomohlo….
Kazdopadne verim ze Nemci maji aspon nejakou sanci zkomplikovat to Argentine(predpokladam ze postoupi), i kdyz verim, ze argentina ma na to porazit i nemce
-
AutorPříspěvky
