TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (celkem z 1,310)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Filmový koutek #174938
    prochi
    Člen

    bud jsem filmovy ignorant nebo nevím…protoze jsem dost dlouho nemel chut na valecnou tematiku tak jsem odkladal shlednuti hurt lockera……

    reknete mi co je na tom filmu,plnem nesrovnalosti a veci ktery vubec v armade tak nefungují, bez souvislejšího děje a nijak dobrych hereckych vykonu tak úžasného, že musel dostat 6 oscarů? opravdové zklamání….

    odpověď na: Gareth Emery – Global #174935
    prochi
    Člen

    jinak ven leakl už full a jak se mi ripy a vysekly verze nelibily,tak tohle je pecka nad pecky…..

    odpověď na: Vandit spojuje síly s Armada Music #174515
    prochi
    Člen

    Flash +1

    Nejspis to je ale blbost, ale nemeli by pri monopolizaci trhu zadat o schvaleni EU? nevim jak jsou presna pravidla,ale jejich podil na trhu elektronicke hudby bude masivni

    odpověď na: E-MOTION – history #174487
    prochi
    Člen

    Hlavne jestli to projde,tak je to dost nebezpečný precedent….děvčata zdarma na akcích je dost běžná záležitost, která se rozhodně neděje jen na flédě……

    odpověď na: Tiesto – autonehoda ??? #174398
    prochi
    Člen

    nebojte,pristi rok to bude znova….tentokrat že tiesto zemřel při anal bleaching 😀

    odpověď na: Tiesto – autonehoda ??? #174370
    prochi
    Člen

    Jezis to je zas kachna…naposledy umrel taky pri autonehode…podivejte se na obsah te stranky co tam maji za zpravy. kdy hlavni clanek je ze Justin Bieber nesnasi Koreu a udelate is obrazek o kvalite tehle stranky…..

    Ale nasmál jsem se 😀

    odpověď na: něco pro zasmání #174322
    prochi
    Člen

    s tou vodou z kohoutku si děláš pr..el

    odpověď na: Poker (online i offline) #174301
    prochi
    Člen

    snad mu nevycitas ze te callnul s trips na flopu….

    ale tohle jsem taky zazil nedavno,jen nepochopitelny preflop all in borce s KJ kteryho jsem samozrejme s mym AA callnul….flop AQ10…turn nic river A

    odpověď na: Hradhouse 2010 – 6.8. Boskovice #174235
    prochi
    Člen

    [quote Hustey]prochi: konecne poradny argument proc jet na festival :D[/quote]

    sm15sm15sm15

    odpověď na: Hradhouse 2010 – 6.8. Boskovice #174203
    prochi
    Člen

    Hradhouse nikdy nebyl o hvězdách….ale tak unikátní atmosféru zříceniny hradu nemá žádný festival v ČR….Byl jsem dvakrát a s klidným svědomím můžu říct,že pro mě to byl a je nejlepší festival v ČR. Obvzlast muj prvni Hradhouse 2006 s Christianem Varelou, Felipem, Corvinem Dalekem byl neco co se jen tak nezapomíná, byl to moje první větší akce a první open-air. Ale i další ročník, s Michelem De Hey, Justinem Robertsonem, Fergiem, Pendulum atd byl vyborny prestoze byl proprseny….

    Navic kde jinde pri prebihani z nadvorni stage na hlavni stage uslysite asi 10x chceš koule? 😀

    odpověď na: Tiësto v Praze – 18.09.09 – O2 arena #173738
    prochi
    Člen

    Mee fascinuje jen jak vždycky hlásí,že je to jeho poslední turné a pak se rozmyslí a udělá další 😀

    odpověď na: David Guetta (celkově) #173710
    prochi
    Člen

    Woe 😀

    odpověď na: David Guetta (celkově) #173684
    prochi
    Člen

    jj taky jsem ho hned v Accapelle slyšel….

    odpověď na: David Guetta (celkově) #173665
    prochi
    Člen

    sm15sm15sm13

    odpověď na: Trance a sport #173574
    prochi
    Člen

    Gol to mel byt a urcite ovlivnil cely match….Anglicani proste vic otevreli hru a Nemci pak dvakrat skorovali z breaku….pri 2:2 by anglicani asi zacali hrat pecliveji….ale stejne si Nemci zaslouzili vyhrat…a docela i verim ze stejne by jeste jednu branku dali..

    .Ale stejne dost pada na Capella jak zformoval defensivu? Reknete mi jak muze dat Terryho na pravou stranu kdyz vzdy hraje na leve???Defensiva byla fakt spatna,tam se dneska lamal chleba….ale souhlasim s tim ze video by pomohlo….

    Kazdopadne verim ze Nemci maji aspon nejakou sanci zkomplikovat to Argentine(predpokladam ze postoupi), i kdyz verim, ze argentina ma na to porazit i nemce

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (celkem z 1,310)