TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 151. až 165. (celkem z 1,310)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Gareth Emery – Northern Lights (Album) #177230
    prochi
    Člen

    na to si prisel kde? to vypada jako slusnej fake

    odpověď na: Poker (online i offline) #177138
    prochi
    Člen

    nevahat a poslat tam plnou 🙂 mas dve over,flush draw a inside straight draw, trochu bych se ale bal toho ze tu osmicku drzi.ale ja hraji pomerne dost velkou agresi…na flopu bych rekl ze nejspis budes dominovat….(ber me s rezervou protoze jsem opilej jak jetel v tuhle chvili,ale snad to spatna rada neni 😀

    odpověď na: DJ Mag TOP 100 – 2010 #176945
    prochi
    Člen

    tak Helax je snad relativne Tanecni radio ne? ale vseobecne v hitparádách neuvidíš tyhle jmena moc často

    ale aby to nevyznělo špatně, nic proti Guettovi nemam a v ramci mainstreamu ho mám i docela rad, nevim co nam dava privilegia si myslet,ze muzika kterou posloucháme je ta nejlepší….ja si myslim, že neni nic špatného na tom přinášet lidem stravitelnou elektronickou muziku….a svym zpusobem dělají elektronicke hudbe docela i službu, protože diky takovym autorum jako Guetta, Tiesto, Buuren atd spousta lidi zacne vic zajimat o tu muziku a zacne poslouchat i elektroniku “kvalitní“ …..

    Pokud chcete slyšet vaše oblíbené djs a producenty v ČR, tak je musi objevit vic lidi, protoze par nadsencu neuzivi zadnou akci……

    odpověď na: DJ Mag TOP 100 – 2010 #176923
    prochi
    Člen

    Sandeagle: jasný,ale já samozrejme mluvím o hraní 🙂 a navic jeste v tom roce 🙂

    odpověď na: DJ Mag TOP 100 – 2010 #176917
    prochi
    Člen

    Nějakýho Sandeagla, je to fajn kluk a produkuje fajn muziku…znáš ho? 😀

    odpověď na: Sensation 23.10. Poland, Wroclaw #176916
    prochi
    Člen

    ty vole tak to je moc…..na jedne stagi Gaudino s Dash Berlin 😀

    odpověď na: Gareth Emery – Northern Lights (Album) #176913
    prochi
    Člen

    na ten koncert nejspis pujdu 🙂

    odpověď na: DJ Mag TOP 100 – 2010 #176906
    prochi
    Člen

    Tak jako každý rok hodnotím jen djs,ktere jsem viděl živě(s jednou výjimkou)

    1.Gareth Emery
    2.Armin van Buuren
    3.Activa
    4.Mat Zo
    5.Sandeagle

    odpověď na: Pleasure Island festival #176148
    prochi
    Člen

    ja bych byl v klidu…Gareth psal ze jede z Polska vlakem…netusim jak to je s Jochenem,ale myslim ze to bude ok

    Jochen pise taky ze ma novej let 🙂

    odpověď na: Sander Van Doorn – Season #175514
    prochi
    Člen

    Takze decka,sander to objasnil na svem twitteru:

    [quote-0=Hi guys, somebody uploaded a 6 year old Sandler track we used for promotion as „Svd- Season“. Obviously that is not the new svd 🙂 about 11 hours ago via TweetDeck][/quote-0]

    Takze kdo rikal ze se jim to zda stare,tak se trefil! 🙂

    odpověď na: Gareth Emery – Northern Lights (Album) #175483
    prochi
    Člen

    kdyztak I will be the same a to už bylo na kompilaci Sound of Garuda, vzhledem k tomu ze Gareth nijak neohlasoval ze by to melo byt na albu a Sanctuary je prvni singl tak tipuju ze tam I will be the same nebude

    odpověď na: Gareth Emery – Northern Lights (Album) #175476
    prochi
    Člen

    vetsina tech veci je znama ale troufam si tvrdit ze ten posledni track temer jiste neni Garethuv…..

    odpověď na: Sander Van Doorn – Season #175394
    prochi
    Člen

    je to Sandler a to je jeden z aliasu Sandera van Doorna 🙂

    http://www.discogs.com/artist/Sandler

    prochi
    Člen

    tak tenhle event asi byl jen predzvesti spojeni armady s vanditem 🙂

    odpověď na: Gareth Emery – Global #174982
    prochi
    Člen

    Jasne,ty ripy jsou podobny,jen full 320 kbps verze zní skvěle a nejak mi to jako celek sedí víc, těžko popsat…..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 151. až 165. (celkem z 1,310)