Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
prochiČlenna to si prisel kde? to vypada jako slusnej fake
prochiČlennevahat a poslat tam plnou 🙂 mas dve over,flush draw a inside straight draw, trochu bych se ale bal toho ze tu osmicku drzi.ale ja hraji pomerne dost velkou agresi…na flopu bych rekl ze nejspis budes dominovat….(ber me s rezervou protoze jsem opilej jak jetel v tuhle chvili,ale snad to spatna rada neni 😀
prochiČlentak Helax je snad relativne Tanecni radio ne? ale vseobecne v hitparádách neuvidíš tyhle jmena moc často
ale aby to nevyznělo špatně, nic proti Guettovi nemam a v ramci mainstreamu ho mám i docela rad, nevim co nam dava privilegia si myslet,ze muzika kterou posloucháme je ta nejlepší….ja si myslim, že neni nic špatného na tom přinášet lidem stravitelnou elektronickou muziku….a svym zpusobem dělají elektronicke hudbe docela i službu, protože diky takovym autorum jako Guetta, Tiesto, Buuren atd spousta lidi zacne vic zajimat o tu muziku a zacne poslouchat i elektroniku “kvalitní“ …..
Pokud chcete slyšet vaše oblíbené djs a producenty v ČR, tak je musi objevit vic lidi, protoze par nadsencu neuzivi zadnou akci……
prochiČlenSandeagle: jasný,ale já samozrejme mluvím o hraní 🙂 a navic jeste v tom roce 🙂
prochiČlenNějakýho Sandeagla, je to fajn kluk a produkuje fajn muziku…znáš ho? 😀
prochiČlenty vole tak to je moc…..na jedne stagi Gaudino s Dash Berlin 😀
prochiČlenna ten koncert nejspis pujdu 🙂
prochiČlenTak jako každý rok hodnotím jen djs,ktere jsem viděl živě(s jednou výjimkou)
1.Gareth Emery
2.Armin van Buuren
3.Activa
4.Mat Zo
5.Sandeagle
prochiČlenja bych byl v klidu…Gareth psal ze jede z Polska vlakem…netusim jak to je s Jochenem,ale myslim ze to bude ok
Jochen pise taky ze ma novej let 🙂
prochiČlenTakze decka,sander to objasnil na svem twitteru:
[quote-0=Hi guys, somebody uploaded a 6 year old Sandler track we used for promotion as „Svd- Season“. Obviously that is not the new svd 🙂 about 11 hours ago via TweetDeck][/quote-0]
Takze kdo rikal ze se jim to zda stare,tak se trefil! 🙂
prochiČlenkdyztak I will be the same a to už bylo na kompilaci Sound of Garuda, vzhledem k tomu ze Gareth nijak neohlasoval ze by to melo byt na albu a Sanctuary je prvni singl tak tipuju ze tam I will be the same nebude
prochiČlenvetsina tech veci je znama ale troufam si tvrdit ze ten posledni track temer jiste neni Garethuv…..
prochiČlenje to Sandler a to je jeden z aliasu Sandera van Doorna 🙂
prochiČlentak tenhle event asi byl jen predzvesti spojeni armady s vanditem 🙂
prochiČlenJasne,ty ripy jsou podobny,jen full 320 kbps verze zní skvěle a nejak mi to jako celek sedí víc, těžko popsat…..
-
AutorPříspěvky
