TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (celkem z 1,310)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #179557
    prochi
    Člen

    Iamek…historie te klubovky:

    akce poradane ve vetsi O2 academy(tech 3-4 tis lidi- EDIT: tak kapacita je jen 2700 lidí) :

    LANGE,SIMON PATTERSON,SEAN TYAS,LEON BOLIER,BRYAN KEARNEY,UMMET OZCAN,ESTIVA & TEMPLE ONE,WILL HOLLAND (vse na jednom DS summer event)

    jiz uz zminena akce s A&B

    Sander van Doorn / John O’Callaghan / Aly & Fila / Ashley Wallbridge atd

    Akce konane v mensim klubu Stinky’s(720 lidi,3 patra,kapacita mainrooom max 400 llidi)

    Bobina, John Askew, Tritonal (UK Debut), Claudio Cazacu, Gavyn Mytchel + More

    Godskitchen Album Tour Feat – John 00 Flemming, Solarstone, Activa, Ferry Tayle, Manuel Le Saux + more!

    ANDY MOOR,JOHN O’CALLAGHAN,SIED VAN RIEL,JOHN ASKEW,DANIEL KANDI,ACTIVA,PAUL PEARSON( na te jsem byl)

    MENNO DE JONG,SIMON PATTERSON,SUPER 8 AND TAB,RAFAEL FROST,SOPHIE SUGAR,WILL HOLLAND,RAV TAKHAR(taky jsem byl)

    Tohle jsou akce za poslední rok…byly tam i jeste ruzne mensi,ale tohle bylo pod hlavickou jejich hlavni znacky Digital society…Neuveritelne ze is takovymi lineupy byli vždy pomerne slusne profitujici(podle toho co jsem slysel) a pri vstupnem v predprodeji 12-15 liber a na místě max 18…..

    tady mas Hall of Fame vsech djs co kdy za cca 3,5 roku existence Digital Society zahrali:

    http://digitalsociety.co.uk/artists.html

    Takze ne narodit se v Manchesteru,ale v Leedsu 😀

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #179553
    prochi
    Člen

    Jinak, koho lineup zklame(myslim ze takovych tu bude malo) tak at se mrkne do sekce bazar,budu chtit koupil bych alespon jeden nebo idealne dva listky za puvodni cenu….

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #179551
    prochi
    Člen

    No lineup pekny,ale to ale tak mozna na UK clubovku za 12 liber(360Kč)….ne ze bych nebyl spokojeny a nejspis i kvuli tomu do CR priletim, ale ze vetsina lidi da minimalne 1200 -1500 Kč za lineup bez jedineho opravdu velkého jména…kdyby treba dali aspon Above and Beyond misto Vision Impossible…..

    Takze to tak vypadá,že to bude těžká rejže….

    Pro srovnani….moje posledni klubovka v km(resp mensi halovka-pro 3-4 tisice lidi) za 12 liber s Above and beyond, Andy Moor, Mat Zo, Super 8 & DJ tab, Activa, Will Holland pri 4nasobne mensim vstupnem… a presto profituji……. ale kapacita Sazky je zas 4-5 nasobna…..

    odpověď na: Cosmic Gate – 3G – Fabric Ostrava 17.09.2010 #179388
    prochi
    Člen

    450 Kč na mistě za Chagalla? Wittekind jde mimo mě. To je snad nejslabší lajna 3G co jsem kdy viděl. Děkuji nechci.

    odpověď na: Charlie Dee – Have It All (Tiësto Remix) #179129
    prochi
    Člen

    To je ale milé překvapení 🙂 po tweak your nipples dalsi povedeny remix 🙂 kazdopadne trochu prekvapujici, že u Armady 🙂

    Ze by globalni protiuder proti nastupu house? 😀 nejdriv spojeni Vanditu s Armadou, nakonec zacne jeste Tijs vydavat u Armady…ted uz jen cekat na Flashover aby se pripojil a mame megalabel 😀

    odpověď na: něco pro zasmání #178857
    prochi
    Člen
    odpověď na: Armin van Buuren – Mirage (Album) #178639
    prochi
    Člen

    Zabijte mě,ale mě se originál líbí, rozhodně lepší pilotní singl než Going Wrong 😀

    Dash je příšerná vrzanice
    Deyhoven je jen energictejsi verze originalu

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #178318
    prochi
    Člen

    Nicmene trochu mi tam nesedí ten Push live….místo něho může být prakticky kdokoliv,třeba ten Schossow

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #178313
    prochi
    Člen

    Jaytech hrává občas společně s Boom Jinx…nikdo nerikal ze budou zvlast…..
    Každopádně ten lineup co tu nekdo postoval vypada dost věrohodně 🙂 mozna ze bullit z UM napsal ze to neni ten lineup prave proto,že tam nebyl ten Jaytech 🙂

    EDIT: Tak tu byl někdo rychlejší a to jsem ani nemusel číst Black Ninju 😀

    odpověď na: Armin van Buuren – Mirage (Album) #178121
    prochi
    Člen

    no dobře, tak to bylo myšleno tak,že tahle variace na jeho nový nasrasynth sound se mi líbí 😀 lepší?

    odpověď na: Armin van Buuren – Mirage (Album) #178027
    prochi
    Člen

    Nahodou, zabijte mě,ale ten poslední track se mi docela líbí…..žádný uječený vokál a i ten nasrasynth mě tolik nevadí v tomhle tracku 🙂

    odpověď na: Pleasure Island festival – DOJMY #177931
    prochi
    Člen

    to je hezky, ale lidi nebydli jen ve velkych mestech a chtěl bych vidět jak bych se dopravil třeba já domů 😀

    odpověď na: Pleasure Island festival – DOJMY #177926
    prochi
    Člen

    ja bych nevidel holandsky model jako problem ale musely by na to navazovat nejake velke afterparty…..protoze dopravovat se takhle pozde je vetsinou dost velky problem…..

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #177670
    prochi
    Člen

    ja jsem ráád za boom jinx 🙂 ještě k tomu jaytecha a jamese granta a treba Mat Zo prosím sm15 …………

    ………..a pak jsem se probudil sm15sm15

    Každopádně za každý nový jméno jsem rád 🙂

    odpověď na: Gareth Emery – Northern Lights (Album) #177236
    prochi
    Člen

    vzhledem k tomu,ze century, sanctuary a come home byly nazvy pro track kdyz to bylo jeste ID tak fakt neverim…..navic je to jeho artist album tak si nemyslim ze tam bude cpát remixy….

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (celkem z 1,310)