Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
prochiČlenIamek…historie te klubovky:
akce poradane ve vetsi O2 academy(tech 3-4 tis lidi- EDIT: tak kapacita je jen 2700 lidí) :
LANGE,SIMON PATTERSON,SEAN TYAS,LEON BOLIER,BRYAN KEARNEY,UMMET OZCAN,ESTIVA & TEMPLE ONE,WILL HOLLAND (vse na jednom DS summer event)
jiz uz zminena akce s A&B
Sander van Doorn / John O’Callaghan / Aly & Fila / Ashley Wallbridge atd
Akce konane v mensim klubu Stinky’s(720 lidi,3 patra,kapacita mainrooom max 400 llidi)
Bobina, John Askew, Tritonal (UK Debut), Claudio Cazacu, Gavyn Mytchel + More
Godskitchen Album Tour Feat – John 00 Flemming, Solarstone, Activa, Ferry Tayle, Manuel Le Saux + more!
ANDY MOOR,JOHN O’CALLAGHAN,SIED VAN RIEL,JOHN ASKEW,DANIEL KANDI,ACTIVA,PAUL PEARSON( na te jsem byl)
MENNO DE JONG,SIMON PATTERSON,SUPER 8 AND TAB,RAFAEL FROST,SOPHIE SUGAR,WILL HOLLAND,RAV TAKHAR(taky jsem byl)
Tohle jsou akce za poslední rok…byly tam i jeste ruzne mensi,ale tohle bylo pod hlavickou jejich hlavni znacky Digital society…Neuveritelne ze is takovymi lineupy byli vždy pomerne slusne profitujici(podle toho co jsem slysel) a pri vstupnem v predprodeji 12-15 liber a na místě max 18…..
tady mas Hall of Fame vsech djs co kdy za cca 3,5 roku existence Digital Society zahrali:
http://digitalsociety.co.uk/artists.html
Takze ne narodit se v Manchesteru,ale v Leedsu 😀
prochiČlenJinak, koho lineup zklame(myslim ze takovych tu bude malo) tak at se mrkne do sekce bazar,budu chtit koupil bych alespon jeden nebo idealne dva listky za puvodni cenu….
prochiČlenNo lineup pekny,ale to ale tak mozna na UK clubovku za 12 liber(360Kč)….ne ze bych nebyl spokojeny a nejspis i kvuli tomu do CR priletim, ale ze vetsina lidi da minimalne 1200 -1500 Kč za lineup bez jedineho opravdu velkého jména…kdyby treba dali aspon Above and Beyond misto Vision Impossible…..
Takze to tak vypadá,že to bude těžká rejže….
Pro srovnani….moje posledni klubovka v km(resp mensi halovka-pro 3-4 tisice lidi) za 12 liber s Above and beyond, Andy Moor, Mat Zo, Super 8 & DJ tab, Activa, Will Holland pri 4nasobne mensim vstupnem… a presto profituji……. ale kapacita Sazky je zas 4-5 nasobna…..
prochiČlen450 Kč na mistě za Chagalla? Wittekind jde mimo mě. To je snad nejslabší lajna 3G co jsem kdy viděl. Děkuji nechci.
prochiČlenTo je ale milé překvapení 🙂 po tweak your nipples dalsi povedeny remix 🙂 kazdopadne trochu prekvapujici, že u Armady 🙂
Ze by globalni protiuder proti nastupu house? 😀 nejdriv spojeni Vanditu s Armadou, nakonec zacne jeste Tijs vydavat u Armady…ted uz jen cekat na Flashover aby se pripojil a mame megalabel 😀
prochiČlen
prochiČlenZabijte mě,ale mě se originál líbí, rozhodně lepší pilotní singl než Going Wrong 😀
Dash je příšerná vrzanice
Deyhoven je jen energictejsi verze originalu
prochiČlenNicmene trochu mi tam nesedí ten Push live….místo něho může být prakticky kdokoliv,třeba ten Schossow
prochiČlenJaytech hrává občas společně s Boom Jinx…nikdo nerikal ze budou zvlast…..
Každopádně ten lineup co tu nekdo postoval vypada dost věrohodně 🙂 mozna ze bullit z UM napsal ze to neni ten lineup prave proto,že tam nebyl ten Jaytech 🙂EDIT: Tak tu byl někdo rychlejší a to jsem ani nemusel číst Black Ninju 😀
prochiČlenno dobře, tak to bylo myšleno tak,že tahle variace na jeho nový nasrasynth sound se mi líbí 😀 lepší?
prochiČlenNahodou, zabijte mě,ale ten poslední track se mi docela líbí…..žádný uječený vokál a i ten nasrasynth mě tolik nevadí v tomhle tracku 🙂
prochiČlento je hezky, ale lidi nebydli jen ve velkych mestech a chtěl bych vidět jak bych se dopravil třeba já domů 😀
prochiČlenja bych nevidel holandsky model jako problem ale musely by na to navazovat nejake velke afterparty…..protoze dopravovat se takhle pozde je vetsinou dost velky problem…..
prochiČlenja jsem ráád za boom jinx 🙂 ještě k tomu jaytecha a jamese granta a treba Mat Zo prosím sm15 …………
………..a pak jsem se probudil sm15sm15
Každopádně za každý nový jméno jsem rád 🙂
prochiČlenvzhledem k tomu,ze century, sanctuary a come home byly nazvy pro track kdyz to bylo jeste ID tak fakt neverim…..navic je to jeho artist album tak si nemyslim ze tam bude cpát remixy….
-
AutorPříspěvky
