Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
prochiČlenRank 1 remix naprostá bomba 🙂
prochiČlenrád se nechám překvapit
prochiČlenbeztak mate velky oci,jak to znam tak to ve finale bude v lepsim pripade Neal Scarborough nebo Gary Maquire nebo v horsim pripade djka co tu je pecena varena- Orla Feeney
prochiČlennemělo by to být v sekci bazar a ostatní?
11. 9. 2010 v 16:35 odpověď na: Béla En a jeho konec ve Frisbee v Óčku+video pravda o Guettovi #181401
prochiČlensm15
10. 9. 2010 v 14:50 odpověď na: Béla En a jeho konec ve Frisbee v Óčku+video pravda o Guettovi #181264
prochiČlenja jsem jen zpet prispival k tomu,ze hudba je svym zpusobem produkt jako každý jiný a proste nektere produkty maji lepsi marketing a jsou treba zacílene na širší masu lidí,tak se dobře prodávají……A deadmau5 nebo guetta jsou toho zarnym prikladem 🙂
10. 9. 2010 v 14:38 odpověď na: Béla En a jeho konec ve Frisbee v Óčku+video pravda o Guettovi #181260
prochiČlenCo se tyce deadmau5e,tak plne souhlasim ze produkcne si to vydrel sam a poctive,ale to,ze je tak uspesny,je dilem velmi sikovneho marketingu
8. 9. 2010 v 0:38 odpověď na: Béla En a jeho konec ve Frisbee v Óčku+video pravda o Guettovi #180968
prochiČlenCo porad resite Guettu? delate jak kdyby se to nedelo v trancu….kde by byl Buuren nebo Jochen M. bez Benna ? co Tiesto? kde by byla pulka ostrovu bez lidi jako Activa, John O’Callaghan atd?
Kdyz je tu nekdo kdo si za to necha zaplatit a pokracuje v tom tak kde je problem?
boze chováte se jak pokrytci….delate jak kdyby v trancu špíny nebylo taky dost(napr plucked melodies by Klapča)…
co je špatně na tom,že je někdo komerčně úspěšný? podivejte na Deadmau5e….kam to dotahl se sikovnym marketingem…..
Hudba je produkt jako každý jiný …nektery produkty maji uspesny marketing a vede se jim na trhu dobre….
A co se týče jeho hudby, tak ji v ramci mainstreamu i docela mám rád 🙂
prochiČlendámy odpustí 😀 [img]http://images.encyclopediadramatica.com/images/f/f4/Respect_101.jpg[/img]
prochiČlen1. Stars (feat. Jerome Isma-Ae) 8/10 mooc peknej prog, Jeromuv beat a garethova melodie, skvělý nápad
2. El Segundo 7/10 taky fajn, libi se mi to ale za srdce me to nechytlo
3. Too Dark Tonight (feat. Roxanne Emery) 3/10 Garethovi nikdy vokálovky moc nešly, i kdyz na tomhle albu se najdou dve výjimky……tohle je fakt nuda
4. Arrival (feat. Brute Force) 10/10 s tímhle mě Gareth už rozsekal na ASOTU a tohle je proste dokonalost, spolecne s citadel nejlepsi tracky alba
5. Into The Light (feat. Mark Frisch) 4/10 dalsi tragedie,mysina s gay vokálem….
6. Full tilt 6,5/10 tady si nechavam ale cas na prehodnoceni,az to bude full….takhle to zni jako vypln,ale uplne na konci ukazky to vypada ze se to muze jeste na prog
7. Sanctuary (feat. Lucy Saunders) 8,5/10 tahle popina se mi fakt líbí, prijde mi to takovy optimisticky a vokal lucy saunders se mi fakt zamlouvá…ale je mi jasny, ze pro spoustu místních to bude prilis cheesy
8. Citadel…..10+/10 alsi naprosto skvělá záležitost, na tomhle jsem si ujížděl už předtím,typickej současnej GE sound, kterej se mi fakt líbí
9. Fight The Sunrise (feat. Lucy Saunders) …..8/10 mě se fakt vokal Lucy S. moc líbí, taková pohodovka, spolecne se Sanctuary nej vokalovky na albu
10.All Is Now (feat. Activa) další skvělé spojení…..10/10 ten Activův kopák společně s Garethovou melodií – skvělý nápad, cítím tam inspiraci v remixu Metaverse,coz je dost mozna nejlepsi Garethův remix….veril bych ze se to bude hodne hrat jestli to vyjde jako singlBonusy nehodnotím
Celkový verdikt : 3 naprosto fantasticke tracky, 2 povedené vokálovky a jen dva tracky kter bych oznacil za crapy….takze pro mě 8+/10 a už se nmůžu dočkat na full…má aspiraci na to být jedno z nej alb co vyšlo v poslední době (ale laťka není zrovna postavená příliš vysoko)
prochiČlendecka,nedelejte tu bordel…..to neni uz tak vtipny
prochiČlenten track, to je moje nova all-time trance favourite! 😀
prochiČlenty vole tak to cumim…..Tiesta organizuje UM, ne pinkdot…..zrejme skončil monopol pinkdotu na něj……aspon tak nebude priserna organizace,prestože se stejně na něj nechystám…..
EDIT: a zřejmě je i po rozporu UM s SaSaZu
prochiČlento jsou plakety ktery musis pouzit pokud chces do Berlína…..jsou tam urcite zony a podle toho jake emise vypusti tve auto tak tak se daleko dostanes…..aspon tusim ze to tak je
prochiČlenhlavne ja si myslim,ze se to resi stylem double booking,nebo treba je tu dva tydny a spoji to se studiovou praci s nekym…….takze nemyslim si ze ta castka za letenky bude premrstena
-
AutorPříspěvky
