Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
22. 11. 2010 v 20:50 odpověď na: 4.12 SaSaZu – Judge Jules, X-Press 2, Tom Middleton, Beardyman… #186903
prochiČlennecelý dva týdny do akce a nikde žádný promo sm15sm15sm13
prochiČlen[img]http://www.speedtest.net/result/1032166243.png[/img]
Tohle je moje úžasnost, skvělá to věc, když internet valí takhle 😀
prochiČlen[quote Michal]iamek: taky, ale urcite min nez na SW. Mohli by dat na SW Guettu at je prdel :-)[/quote]
Proc by to dělali? SW se vyproda aj kdyby tam headlinoval Burian 😀 a uz vidim jak budou platit 100,000 eur za Guettu 😀
prochiČlen[quote iamek]Ehm a na TM nechodi lidi aby byli IN ?[/quote]
+1
Asi tak nějak…jak kdyby 15 tisic lidi rozumelo te hudbe a sli tam primo za jednotlivymi djs 😀 Kdyby to byla pravda, tak by klubovky u nás kvetly jedna radost 🙂
EDIT: Klubovky se vstupnym za 200 maji problemy se zaplatit a TM se vstupnym v rozmezi 800-1400 je narvany k prasknuti….tady mas krasnej priklad…..
prochiČlenale jo, vypadá,že má velkou radost 🙂 rozhodne lepší než slyšet něco podobnyho s francouzskym prizvukem, jestli mi rozumíte sm4sm15sm13
prochiČlenKdo tam bude stejne jako ja od zacatku na Boom Jinx a Jaytecha? Rad bych se zucastnil nejakeho warmupu ale jak vidim tak warmup bude asi rovnou v hale,protoze to zacina fakt hodne brzy 🙁
prochiČlena ta druha? ta mela krasne pevnej zadek 😀
prochiČlenHele dejte jim podminku ze na Czech the future nebo resonance jedine v pripade ze prizvou i ty tanecnice z klipu 😀 😀
prochiČlenposles mi to prosim? hod to treba na zippyshare a posli mi to jako SZ 🙂
prochiČlendecka nenapadlo nekoho stahnout to video? smazali to a ja to chtel ukazat kamosovi 😀
prochiČlenjo jo,život už nemuze byt horsi,kdyz jste po 3,5 hodinach hrani 4 chipleader s AA na bubline(21 hracu) v 5 eur deepstack turnaji, na vas reraise vas 2.chipleader posle do all-inu s QQ a samozrejme trefi queenu na flopu 🙁
prochiČlens tím O’birem a Calvinem Harrisem jsem davno i zakladal forum….otazka je jestli ho opravdu vykradl nebo to je jen shoda
prochiČlenPripering 😀
prochiČlenkdybys nekurvil stránku a napsal to normálně tak by ti vsichni podekovali….
prochiČlen[quote Sickboy]Album roku. Možná posledních pár. Dokonce se mi líbí i ty vokálovky. Třeba Fight The Sunrise je fakt překrásná.
Uvažuju o tom, že bych napsal recenzi...[/quote]
Líbí se ti i Into the Light?
-
AutorPříspěvky
