TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 1,310)
  • Autor
    Příspěvky
  • prochi
    Člen

    necelý dva týdny do akce a nikde žádný promo sm15sm15sm13

    odpověď na: Zajímavosti a Úžasnosti #186495
    prochi
    Člen

    [img]http://www.speedtest.net/result/1032166243.png[/img]

    Tohle je moje úžasnost, skvělá to věc, když internet valí takhle 😀

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #186097
    prochi
    Člen

    [quote Michal]iamek: taky, ale urcite min nez na SW. Mohli by dat na SW Guettu at je prdel :-)[/quote]

    Proc by to dělali? SW se vyproda aj kdyby tam headlinoval Burian 😀 a uz vidim jak budou platit 100,000 eur za Guettu 😀

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #186095
    prochi
    Člen

    [quote iamek]Ehm a na TM nechodi lidi aby byli IN ?[/quote]

    +1

    Asi tak nějak…jak kdyby 15 tisic lidi rozumelo te hudbe a sli tam primo za jednotlivymi djs 😀 Kdyby to byla pravda, tak by klubovky u nás kvetly jedna radost 🙂

    EDIT: Klubovky se vstupnym za 200 maji problemy se zaplatit a TM se vstupnym v rozmezi 800-1400 je narvany k prasknuti….tady mas krasnej priklad…..

    odpověď na: DJ Mag TOP 100 – 2010 #185191
    prochi
    Člen

    ale jo, vypadá,že má velkou radost 🙂 rozhodne lepší než slyšet něco podobnyho s francouzskym prizvukem, jestli mi rozumíte sm4sm15sm13

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #184836
    prochi
    Člen

    Kdo tam bude stejne jako ja od zacatku na Boom Jinx a Jaytecha? Rad bych se zucastnil nejakeho warmupu ale jak vidim tak warmup bude asi rovnou v hale,protoze to zacina fakt hodne brzy 🙁

    odpověď na: Tranceband #184303
    prochi
    Člen

    a ta druha? ta mela krasne pevnej zadek 😀

    odpověď na: Tranceband #184291
    prochi
    Člen

    Hele dejte jim podminku ze na Czech the future nebo resonance jedine v pripade ze prizvou i ty tanecnice z klipu 😀 😀

    odpověď na: Tranceband #184260
    prochi
    Člen

    posles mi to prosim? hod to treba na zippyshare a posli mi to jako SZ 🙂

    odpověď na: Tranceband #184216
    prochi
    Člen

    decka nenapadlo nekoho stahnout to video? smazali to a ja to chtel ukazat kamosovi 😀

    odpověď na: Poker (online i offline) #183749
    prochi
    Člen

    jo jo,život už nemuze byt horsi,kdyz jste po 3,5 hodinach hrani 4 chipleader s AA na bubline(21 hracu) v 5 eur deepstack turnaji, na vas reraise vas 2.chipleader posle do all-inu s QQ a samozrejme trefi queenu na flopu 🙁

    odpověď na: Kopírování melodií. #182734
    prochi
    Člen

    s tím O’birem a Calvinem Harrisem jsem davno i zakladal forum….otazka je jestli ho opravdu vykradl nebo to je jen shoda

    odpověď na: Tranceband #182155
    prochi
    Člen

    Pripering 😀

    odpověď na: Tomcraft v PH+ v Plzni 17.9.2010 #182005
    prochi
    Člen

    kdybys nekurvil stránku a napsal to normálně tak by ti vsichni podekovali….

    odpověď na: Gareth Emery – Northern Lights (Album) #181914
    prochi
    Člen

    [quote Sickboy]Album roku. Možná posledních pár. Dokonce se mi líbí i ty vokálovky. Třeba Fight The Sunrise je fakt překrásná.

    Uvažuju o tom, že bych napsal recenzi...[/quote]

    Líbí se ti i Into the Light?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 1,310)