TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 1,310)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: něco pro zasmání #189488
    prochi
    Člen

    Ty vole tak to nema chybu 😀 plni nadseni 😀 jeste jak tam nekdo da hlasitost navrch v casti kde se nezpiva 😀

    odpověď na: Markus Schulz – Prague ’11 #189486
    prochi
    Člen

    aha to mas proto,ze mas ten shop v cestine asi 😀

    odpověď na: Markus Schulz – Prague ’11 #189458
    prochi
    Člen

    2sexy: pisou unreleased, pre-order now tak pokud to tak nebylo tak to asi byl bug

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #189351
    prochi
    Člen

    spis jde o to,ze uz to tu je,jen par prispevku zpet 😀

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #189336
    prochi
    Člen

    ach to mi pripomina tu naloz! neuveritelny set!

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #189333
    prochi
    Člen

    tak UM nám nadělilo malý předsilvestrovský dárek v podobě setu W&W:

    http://www.ulozto.cz/7176883/07-w-w-mp3

    odpověď na: ATB – Twisted Love (Official Video) #188805
    prochi
    Člen

    Tohle se povedlo, neco takoveho od Andreho mi uz dlouho chybělo 🙂

    odpověď na: Deadmau5 – Right This Second #188779
    prochi
    Člen

    Newman, plne souhlasim mraz po zadech a husina 🙂 ale prekvapuje me ze takovyho upliftera jako tebe to az tak chytlo 🙂

    prochi
    Člen

    Byl jsem asi ve zvlastnim rozpolezeni a repracky meho notebooku tomu nepridaly, ale Garethuv remix se mi uz zacina libit, zvedam hodnoceni na 8/10 skvela precizni prace,ale porad mi k tam chybi k lepsimu hodnoceni nejaka unikatnost, neco z ceho bych se zvedl ze zidle…..

    jinak Freezer s tim arminovim remixem máš naprostou pravdu…kéž by vydával znova takove veci….

    odpověď na: něco pro zasmání #187700
    prochi
    Člen

    [img]http://i.imgur.com/lh1AL.jpg[/img]

    odpověď na: Trance Decade 2001 – 2010 #187436
    prochi
    Člen

    Já bych do toho šel klidně taky…

    odpověď na: Seriály #187065
    prochi
    Člen

    EDIT: tak nic, nevsiml jsem si ze to uz ma byt ukonceny…..

    komedialniho me krom IT crowd nic nenapada………

    Ale jinak treba muzu doporucit Jericho,skvely serial, 2 rady, postapokalypticky nadech……. nebo treba the 4400( serial s relativne podobnym tematem jako heroes, ale natoceny mnohem driv a imho mnohem lip)…..

    odpověď na: něco pro zasmání #186985
    prochi
    Člen

    lamak…hrozne nenapadny anonymne sám se sebou souhlasit pod prezdivkou ‚nekdo‘ a myslet,že ti to sežerem…byt tebou bych vyhledal psychiatra….

    Já nejsem nijak velky fanousek Ronnyho, ale respektuju to ale takove utocne a urazlive fotky jsou fakt podpásovka…..proc to s nim neproberes osobne pres e-mail nebo fcb a vyrizujes si to takhle anonymně na foru? Jses chudák a srab

    prochi
    Člen

    To já jen hodil standardntní trance.cz hlášku 😀 akorat většinou se tu říká “ mesic do akce a nikde žádný promo“ 😀

    odpověď na: Seriály #186929
    prochi
    Člen

    Oh man! Hugo z lost a Blitz epizoda rulezz 🙂 Doufejme, že bude HIMYM pokračovat ve vzestupnem trendu….Nejdriv 2 beavers ted blitz…

    Jinak Two and a Half man, pecka jako vždy 🙂 čekám jak se to vyvrbí 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 1,310)