Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
prochiČlenTy vole tak to nema chybu 😀 plni nadseni 😀 jeste jak tam nekdo da hlasitost navrch v casti kde se nezpiva 😀
prochiČlenaha to mas proto,ze mas ten shop v cestine asi 😀
prochiČlen2sexy: pisou unreleased, pre-order now tak pokud to tak nebylo tak to asi byl bug
prochiČlenspis jde o to,ze uz to tu je,jen par prispevku zpet 😀
prochiČlenach to mi pripomina tu naloz! neuveritelny set!
prochiČlentak UM nám nadělilo malý předsilvestrovský dárek v podobě setu W&W:
prochiČlenTohle se povedlo, neco takoveho od Andreho mi uz dlouho chybělo 🙂
prochiČlenNewman, plne souhlasim mraz po zadech a husina 🙂 ale prekvapuje me ze takovyho upliftera jako tebe to az tak chytlo 🙂
prochiČlenByl jsem asi ve zvlastnim rozpolezeni a repracky meho notebooku tomu nepridaly, ale Garethuv remix se mi uz zacina libit, zvedam hodnoceni na 8/10 skvela precizni prace,ale porad mi k tam chybi k lepsimu hodnoceni nejaka unikatnost, neco z ceho bych se zvedl ze zidle…..
jinak Freezer s tim arminovim remixem máš naprostou pravdu…kéž by vydával znova takove veci….
prochiČlen[img]http://i.imgur.com/lh1AL.jpg[/img]
prochiČlenJá bych do toho šel klidně taky…
prochiČlenEDIT: tak nic, nevsiml jsem si ze to uz ma byt ukonceny…..
komedialniho me krom IT crowd nic nenapada………
Ale jinak treba muzu doporucit Jericho,skvely serial, 2 rady, postapokalypticky nadech……. nebo treba the 4400( serial s relativne podobnym tematem jako heroes, ale natoceny mnohem driv a imho mnohem lip)…..
prochiČlenlamak…hrozne nenapadny anonymne sám se sebou souhlasit pod prezdivkou ‚nekdo‘ a myslet,že ti to sežerem…byt tebou bych vyhledal psychiatra….
Já nejsem nijak velky fanousek Ronnyho, ale respektuju to ale takove utocne a urazlive fotky jsou fakt podpásovka…..proc to s nim neproberes osobne pres e-mail nebo fcb a vyrizujes si to takhle anonymně na foru? Jses chudák a srab
23. 11. 2010 v 6:02 odpověď na: 4.12 SaSaZu – Judge Jules, X-Press 2, Tom Middleton, Beardyman… #186930
prochiČlenTo já jen hodil standardntní trance.cz hlášku 😀 akorat většinou se tu říká “ mesic do akce a nikde žádný promo“ 😀
prochiČlenOh man! Hugo z lost a Blitz epizoda rulezz 🙂 Doufejme, že bude HIMYM pokračovat ve vzestupnem trendu….Nejdriv 2 beavers ted blitz…
Jinak Two and a Half man, pecka jako vždy 🙂 čekám jak se to vyvrbí 😀
-
AutorPříspěvky
