TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 1,310)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: W&W – 15.4 Mecca, 16.4 Fabric #194843
    prochi
    Člen

    Tak s kým se bando v Ově potkám? bude nějaký předpívo někde?

    Ale to, že ve stejný den je na Flédě Vitalic, mě bude mrzet 🙁 Jenze jsem tu s kamosem z UK a zas nam tedka tolik nejde o hudebni kvalitu(ne ze by Wecka byly spatny, ale Selektor set od Vitalica nema konkurenci) , ale spis o maximalni zabavu…..navic chce urcite do Fabru protože místní ženy jsou naprosto neuvěřitelné….aspon to nebude takovej sausage fest jakej je vzdy na flédě 😀

    odpověď na: něco pro zasmání #194457
    prochi
    Člen

    [img]http://files.sharenator.com/this_is_sparta_caution_cone_THIS_IS_SPARTAN-s500x373-20551-580.jpg[/img]

    odpověď na: něco pro zasmání #194329
    prochi
    Člen

    dobrý!!

    prochi
    Člen

    ty vole, to mě poser 😀

    odpověď na: něco pro zasmání #193989
    prochi
    Člen

    Gizmo: jo jo, rytmus se dobre zpropaguje v superstar a ted aspon to muze zkapitalizovat, staci se svezt na guetta vlně a je v balíku…je to k placi

    odpověď na: něco pro zasmání #193889
    prochi
    Člen

    ty vole, to je ulet, rytmus se rozhodl vykradat vykradacku od black eyed peas 😀 aneb kdo tam neslyší Time(Dirty bit) 😀 a text je uplne tragicky

    odpověď na: Lovely Experience 2011 with Above and Beyond #193532
    prochi
    Člen

    Chicaaane? fuuuck 🙂

    odpověď na: Thomas Coastline – Kill My Skill #193457
    prochi
    Člen

    No, já celkově nemusím moc houslovy breakdowny, stejně tak jak se mi treba nelibilo nikdy symfo od rankáčů…takze trochu to u mě srazí body a celkově nemůžu říct, že by mě to chytlo za srdce, nicméně track jako takový se mi docela líbí 🙂 7/10

    prochi
    Člen

    nerad škatulkuju, ale tohle má do techtrance hodně daleko 🙂 ale track samotný špatný není 🙂 7+/10

    odpověď na: Off topic #193332
    prochi
    Člen

    Jinak boze slintam nad tou Kylie, to snad ani neni mozny ze v tolika letech je to taková šukézní ženská! MCBP! 😀

    odpověď na: Off topic #193266
    prochi
    Člen

    Moc chytlavé, líbí se mi moc, vubec nevadí, že je to pop 🙂

    odpověď na: ASOT 500 #192971
    prochi
    Člen

    [img]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/196598_173782362669690_151572868223973_383533_1850609_n.jpg[/img]

    Trocha přehlednosti neuškodí 🙂

    odpověď na: Tranceband #191327
    prochi
    Člen

    jsem v uk uz 2,5 roku a tak hroznou anglictinu tu nemaji ani polaci nebo arabové 😀 Vladan ma ocividne problemy se sluchem 😀

    odpověď na: Deep Dish – Say Hello #191315
    prochi
    Člen

    jo jo srdcovečka 🙂

    odpověď na: něco pro zasmání #189870
    prochi
    Člen

    Neco pro ajťáky 😀

    [img]http://media.fukung.net/images/7465/unix-1.jpg[/img]

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 1,310)