Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
prochiČlenTak s kým se bando v Ově potkám? bude nějaký předpívo někde?
Ale to, že ve stejný den je na Flédě Vitalic, mě bude mrzet 🙁 Jenze jsem tu s kamosem z UK a zas nam tedka tolik nejde o hudebni kvalitu(ne ze by Wecka byly spatny, ale Selektor set od Vitalica nema konkurenci) , ale spis o maximalni zabavu…..navic chce urcite do Fabru protože místní ženy jsou naprosto neuvěřitelné….aspon to nebude takovej sausage fest jakej je vzdy na flédě 😀
prochiČlen[img]http://files.sharenator.com/this_is_sparta_caution_cone_THIS_IS_SPARTAN-s500x373-20551-580.jpg[/img]
prochiČlendobrý!!
prochiČlenty vole, to mě poser 😀
prochiČlenGizmo: jo jo, rytmus se dobre zpropaguje v superstar a ted aspon to muze zkapitalizovat, staci se svezt na guetta vlně a je v balíku…je to k placi
prochiČlenty vole, to je ulet, rytmus se rozhodl vykradat vykradacku od black eyed peas 😀 aneb kdo tam neslyší Time(Dirty bit) 😀 a text je uplne tragicky
prochiČlenChicaaane? fuuuck 🙂
prochiČlenNo, já celkově nemusím moc houslovy breakdowny, stejně tak jak se mi treba nelibilo nikdy symfo od rankáčů…takze trochu to u mě srazí body a celkově nemůžu říct, že by mě to chytlo za srdce, nicméně track jako takový se mi docela líbí 🙂 7/10
prochiČlennerad škatulkuju, ale tohle má do techtrance hodně daleko 🙂 ale track samotný špatný není 🙂 7+/10
prochiČlenJinak boze slintam nad tou Kylie, to snad ani neni mozny ze v tolika letech je to taková šukézní ženská! MCBP! 😀
prochiČlenMoc chytlavé, líbí se mi moc, vubec nevadí, že je to pop 🙂
prochiČlen[img]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/196598_173782362669690_151572868223973_383533_1850609_n.jpg[/img]
Trocha přehlednosti neuškodí 🙂
prochiČlenjsem v uk uz 2,5 roku a tak hroznou anglictinu tu nemaji ani polaci nebo arabové 😀 Vladan ma ocividne problemy se sluchem 😀
prochiČlenjo jo srdcovečka 🙂
prochiČlenNeco pro ajťáky 😀
[img]http://media.fukung.net/images/7465/unix-1.jpg[/img]
-
AutorPříspěvky
