TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,111. až 1,125. (celkem z 1,310)
  • Autor
    Příspěvky
  • prochi
    Člen

    beru ho od tebe hned 🙂

    napis mi na ICQ 279650727

    prochi
    Člen

    Gratuluju vyhercum z insound.eu……zase jsem nic nevyhral :´-(

    Volné vstupy:
    dukelak
    Lwice
    Newman81
    Starf

    CD:
    Jollinka

    odpověď na: Creamfields 2008 opět v ČR #62280
    prochi
    Člen

    ale přál bych si aby se objevila na creamech swedish house mafia…..to co předváděli na creamech v polsku……6h b2b2b set s flaškama finský vodky v ruce

    odpověď na: Creamfields 2008 opět v ČR #62278
    prochi
    Člen

    SHP: jenže to něco zajimavejšího nebude zajimavý pro Creamy

    odpověď na: Creamfields 2008 opět v ČR #62276
    prochi
    Člen

    takovej Armin když jsem se nedavno prodiral myspacema zvládne i 3 hraní za noc v UK

    odpověď na: Creamfields 2008 opět v ČR #62273
    prochi
    Člen

    já bych odpověděl na tvuj příspěvek dvěma slovy: Money talks

    odpověď na: Creamfields 2008 opět v ČR #62271
    prochi
    Člen

    opravte mě jestli se mýlím,ale není náhodou Dance Valley přes den a české creamy převážně na noc?narážím na to že to by naopak mohlo být výhodou pro creamy,protože dance valley zaplati djs kteri prileti treba i ze zamori,nebo i jiných zemí a creamum by stacilo bookovat jen letenky z holandska…..myslim že djs by nemuseli dávat přednost jednomu před druhym

    odpověď na: Creamfields 2008 opět v ČR #62266
    prochi
    Člen

    kurna a ja ziju v predstave že to stojí 3900 kua,tak sry hoši,sry dave…ale i tak nebude DV levný

    odpověď na: Creamfields 2008 opět v ČR #62261
    prochi
    Člen

    2 shp: ano 3900 Kč včetně vstupenky

    odpověď na: Creamfields 2008 opět v ČR #62256
    prochi
    Člen

    jenže dave asi trochu zdražuje když zájezd TE stoji tolik co minuloroční DV,přitom tam je ale dražší vstupny…..

    odpověď na: Creamfields 2008 opět v ČR #62248
    prochi
    Člen

    jenže břeclav mám kousek,takže ušetřím hodně za dopravu a lístek chci koupit v nižší cenové relaci,hned jak se objeví první jména,ono k dopravě na DV musím připočítat ještě dopravu do Prahy,takže dalších 500 navíc,pak doprava na DV+ lístek….aspon 5000,když TE sdavem stojí 3900 tak DV nebude stát míň,ale víc…..takže 4500-5000Kč+ zpáteční do prahy 500 Kč……a ceny pití a jídla budou určitě uplně jinde než na creamech…..takže abych si tak minimalne připravil 6000 Kč……spočitej si jak dlouho bych na to vydělával s 50 Kč na hodinu,a nezapomen na to že můžu pracovat jen o víkendech,páš přes týden mám školu…..

    ještě mi pak povídej,že kdo má na creamy,má i na DV

    odpověď na: Creamfields 2008 opět v ČR #62245
    prochi
    Člen

    už jsem se několikrát pokoušel najít brigádu…..už jsem i dojížděl 15 km kvuli brigade s 45 Kč/h,jenže to šlo jen přes léto,vyměnil se ředitel a pro priste už pro mě práce nebyla,dělal jsem i za 50 Kč/hod,tak mi prosim nevypravej,že jsem nemakačenko

    odpověď na: Creamfields 2008 opět v ČR #62242
    prochi
    Člen

    SHP napsal(a):
    ——————————————————-
    > Nemusim znát každou vesnici, malý město, díru, bez
    > urážky
    >
    > A navíc, neříkej mi, že v nějakym okresnim městě
    > by pro tebe práci neměla. Výmluva!!!! Že by si byl
    > zhýčkaný desetitisícovýma dárky? X[]

    vzhledem k tomu že tam práci nenajdou pomalu ani normalni lidi,protoze je v regionu pomerne vysoka nezamestnanost,tak brigada je skoro nerealna……..

    nech si tu zhýčkanost,bavili jsme se o tom na ICQ,ne nejsou desetitisícové,to že jsem ti řekl že 2 krat do roka(na vánoce a narozeniny) dostanu od otce dárek…….

    jinak jsme tu ale hodne OT,pokud si chces podiskutovat tak nemusíme to řešit tady,ale přes ICQ

    a jestli to považuješ za bullshitní kecy nemakačenků,tak promin nemáme se o čem bavit…..

    odpověď na: Creamfields 2008 opět v ČR #62230
    prochi
    Člen

    nech si tu ironii prosím ano?osvěž si zeměpisné znalosti,prospěje ti to

    odpověď na: Creamfields 2008 opět v ČR #62221
    prochi
    Člen

    hele jako nechte si ty kecy s tim že se mi nechce dělat,zkuste si jet do malýho města kde bydlím já(Kroměříž) a zkuste najít jako student STŘEDNÍ školy vydělávat peníze……

    Jinak jste tu s DV OT,založte si vlastni topic……..

    jinak podle info na rave.cz se mají první djs objevit už v pátek ráno

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,111. až 1,125. (celkem z 1,310)