Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
18. 1. 2008 v 0:00 odpověď na: 18.1.2008 – E-MOTION: Simon Patterson (UK), Will Holland (UK) Stepan Bruck.. #62298
prochiČlenberu ho od tebe hned 🙂
napis mi na ICQ 279650727
17. 1. 2008 v 23:45 odpověď na: 18.1.2008 – E-MOTION: Simon Patterson (UK), Will Holland (UK) Stepan Bruck.. #62295
prochiČlenGratuluju vyhercum z insound.eu……zase jsem nic nevyhral :´-(
Volné vstupy:
dukelak
Lwice
Newman81
StarfCD:
Jollinka
prochiČlenale přál bych si aby se objevila na creamech swedish house mafia…..to co předváděli na creamech v polsku……6h b2b2b set s flaškama finský vodky v ruce
prochiČlenSHP: jenže to něco zajimavejšího nebude zajimavý pro Creamy
prochiČlentakovej Armin když jsem se nedavno prodiral myspacema zvládne i 3 hraní za noc v UK
prochiČlenjá bych odpověděl na tvuj příspěvek dvěma slovy: Money talks
prochiČlenopravte mě jestli se mýlím,ale není náhodou Dance Valley přes den a české creamy převážně na noc?narážím na to že to by naopak mohlo být výhodou pro creamy,protože dance valley zaplati djs kteri prileti treba i ze zamori,nebo i jiných zemí a creamum by stacilo bookovat jen letenky z holandska…..myslim že djs by nemuseli dávat přednost jednomu před druhym
prochiČlenkurna a ja ziju v predstave že to stojí 3900 kua,tak sry hoši,sry dave…ale i tak nebude DV levný
prochiČlen2 shp: ano 3900 Kč včetně vstupenky
prochiČlenjenže dave asi trochu zdražuje když zájezd TE stoji tolik co minuloroční DV,přitom tam je ale dražší vstupny…..
prochiČlenjenže břeclav mám kousek,takže ušetřím hodně za dopravu a lístek chci koupit v nižší cenové relaci,hned jak se objeví první jména,ono k dopravě na DV musím připočítat ještě dopravu do Prahy,takže dalších 500 navíc,pak doprava na DV+ lístek….aspon 5000,když TE sdavem stojí 3900 tak DV nebude stát míň,ale víc…..takže 4500-5000Kč+ zpáteční do prahy 500 Kč……a ceny pití a jídla budou určitě uplně jinde než na creamech…..takže abych si tak minimalne připravil 6000 Kč……spočitej si jak dlouho bych na to vydělával s 50 Kč na hodinu,a nezapomen na to že můžu pracovat jen o víkendech,páš přes týden mám školu…..
ještě mi pak povídej,že kdo má na creamy,má i na DV
prochiČlenuž jsem se několikrát pokoušel najít brigádu…..už jsem i dojížděl 15 km kvuli brigade s 45 Kč/h,jenže to šlo jen přes léto,vyměnil se ředitel a pro priste už pro mě práce nebyla,dělal jsem i za 50 Kč/hod,tak mi prosim nevypravej,že jsem nemakačenko
prochiČlenSHP napsal(a):
——————————————————-
> Nemusim znát každou vesnici, malý město, díru, bez
> urážky
>
> A navíc, neříkej mi, že v nějakym okresnim městě
> by pro tebe práci neměla. Výmluva!!!! Že by si byl
> zhýčkaný desetitisícovýma dárky? X[]vzhledem k tomu že tam práci nenajdou pomalu ani normalni lidi,protoze je v regionu pomerne vysoka nezamestnanost,tak brigada je skoro nerealna……..
nech si tu zhýčkanost,bavili jsme se o tom na ICQ,ne nejsou desetitisícové,to že jsem ti řekl že 2 krat do roka(na vánoce a narozeniny) dostanu od otce dárek…….
jinak jsme tu ale hodne OT,pokud si chces podiskutovat tak nemusíme to řešit tady,ale přes ICQ
a jestli to považuješ za bullshitní kecy nemakačenků,tak promin nemáme se o čem bavit…..
prochiČlennech si tu ironii prosím ano?osvěž si zeměpisné znalosti,prospěje ti to
prochiČlenhele jako nechte si ty kecy s tim že se mi nechce dělat,zkuste si jet do malýho města kde bydlím já(Kroměříž) a zkuste najít jako student STŘEDNÍ školy vydělávat peníze……
Jinak jste tu s DV OT,založte si vlastni topic……..
jinak podle info na rave.cz se mají první djs objevit už v pátek ráno
-
AutorPříspěvky
