Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
17. 1. 2008 v 0:34 odpověď na: 18.1.2008 – E-MOTION: Simon Patterson (UK), Will Holland (UK) Stepan Bruck.. #62131
prochiČlenjen mě tak napadá,jak to bude se srazem?kam pujdem?
17. 1. 2008 v 0:33 odpověď na: Zájezd- 2.2 -TranceXplosion, Poznan- Polsko- E. Halliwell, Rank 1 live, J.O’C… #62130
prochiČlenkurna žádný zájem,tak tu slivovici vypiju sám a máte mě na svědomí :oD
prochiČlenjenze ne kazdy ma penize na cesty na dance valley
17. 1. 2008 v 0:28 odpověď na: Zájezd- 2.2 -TranceXplosion, Poznan- Polsko- E. Halliwell, Rank 1 live, J.O’C… #62127
prochiČlenneboj pustí……jinak je opiju taky 😀
prochiČlenmáš pravdu:oD už zmizel i podpis in dyk we trust….
prochiČlenco kdyby tam byl PVD payo?jak by ses rozhodl?:´-))
16. 1. 2008 v 21:06 odpověď na: Zájezd- 2.2 -TranceXplosion, Poznan- Polsko- E. Halliwell, Rank 1 live, J.O’C… #62000
prochiČlenčau chlapi a dámy 🙂 ,takže taky hledám společníka či společnici na vedlejší sedadlo…..
PS:Střízliví nepřijedem :´-))
prochiČlendeivis napsal(a):
——————————————————-
> prochi – heh.. 🙂 nevim nevim chlape ale to je
> lineup za x milionu..taky Tesař sliboval minimalne 10 milionu na lineup + dalsi penize podle reklamnich partneru
prochiČlenno přestože není moby kdo by mě tam táhl tak nezapomínejte na to,že vydá nové album a jsou na prvni ukazky velky ohlasy,viz zde na foru…..já bych to nezavrhoval……
jinak
CC…….carl cox
T-nejspis tiesto
AmB…..tak to nevim,vidim v tom preklep,bud se spletl v písmenku a myslel AnB(above ‚n Beyond) nebo v horsim myslel AvB……ale uvidime jak se to rozresi….videl bych to na kombinaci Digweed/sasha + PvD nebo Digweed/sasha + armin
prochiČlenStarf ty mě dostáváš :´-)) tipni si kdo to do toho fóra napsal 😉
jinak ono se občas se kouknout do rave fora,jsou tam občas zajímavý informace
15. 1. 2008 v 22:30 odpověď na: Zájezd- 2.2 -TranceXplosion, Poznan- Polsko- E. Halliwell, Rank 1 live, J.O’C… #61823
prochiČlenmám vzít jednu moravskou,domácí slivovici?má opravdu luxusni chuť
15. 1. 2008 v 22:29 odpověď na: Zájezd- 2.2 -TranceXplosion, Poznan- Polsko- E. Halliwell, Rank 1 live, J.O’C… #61821
prochiČlenzakalíííme v busu…..stejně se na polskych akcich neprodava chlast :_)
15. 1. 2008 v 19:52 odpověď na: 18.1.2008 – E-MOTION: Simon Patterson (UK), Will Holland (UK) Stepan Bruck.. #61777
prochiČlenjá soutěžím kde to jde,ale nevychází to 🙁
15. 1. 2008 v 19:50 odpověď na: Zájezd- 2.2 -TranceXplosion, Poznan- Polsko- E. Halliwell, Rank 1 live, J.O’C… #61775
prochiČlenma to byt minibus pro 16 lidí,pry je nás třináct….a dave koupil lístky takže to definitivně znamená že zájezd bude,je to tak dave? 🙂
jinak to znamená že jsou poslední 3 místa,takže honem honem,kdo ještě váhá…..
15. 1. 2008 v 17:45 odpověď na: 18.1.2008 – E-MOTION: Simon Patterson (UK), Will Holland (UK) Stepan Bruck.. #61738
prochiČlenproc vsichni vyhrávaj a já ne? 🙁
-
AutorPříspěvky
