Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
prochiČlenale podle spacebosse je nu-rave přece super ne? :_):oD:_)%-):-|
prochiČlenno můj názor je,že skutečný trance to nebude maximálně bych se přikláněl k nějakým vlivům elektroniky,myslím že slovo trance se dá lehce zaměnit za slovo trancy což znamena vic popové,jen s těmi vlivy,ale to je jen můj názor,nemusí to být pravda
prochiČlenbudapešť je zajímavá hlavně pro moraváky…..stejně vzdálená jako praha 😀
13. 1. 2008 v 22:32 odpověď na: 18.1.2008 – E-MOTION: Simon Patterson (UK), Will Holland (UK) Stepan Bruck.. #61443
prochiČlenhlásím se taky……a máš do dejve,žádnou samičku si tam nedotáhneš :oD :_)
prochiČlenDanYjel & Newman: +2
prochiČlenpokud bude tyas v praze,hodlam tuto akci bojkotovat:-!
8. 1. 2008 v 22:29 odpověď na: Zájezd- 2.2 -TranceXplosion, Poznan- Polsko- E. Halliwell, Rank 1 live, J.O’C… #59503
prochiČlenpojeď, i kdyby nebyly, jseš vítána;-)
prochiČlenTak byt tam tijs tak jsme všichni milionáři,prodáme aspon lístky s pořádnou přirážkou :_)
8. 1. 2008 v 16:30 odpověď na: Zájezd- 2.2 -TranceXplosion, Poznan- Polsko- E. Halliwell, Rank 1 live, J.O’C… #59451
prochiČlenwow turbo vs ando….ty jsi musim poslechnout :oD ……mohli radsi protahnout cas jinym hvezdam
prochiČlenSouca dotahni televizi,jestli to vyjde tak to bude mazeec¨a u toho musi byt televize 😉
prochiČlentipl bych si taky že budou jiné,přece chtějí vytřískat co nejvíc peněz,myslim že nebudou brat ohledy na náštěvníky minulé SW…ale bylo by to hezké.možná nekde najdu půl žetonu 😀
prochiČlenme ten odkaz nejede,jak vám?
5. 1. 2008 v 20:06 odpověď na: Zájezd- 2.2 -TranceXplosion, Poznan- Polsko- E. Halliwell, Rank 1 live, J.O’C… #58853
prochiČlenNatix napsal(a):
——————————————————-
> OT: Prochi, moh bys prosím tě upravit název
> topicu, aby tam byly nějaké mezery? Takhle to
> rozhazuje grafiku na úvodní stránce.pokusil jsem se, už je to lepší?
prochiČlendance-girl,hoky……..loooool :oD:oD:_)
prochiČlendance-girl,hoky……..loooool :oD:oD:_)
-
AutorPříspěvky
