Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
prochiČlenvykaslete se na Apo,pojedte na TranceXplosion,bude tam lepsi lineup a bude nejspis i zajezd :)….jinak sry za OT
prochiČlenhustey +1
4. 1. 2008 v 13:25 odpověď na: Zájezd- 2.2 -TranceXplosion, Poznan- Polsko- E. Halliwell, Rank 1 live, J.O’C… #58629
prochiČlenjinak teoreticky tu ve foru už dříve projevilo zájem až 20 lidi,vychazim z toho,že v autě by nejeli sami…..
prochiČlenahoj takze jen doplnim k martassiscovi že forum kde se dočtete o této akci víc je tady:
http://forum.trance.cz/read.php?1,38747,page=2
jinak pokud to nechcete hledat tak tady mate plakat s lineupem:
4. 1. 2008 v 0:42 odpověď na: Zájezd- 2.2 -TranceXplosion, Poznan- Polsko- E. Halliwell, Rank 1 live, J.O’C… #58584
prochiČlendoplnim jen co jsem napsal v prvni příspěvku:
Po dohodě s Martassiscem, který už organizoval autobus na Sensation White silvestr v Německu,se uvažuje o autobusovém zájezdu na tuto akci,proto se ptám jestli by byl zájem,mnozí ho už zde projevili,tak jestli ho mají stále tak se zatím nezávazně mohou přihlásit,podotýkám,že lístky by se musely nakoupit individuálně nebo po skupinkách,protože FTB.pl nepovoluje koupi více jak 10 lístků na jeden účet.Pokud bude dostatečný počet zájemců,vypraví se bus.
3. 1. 2008 v 23:00 odpověď na: Zájezd- 2.2 -TranceXplosion, Poznan- Polsko- E. Halliwell, Rank 1 live, J.O’C… #58576
prochiČlena co Rank 1?na TE bude jen dj set,tady bude live,tak menna se neoposloucha,stonefaci taky ne,halliwel to bude rozsekavacka nejvetsi a callaghan bude skutecna bomba,pepe tak ten je jasny…….durand,mozna vrzac ale kdyz bude vrzat rychle a dobre tak proc ne 🙂
3. 1. 2008 v 22:39 odpověď na: Zájezd- 2.2 -TranceXplosion, Poznan- Polsko- E. Halliwell, Rank 1 live, J.O’C… #58571
prochiČlenok,ale takovy lineup je proste unikat,to by byla skoda vynechat
3. 1. 2008 v 22:24 odpověď na: Zájezd- 2.2 -TranceXplosion, Poznan- Polsko- E. Halliwell, Rank 1 live, J.O’C… #58567
prochiČlenkomar:jedeš autem?ono doufam že to vyjde a pujde jet s martinkem,ale kdyby to neslo,myslis že bys mel teoreticky jedno misto v aute navic?
3. 1. 2008 v 22:12 odpověď na: Zájezd- 2.2 -TranceXplosion, Poznan- Polsko- E. Halliwell, Rank 1 live, J.O’C… #58565
prochiČlenlidi co to melete,je v prodeji 4 vlna listku a je jich kolem 850:
prochiČlenaaaa jeste stesti ze alexx nejel,aneb pozdej 2 rozdily akce bez alexxe a s nim 🙂


prochiČlen1.bon finix
2.tripmain
3.Laydee Jane1.Matamar
2.Monkey business
3.Elektrabel1.Fléda
2.Envelopa
3.Fabric1.E-motion
2.Bubbles
3.3G1.Sensation White
2.Transmission
3.Cybertronic1.Summer of Love
2.Hradhouse
3.Rock for PeopleEddie Halliwel
Above & Beyond
Creamfields(PL)
Anjunabeats vol. 5
John O’Callaghan-Big sky
Alexx
United Music
Trance/Hardtrance
Uff a je to!
nejvic jsem se zasmal nad Dj Beax :_) ……aby to nevyhral,pokud budou hlasovat neonacisti %-)
prochiČlenTO: subik
neni zač,to by bylo vážně super,pokud to jde tak bych se na to opravdu rád koukl …..moc si cením tvojí práce…možná si vzpomeneš že jsme se i bavili na TM4 před stagi uplne napravo,chvalil jsem ti moc tu tvou reportáž na SW 🙂
prochiČlensubik to tak uplne neni pravda:
pokud vam nejdou odkazy tak staci zadat heslo sensation CT24 a máte to 🙂
aha tak tady se mluvilo o reportazi za cely rok…ale i tak pro ty co nevideli nesestrihanou verzi
prochiČlenpodle me to bude vic,nebudou prece 11 500 lupenu prodavat za plnou pálku 1650…….vim že minule na sazkaticketu to bylo po vlnach za stejnou cenu….dostalo se to na nulu a objevila se další vlna
prochiČlenmyslim si že horší jak u Michaela Jacksna to nebude,nedavno jsem četl že si hrál se synem,ten mu zavadil o ret a ten mu explodoval,pry byl z toho v šoku tak letel za svym plastickym chirurgem,chudak dite z toho mělo určitě ještě větší trauma
-
AutorPříspěvky
