Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
prochiČlenmoc fifi? tak ještě se mi libi tahle,vypada přirozeně:

nebo tahle:

prochiČlenhustey asi mam jiny vkus,ale ty divky mi tolik nesedi,podle mě opravdu krásná je tahle:



prochiČlenheh asi se nejaky vtipalek bavil a udelal aspon 1000 rezervaci
prochiČlenja pro kámošky vyzvedl před chvílí 2 lístky,zatim to šlape bez problemu 🙂
mohla by to být sranda,kdyby to měla sazka špatně nastaveny a než by se na to přišlo tak by zmizelo aspon 15 000 lístků 😀
prochiČlenja si třeba upřímně koupil 3 lístky abych je prodal o trochu dráž a zaplatil si cestu a třeba trochu utraty ale když jsem videl že jedna kámoška nestihla koupit listek a kámoš taky ne tak jim to prodam za puvodni cenu,protože kamarádi pro mě mají mnohem vyšší cenu než nejakych par set navic za listek
nechci nikomu sahat do svědomí ale ti co si koupili víc než jeden lístek by třeba mohli přemýšlet o tom jestli neni lepší se podělit s těmi co to nestihli
prochiČlenlidi nepripada vam že se promoteri zblaznili?cely roky par akci do roka a najednou unor a nevidim snad ani volny vikend,to aby zacali davat na nedele
prochiČlennejde si nevšimnout že většině vadí cena lístků,ale zas je potřeba zohlednit pár věcí,protože ekonomicky neni ten nárůst takový jak se může zdát,jde totiž o to,že letos je vysoká inflace(5%) a taky hned po novém roce se zvedne daň u těchto akcí z 5% na 9%,takže nárůst nemusí být taky tak velký…….a dalo by se taky přihlédnout k tomu že minuly rok byla akce ne zas tolik výdělečná,protože kdyby UM přišla s příliš vysokou cenou hned na začátku tak by nemusela prodat tolik listku……nicmene ale letos na tom UM vytříská hodně peněz,páč zvýšení kapacity o 2500 míst a zvednuti ceny v prumeru od 40 až po skoro 110% je hodně….
prochiČlenpodvečerní čajový dýchánek 🙂 kterou čajovnu vyberem :´-))
prochiČlenwow!nice!
prochiČlenškoda SHP, přeji brzké uzdravení
jinak taky se k vám připojuju…….to zas bude kalbaaaaaa;-)
prochiČlentaky mám…….paní mě taky říkala že si nemůžu rezervovat místo :_)
prochiČlenjonh O’callaghan rulez,začíná se plnit moje předpověď že tohle bude brzy opravdova superstar,pritom v pojeti trancu se lisi od všech profláklých hvězd…..JOC gratuluju……jinak Anthem měli diskvalifikovat :_)
prochiČlenhele nechte si takovy kecy hoši,slušně se zeptal a vy hned prudíte jaka je Choceň prdel…….jakmile jste z Prahy nebo jineho velkeho města tak si hrajete na velký šéfy….:-! zamyslete se někdy nad tim co říkáte……:-|
prochiČlenmožná probíráte lístky ale co se podívat na jiny aspekt…….musím uznat že to intro je vážně působivý…….libi se mi mooc,vypada to že show bude ještě větší jak minule
prochiČlengratuluju,hlas jsem dal sice Karlovi,ale kdybych si to uvědomil,dam hlas tobě payo….jsi vic aktualni,nicmene pro karla zas mluvi zkušenosti a nezaujatost jedním djem 😉 ne vážně,je to tak nastejno….nevíš jestli zvolili i Karla?
-
AutorPříspěvky
