TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,186. až 1,200. (celkem z 1,310)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Best of 2007 #55464
    prochi
    Člen

    milan ty jsi byl na djmag awards?ja tam chtel jet,psal jsem do fora ale nikdo se neozval že jede……nechtěl jsem jet sám

    odpověď na: Beautiful Things 28.06.2008, Dopler #55418
    prochi
    Člen

    Lukin:nedavno jsme se o něm bavili v creamfields foru a vida,už ho tu máme blž než by si kdo myslel,vypada to že pico vyslyšel me prosby v jeho foru a topicu koho byste si přáli

    odpověď na: Beautiful Things 28.06.2008, Dopler #55415
    prochi
    Člen

    sander na oxygen,slovensko se nám nějak rozjíždí,v dopleru bych si ho dal

    odpověď na: Beautiful Things 28.06.2008, Dopler #55399
    prochi
    Člen

    Jooo sen se splnil john o ‚callaghan blíž než kdy jindy!jeduu……alyho si mohli odpustit ale to jen jen otázka vkusu…..jinak víte že příští rok se plánuje na jedne akci i breakfast? viz odpověd pica v jeho vlastním foru:

    Mirec, ty mi asi citas myslienky. Na rok 08 uz mam s Breakfastom dohodnuty booking, a nebude v tu noc sam, myslim ze ked vyhodim finalny lineup na druhu polovicu roku (resp. na tu party kde bude aj breakfast), mnohym sa zatoci dost hlava!

    prochi
    Člen

    komar:ahoj,kdyby nebyl bus ty bys tam jel autem?hodne o to stojim tam jet ale nehodlam jet 12 hodin vlakem……myslis že teoreticky bys mohl mít místo i pro mě?

    odpověď na: SENSATION WHITE 2008 – Praha #53958
    prochi
    Člen

    me domnenky se potvrdily….cena lístku,počítal jsem i s mírnějším navýšením kapacity…..ještě aby vyšly i domněnky ohledne lineupu a bude to zajimave 😉

    odpověď na: SENSATION WHITE 2008 – Praha #53957
    prochi
    Člen

    už je to i na poslouchej.net

    odpověď na: cybertronic #53944
    prochi
    Člen

    tak i já se k vám připojím….koupil jsem si v akci na techno.cz lístek ještě za úplně prvních 359 Kč tak už jen počkám jak to dojde 😉

    odpověď na: Creamfields 2008 opět v ČR #53933
    prochi
    Člen

    Lukin: ale podle me tu je realna sance na to že by tu byl,nákladný šíleně není a pořadatelé slibovali vyhrazenych minimalne 10 milionu na lineup,tak by se tam nejakej JOC mohl ztratit 😉

    odpověď na: Creamfields 2008 opět v ČR #53842
    prochi
    Člen

    Lukin_ napsal(a):

    > Jo to je pravda ale jako Armin a Corsten se mi
    > zdaj až moc přehnaná jména na český crem:-|…Já
    > osobně bych rád Callaghana 😛

    plne s tebou souhlasim,o callaghana už prosím šílenou dobu ale pořád nic….kdekoliv v čr bude hrat tak jedu za ním…..dokonce na nej asi pojedu i na RTX

    odpověď na: Creamfields 2008 opět v ČR #53663
    prochi
    Člen

    čau,všimli jste si te ankety na rave.cz?mame možnost ovlivnit kdo tam bude viz text:

    Koho na Creamfields Central Europe?

    anketu jsme připravili spolu s pořadateli, takže jsou tam umělci, kteří byli oficiálně osloveni se seriozní nabídkou. Takže hlasuj v nové anketě!

    nabidka je takova:
    Koho bys chtěl nejvíc na Creamfields Central Europe?

    Armin van Buuren
    Ferry Corsten
    Carl Cox
    Moby
    Kosheen
    Groove Armada
    Chris Liebling
    Někoho jiného

    ja hlasoval teda pro Armina,ale uvažoval jsem o Ferrym……..rad bych proste videl armina na open-airu u nas…..

    viz teda na http://www.rave.cz …….hlasujte a ovlivnete kdo tam bude 🙂

    prochi
    Člen

    pokud by by bus nebyl prosil bych taky o odvoz,jsem mily,nenarocny,privetivy :oD asi by bylo nejvhodnejsi s martinkem,pro me je nejbliz 🙂

    odpověď na: SENSATION WHITE 2008 – Praha #52834
    prochi
    Člen

    imho si myslím ale že lineup nebude tak hvězdný jak u letošní SW v Praze……UM bude sazet na to že se jim podaří vyprodat všechny lístky před oznámením lineupu……myslim si že to bude jak polsku….lineup nicmene kvalitni ale ne rozhodne hvezdny(schulz jako hlavni hvězda)……a taky se dá počítat s tím že zvednou ceny lístků,tipuju tak na 990 Kč od začatku……..

    odpověď na: SENSATION WHITE 2008 – Praha #52788
    prochi
    Člen

    tak napisu co jsem už psal jinde……..realně vidím lineup takhle

    1.Burian(tady neni moc jinych moznosti)
    2.Axwell nebo angello(spis axwell)
    3.Prydz(skvely clovek na promo),jen ne znova BaGuettu prosím
    4:Schulz(bude to dlouho co se tady naposled objevil)
    5.Marco V nebo Blank & Jones,možná i ATB(nedej bože,ale dlouho tu nebyl ale dotahne spoustu lidi,a co si budem povidat UM to dela pro penize,ne pro znalce)
    6.Eddie Halliwell nebo sander van doorn

    odpověď na: SENSATION WHITE 2008 – Praha #52789
    prochi
    Člen

    tak napisu co jsem už psal jinde……..realně vidím lineup takhle

    1.Burian(tady neni moc jinych moznosti)
    2.Axwell nebo angello(spis axwell)
    3.Prydz(skvely clovek na promo),jen ne znova BaGuettu prosím
    4:Schulz(bude to dlouho co se tady naposled objevil)
    5.Marco V nebo Blank & Jones,možná i ATB(nedej bože,ale dlouho tu nebyl ale dotahne spoustu lidi,a co si budem povidat UM to dela pro penize,ne pro znalce)
    6.Eddie Halliwell nebo sander van doorn

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,186. až 1,200. (celkem z 1,310)