Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
prochiČlenmilan ty jsi byl na djmag awards?ja tam chtel jet,psal jsem do fora ale nikdo se neozval že jede……nechtěl jsem jet sám
prochiČlenLukin:nedavno jsme se o něm bavili v creamfields foru a vida,už ho tu máme blž než by si kdo myslel,vypada to že pico vyslyšel me prosby v jeho foru a topicu koho byste si přáli
prochiČlensander na oxygen,slovensko se nám nějak rozjíždí,v dopleru bych si ho dal
prochiČlenJooo sen se splnil john o ‚callaghan blíž než kdy jindy!jeduu……alyho si mohli odpustit ale to jen jen otázka vkusu…..jinak víte že příští rok se plánuje na jedne akci i breakfast? viz odpověd pica v jeho vlastním foru:
Mirec, ty mi asi citas myslienky. Na rok 08 uz mam s Breakfastom dohodnuty booking, a nebude v tu noc sam, myslim ze ked vyhodim finalny lineup na druhu polovicu roku (resp. na tu party kde bude aj breakfast), mnohym sa zatoci dost hlava!
12. 12. 2007 v 11:06 odpověď na: Zájezd- 2.2 -TranceXplosion, Poznan- Polsko- E. Halliwell, Rank 1 live, J.O’C… #54237
prochiČlenkomar:ahoj,kdyby nebyl bus ty bys tam jel autem?hodne o to stojim tam jet ale nehodlam jet 12 hodin vlakem……myslis že teoreticky bys mohl mít místo i pro mě?
prochiČlenme domnenky se potvrdily….cena lístku,počítal jsem i s mírnějším navýšením kapacity…..ještě aby vyšly i domněnky ohledne lineupu a bude to zajimave 😉
prochiČlenuž je to i na poslouchej.net
prochiČlentak i já se k vám připojím….koupil jsem si v akci na techno.cz lístek ještě za úplně prvních 359 Kč tak už jen počkám jak to dojde 😉
prochiČlenLukin: ale podle me tu je realna sance na to že by tu byl,nákladný šíleně není a pořadatelé slibovali vyhrazenych minimalne 10 milionu na lineup,tak by se tam nejakej JOC mohl ztratit 😉
prochiČlenLukin_ napsal(a):
> Jo to je pravda ale jako Armin a Corsten se mi
> zdaj až moc přehnaná jména na český crem:-|…Já
> osobně bych rád Callaghana 😛plne s tebou souhlasim,o callaghana už prosím šílenou dobu ale pořád nic….kdekoliv v čr bude hrat tak jedu za ním…..dokonce na nej asi pojedu i na RTX
prochiČlenčau,všimli jste si te ankety na rave.cz?mame možnost ovlivnit kdo tam bude viz text:
Koho na Creamfields Central Europe?
anketu jsme připravili spolu s pořadateli, takže jsou tam umělci, kteří byli oficiálně osloveni se seriozní nabídkou. Takže hlasuj v nové anketě!
nabidka je takova:
Koho bys chtěl nejvíc na Creamfields Central Europe?Armin van Buuren
Ferry Corsten
Carl Cox
Moby
Kosheen
Groove Armada
Chris Liebling
Někoho jinéhoja hlasoval teda pro Armina,ale uvažoval jsem o Ferrym……..rad bych proste videl armina na open-airu u nas…..
viz teda na http://www.rave.cz …….hlasujte a ovlivnete kdo tam bude 🙂
5. 12. 2007 v 21:14 odpověď na: Zájezd- 2.2 -TranceXplosion, Poznan- Polsko- E. Halliwell, Rank 1 live, J.O’C… #53042
prochiČlenpokud by by bus nebyl prosil bych taky o odvoz,jsem mily,nenarocny,privetivy :oD asi by bylo nejvhodnejsi s martinkem,pro me je nejbliz 🙂
prochiČlenimho si myslím ale že lineup nebude tak hvězdný jak u letošní SW v Praze……UM bude sazet na to že se jim podaří vyprodat všechny lístky před oznámením lineupu……myslim si že to bude jak polsku….lineup nicmene kvalitni ale ne rozhodne hvezdny(schulz jako hlavni hvězda)……a taky se dá počítat s tím že zvednou ceny lístků,tipuju tak na 990 Kč od začatku……..
prochiČlentak napisu co jsem už psal jinde……..realně vidím lineup takhle
1.Burian(tady neni moc jinych moznosti)
2.Axwell nebo angello(spis axwell)
3.Prydz(skvely clovek na promo),jen ne znova BaGuettu prosím
4:Schulz(bude to dlouho co se tady naposled objevil)
5.Marco V nebo Blank & Jones,možná i ATB(nedej bože,ale dlouho tu nebyl ale dotahne spoustu lidi,a co si budem povidat UM to dela pro penize,ne pro znalce)
6.Eddie Halliwell nebo sander van doorn
prochiČlentak napisu co jsem už psal jinde……..realně vidím lineup takhle
1.Burian(tady neni moc jinych moznosti)
2.Axwell nebo angello(spis axwell)
3.Prydz(skvely clovek na promo),jen ne znova BaGuettu prosím
4:Schulz(bude to dlouho co se tady naposled objevil)
5.Marco V nebo Blank & Jones,možná i ATB(nedej bože,ale dlouho tu nebyl ale dotahne spoustu lidi,a co si budem povidat UM to dela pro penize,ne pro znalce)
6.Eddie Halliwell nebo sander van doorn -
AutorPříspěvky
