Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
prochiČlenhmm tohle zní zajimave,aspon nebudu muset do ty meccy,blavu mam bliz a lineup rozhodne neni marny 😀
prochiČlenakorat nevím kde se poděl menno,přece říkal že tam bude,to samy cosmic gate……
.ale stejně si myslím že 2.2.2008 RTX v poznani v polsku bude lepší,posudte sami1.Rank 1 Live set
2.Eddie Halliwell
3.John O’Callaghan
4.Giuseppe Ottaviani
5.Menno de Jong
6.Stoneface & Terminal
7.Richard DurandA za zlomek ceny zájezdu na Trance Energy
sry za tenhle OT,ale delam promo aby byl zajezd,doufam že se daveovi ozvou poláci 🙂
prochiČlenale stejně,jedu radši na RTX ……….hned bych vymenil tijse za armina,i kdyz jsem slysel že není nad tijse před domácím publikem
prochiČlensmazat,lineup tu už je…….ale je luxusni,skoda že neni armin 🙂
prochiČlenna webu pisou 19:30,ale myslim si že se servery pod naporem fanousku zhrouti
prochiČlendance event děláš jak kdybys objevil ameriku…ti co vědí tak vědí,že newmane 😉
prochiČlennehrozi,ale RTX vážně horzí 😛
prochiČlenaspon nejaka reakce,ale zas dalsi lez s tim že pronajem boby je dražší jak u Sazka Areny………
proste jestli zase lže tak jak zjistit co je z předchozího příspěvku pravda a co lež
prochiČlenvse nejlepší!
prochiČlennebo nazor producentu filmu Já,robot :oD
prochiČlenomg tak tahle zhovadilost ma už reklamu na rave.cz
pry world in white,přichází něco nového,chceš zažít noc jako na ibize?25.12.bobycentrum lasershow hall vice info na http://www.worldinwhite.cztakový sra*čky,to bude zas provar
prochiČlenNuld@ napsal(a):
——————————————————-
> myslím že by to mohla být sranda, já bych tam šel
> už jen z p*dele neskutečně se vysmát, prostě si
> stoupnou doprostřed a celou tuhle vychcanou
> „Sensation“ probrečet smíchy
>
> SKUTEČNĚ TO NĚKDO MYSLÍ VÁŽNĚ A NEJEDNÁ SE O FAKE?
> :oDproplatis mi vstupenku když si ji koupim a vyfotim?pak ji dam do tomboly na nejaky vesnicky zábavě 😀
26. 11. 2007 v 22:04 odpověď na: Zájezd- 2.2 -TranceXplosion, Poznan- Polsko- E. Halliwell, Rank 1 live, J.O’C… #51328
prochiČlenjako ja mam desny spojeni,od nas z kroměříže to je katastrofa………….hodne doufam že dave udělá zájezd :)……..snad ti poláci odpoví……..delaj skvely akce,ale jinak hruza
23. 11. 2007 v 18:31 odpověď na: Zájezd- 2.2 -TranceXplosion, Poznan- Polsko- E. Halliwell, Rank 1 live, J.O’C… #50704
prochiČlenna 90% bych se pridal taky
prochiČlenSq4Raa napsal(a):
——————————————————-
> prochi: Rozhovory dělal Skybeam…DanielPanek napsal(a):
——————————————————-
> prochi:
>
> ohledne rozhovoru s tema ja nemam nic spolecneho,
> to je a vzdy byla prace moderatora. 🙂
>
> Kazdopadne dekuju 😉sry hosi,prepsal jsem se,už jsem to opravil v příspěvku,vím to že skybeam moderoval a dan točil ale nevím proč si to nikdy nemůžu zapamatovat…..:-|
-
AutorPříspěvky
