Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
prochiČlentedka jsem to zkouknul a musim uznat že je to výborné video,líbily se mi moc rozhovory,měly šťávu a nebyly plné klasických otázek…….musím uznat že změna moderátora rozhodně pomohla(nic proti tobe skybeame,ale některé rozhovory uváděly některé dje do rozpaků(viz asot 300) :´-)) ……skvělý záběry a celkově to považuju asi za zatím nejlepší video od techno TV……jen tak dál
prochiČlenomg mužete mi vysvětlit jaktože hraje na tehle akci dj z kroměřížské diskotéky?přesněji dj kossi……omg omg omg……..tahle party to je nejvetsi po*ser,doufam ze tam budou hrat djs pro 4 lidi na parketu……..jinak fiorino hral taky na nasi diskotece…….400 Kč za akci ktera by s timhle lineupem v klubu nestala ani 100 Kč….doufam že to moc lidi neodtahne od Cyberu…..tahle akce to je hruza……a podkresluji to jeste ty fotky kdy polovina z nich neni z bile akce a az na par jsou z sensation……doufam ze UM se bude branit……jinak nejvic me dostava ta cena na miste 570 Kč……nebo ta prostredni za 500…..kdyz to srovnam s TM4 kdy vetsina mela listek za cenu do 550 Kč tak je to síla
12. 11. 2007 v 0:15 odpověď na: Zájezd- 2.2 -TranceXplosion, Poznan- Polsko- E. Halliwell, Rank 1 live, J.O’C… #48647
prochiČlenhellman napsal(a):
——————————————————-
> nepruď mravokárčeneprudim,jen jsem upozornil,nemusi me poslouchat,pokud chteji tak muzou dal psat,nebudu jim upirat jejich lidska prava :oD
11. 11. 2007 v 18:55 odpověď na: Zájezd- 2.2 -TranceXplosion, Poznan- Polsko- E. Halliwell, Rank 1 live, J.O’C… #48531
prochiČlenkluci jste tu trochu OT 🙂 ne ze by mi to nejak vadilo,zvlast kdyz sam taky mam rad jezdeni na SNB ale mohli jste si dat na sebe mail nebo ICQ a komunikovat takhle
9. 11. 2007 v 19:23 odpověď na: Zájezd- 2.2 -TranceXplosion, Poznan- Polsko- E. Halliwell, Rank 1 live, J.O’C… #48259
prochiČlendave zajezd by byl skvely,pokud by to jen trochu financne slo,tak nevaham
9. 11. 2007 v 18:53 odpověď na: Zájezd- 2.2 -TranceXplosion, Poznan- Polsko- E. Halliwell, Rank 1 live, J.O’C… #48248
prochiČlensouhlasim s hellmanem……mam rad armina strasne moc,ale radsi si vyslechnu dje ktery jsem neslysel nebo ktery zboznuju…..nejde o hvezdnost ale o kvalitu
1.Eddie Halliwell……..po setu na Creamech bych si ho dal hned znova,nevahal bych ani minutu,to je moje srdcovka
2.Rank 1 Live act…….to je dalsi uplna pecka,neslysel jsem ho,moc ho chci videt a navic live….co vic si prat
3.John O’callaghan…..pro me headliner sam o sobe,proste tvorba uzasna tak uz ho chci slyset taky jednou na zivo
4.Menno de Jong….to snad asi nemusim komentovat :oD
5.Giuseppe Ottaviani…….mrzelo me ze jsem nejel na Smichoff afterparty,z videa i z ohlasu to proste musi byt bomba….navic jeho tvorbu mam obvzlaste rad
6.Stoneface & Terminal……..libil se mi jejich set na Creamech a klidne bych si je dal znova
7.Richard Durand…….nejak se nim nezaobyvam ale par jeho remixu se mi libi tak proc neLineup je pro me proste naprosto uzasny……zadna superhvezdnost ale za to kvalita a to poradna…..7 kvalitnich jmen to je proste muj sen a vim ze UM mi ho nesplni pac bude vzdycky hledet na hvezdnost a proste vic ze tak blizko tolik kvalitnich jmen naraz nikdy neuvidim………nepotrebuju jet na TE abych videl po nekolikate hvezdy typu armina aj….staci mi RTX
prochiČlenhmm tak prvniho listopadu to je strasne davno………ale kdybys tam napsal prispevek tak bys ji zvelicil hned znova….to je jedno,proste by se neměly zakladat duplicitni temata………predstav si kdyby o TM4 bylo 30 témat…….
prochiČlenvidim že nekdo tady neumí používat funkci hledat…….:_)
prochiČlenSq4Raa napsal(a):
——————————————————-
> i v Asotu myšleno jako v “trancové“ radishow,
> nebo jako v tom slavném asotu?radio show..dokonce bylo v top 100 za rok 2006
prochiČlennekdy pokecame,uleham spat……pridam si te 🙂
prochiČlenSHP:diky za upozorneni,jsem tady v tech stylech docela nováček,takže ještě rozpoznat uplne dokonale nedokážu co presne kdo hraje……ale chapu,proc ses na me nastval….z tech 2 prispevku mohlo vypadat že jsem najednou odborník na tyhle styly,ale to rozhodne nejsem ani asi nikdy nebudu,pač těžiště mého hudebního vkusu leží trochu jinde,sám to víš,ale nebráním se téměř ničemu a snažim se být otevřený i jiným stylům……
prochiČlenSHP:nerikam ze tomu rozumim ale posledni dobou jsem zacal poslouchat i tyhle veci,pac se o tom tady tolik mluvi,že jsem si už konečně musel udělat nejaky svuj vlastní názor……
prochiČlensouhlasim s dejvem….znmámějšího hardstylistu najdete jen težko….takovy angerfist,zany,outblast aj u nas jsou prakticky neznama jmena….showtek jsou taky u nas temer neznamy a obdivuju agenta ze vzal odvahu a booknul je……..
prochiČlenjen doufam ze nedojde k jumpstylu,hardcoru nebo nedej boze terrorcoru…..ne ze by me tyhle styly nejak vadily ale asi by to šamponci,steroidci a vymazleny pi*čky nepobíraly :_)
prochiČlenvydim ze se tu probira i trochu SW tak prilozim taky do ohne…..myslim že lineup nebude tak “hvězdný“ jako na první SW,myslím že to dopadne jak v polsku,kdy Schulz byl brana defacto jako hlavní hvezda…..myslim že UM vsadí na to že všechny listky už tentokrát prodá před oznamenim lineupu
jinak lineup vypada takhle:1.M.Burian……tady nevidim moc moznosti na vymenu…mozna gredner,michael C ale to by UM asi nevzala
2.Axwell nebo Angello(spis axwell)
3:Prydz.- znamy jmeno,postavi se na nej dobry promo
Megamix(klasika)
4.Marcus Schulz/ATB(prosim jen ne tohodle pana :_) )
5.Rank 1/ATB(to samy co predtim)
6.nejaky rozsekavac……nejspis Marco V,woods,SvD-i když pochybuju že UM znova dovezou stejne jmeno na SW1,mozna eddie Halliwell,ale ten mi do konceptu nezapada………..ale tipl bych si ze v housu se to nebude lisit od meho ,pokud se UM nechce opakovat
jinak podle dobre informovaneho zdroje by mela byt SW na prelomu kveten,cerven,jako minuly rok……..
ale s tim souvisí i TM5….myslim že proste pokud se v lineupu SW neobjevi schulz tak urcite na TM5,to samy bych videl i u Rank 1,myslim že proste v ročních intervalech se tu otáčí armin,takže lze čekat armina,spis na TM5 než na SW,ale co je nejhorsi,je možný že znova dorazí ATB,páč tohle je člověk ktery dotahne hodne lidi(převážně diskantu) a proste UM to nedela nam jen pro radost ale hlavně pro peníze……i ten napad s infected mushrooms by nemusel být marný,páč jak to tak vidím tak UM bude chít vždy dát někoho nového,neokoukaného…..Eddie Halliwell by taky mohl byt na jedne z akci pac jde ktery neco umi…..i ten ottaviani by v ramci live projektu mohl byt…..nedivil bych se i prvnimu hardstylovemu jmenu….vyber je siroky…….
ale myslim že UM se u TM5 bude řídit takovym scenarem…..neco live,hvezda,svetova hvezda,tvrdsi dj a nejaky rozsekavac nakonec
-
AutorPříspěvky
