Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
prochiČlenFoxi klidne se sem hoď,ne každý tě tu zná(no možná jo,ale novější členové třeba ne)……jsem rad že se taky někdo za mě postavil…..ono fakt impulz byl pro mě jak jsem byl na srazku v ty hospode a ve chvili jsem mel takovy gulas ze proste chci zas vedet kdo je kdo,ja lidi znam podle tvare ale horsi to je vzpomenout na jmeno…..
prochiČlenno tak snad az a paldu se to tady vse solidne zvrhlo……..holt to se tady asi neuchyti jak vidim
prochiČlenmel bys pripsat ze dotyčná bude mít dopravu na zahraniční akce zdarma 😉
prochiČlenjenze ja se nechci aby se tady seznamovalo ale spis aby se tu každý nejak ukázal a popsal se…..ale jestli se to bere takhle tak ok,moje chyba
prochiČlentak tady mame ohlednuti primo od UM:
V pátek, 2. listopadu přivítala pražská Sazka Aréna podruhé ve své historii taneční event. Tentokrát ji roztančil čtvrtý díl Transmission, který se s návštěvností přesahující 8500 zařadil jako nejúspěšnější v historii.
Během noci vystoupilo několik slavných hvězd djského nebe jako Ferry Corsten, Above& Beyond, Christopher Lawrence, Scot Project či San s irskou zpěvačkou Jan Johnston.
O unikátní projekce a dj-vj show se postarali holandští vj´s Vision Impossible.
Celá party proběhla bez sebemenších komplikací, a podle vašich reakcí jste byli jak s organizací či komfortem Sazka Arény, tak technickou a vizuální stránkou party maximálně spokojeni, cehož si vážíme.
Chceme poděkovat všem zástupcům Sazka Areny, sponzorům, partnerům a dodavatelům za spolupráci na této unikátní akci, jejíž popularita každým vydáním přerůstá hranice naší země, o čemž svědčí hojná účast návštěvníků z Polska, Slovenska a Maďarska.
Věříme, že Transmission zůstane ve vašich vzpomínkách co nejdéle, a všichni se opět sejdeme na dalším pokračování Transmission 2008.
United Music
http://unitedmusic.cz/cs/#/cs/novinky/transmission-2007-sazka-arena/ohlednuti-za-transmission-2007/
prochiČlentak tady mame ohlednuti primo od UM:
V pátek, 2. listopadu přivítala pražská Sazka Aréna podruhé ve své historii taneční event. Tentokrát ji roztančil čtvrtý díl Transmission, který se s návštěvností přesahující 8500 zařadil jako nejúspěšnější v historii.
Během noci vystoupilo několik slavných hvězd djského nebe jako Ferry Corsten, Above& Beyond, Christopher Lawrence, Scot Project či San s irskou zpěvačkou Jan Johnston.
O unikátní projekce a dj-vj show se postarali holandští vj´s Vision Impossible.
Celá party proběhla bez sebemenších komplikací, a podle vašich reakcí jste byli jak s organizací či komfortem Sazka Arény, tak technickou a vizuální stránkou party maximálně spokojeni, cehož si vážíme.
Chceme poděkovat všem zástupcům Sazka Areny, sponzorům, partnerům a dodavatelům za spolupráci na této unikátní akci, jejíž popularita každým vydáním přerůstá hranice naší země, o čemž svědčí hojná účast návštěvníků z Polska, Slovenska a Maďarska.
Věříme, že Transmission zůstane ve vašich vzpomínkách co nejdéle, a všichni se opět sejdeme na dalším pokračování Transmission 2008.
United Music
http://unitedmusic.cz/cs/#/cs/novinky/transmission-2007-sazka-arena/ohlednuti-za-transmission-2007/
prochiČlenTa zpráva mě poměrně dost překvapila a jsem rád že jsem tam kde jsem……proto doufam že akce UM už budou jen v Sazce….tam je to na hodně vysoký úrovni……ale taky není vše dokonaly….třeba kámoš mi dal nejaky CDčka a teoreticky kdybych ho zlomil tak bych dostal nebezpecnou zbran….proste si myslim že dyž by nejaky šílenec opravdu chtěl,tak si způsob najde………..
ale samozřejmě tenhle čin odsuzuju a obdivuju Carla že pokračuje dál…….jinak kuchtajz i Carl trochu změkl……..už i božský carl zahraje sanderuv riff nebo ronskiho space we are v JOC mixu
prochiČlenSq4Raa napsal(a):
——————————————————-
> prochi:
> Teď jsem buď vůbec nepochopil já tebe, nebo ty mne
> :´-)).
> Já konstatoval, že účast Sandera na Cybertronic je
> bezpředmětná, jelikož:
> a) Další TM je v nedohlednu
> b) Snažil se doložit možnou účast SvD na TM tím,
> že Schulz tu taky byl i na SoL a podle všeho měl
> být o pár měsíců později na TM = I když tu byl
> Sander na SW, i když (dá-li bůh) tu bude Sander
> 22.12, může tu být i na další TM i kdyby byla v
> květnu.
>
> A teď to vysvětli ty :oDOMG až ted mi to docvaklo,ja jsem debil…..zastřel mě :_) už to chapu že si to srovnaval…..ale samozřejmě jak dance girl psala jsem psal o Schulzovi
prochiČlenMuj osobni tip na lineup bude nasledujici:
1:Armin…..ten tu proste koluje v rocnich intervalech
2:Rank 1…..dobry na reklamu,hodne toho vytvoril……dokonaly by byl jeho liveset ale ten je pry pekne drahy
3:Marcus Schulz….proste oblibenec,přitáhne davy
4.napadl me eddie Halliwell ale to by byl zbožný sen…..
5.Ocekaval bych nejaky Hard jmeno…..temi prvníma třema bych si byl hodne jisty,když ne na TM5,tak snad krom armina pristi rok na SW,podle me temer tutovka že bude…..sice trochu OT ale myslim že v Housove složce tam bude Prydz,kvuli tomu jak je znamy,guettu znovu nepredpokladam a myslim že tam bude nejaky kolega ze swedish house mafia(dle meho nejpravdepodobneji Axwell)
prochiČlenSq4Raa napsal(a):
——————————————————-
> Schulz je tu taky 3x do roka. Další TM stejně hned
> tak nebude…tim bych si nebyl tak jistej,prave naopak si myslim že tam bude přestože nejak po něm netoužím….pokud byl u nas třikrat během jednoho roku(myslim 365 dni ne jako rok 2007) a mel tu byt počtvrtý tak to pro UM asi nehraje roli……vzhledem tomu že další TM bude podle mě až zase v listopadu tak to už vůbec nebude problém,skoro bych si i tipl že tam bude…..ale odhaduju že by se tu zas jednou mohl na halovce objevit Marco V
prochiČlensubik napsal(a):
——————————————————-
> Lidičky, tak mě tak nějak napadlo, že bych šel
> dál, než jen reportáž ve zprávách, ale věnovat
> část Vedlejších efektů k tomuto tématu – halové
> tanečení párty…..co vy na to?urcite jo to je skvělý nápad!jinak ti doporučím jako trochu materialu navic k SW se kouknout na videa ke stažení na webu UM,docela dost kvalitní….
jinak pokud jsi ten reporter tak dik za skvely pokec kousek vedle stage….pochvalil jsem ti reportáž o SW a taky jsem ti řekl jak mě těší že i tak konzervativni televize jako je podle me CT1 odvisila takovou skvelou reportáž…libi se mi že v takovem pro mě kolosu existuji i progresivně smýšlející lidé…..respect….jinak zase skvělá reportáž,přestože trance jde popsat jinak to je i tak velky uspech vysvetlit lidem že nejsme banda ktera skotačí před soundsystémem na louce pod vlivem psychadelických látek
prochiČlense musim pochlubit…tohle mi udělalo hrooznou radost 🙂



neleknete se mě :oD
prochiČlensmazat,poslal jsem to do spatneho fora :_)
prochiČlenjednoznacne chci Johna O’Callaghana a dalo by se na nej napsat solidni PR…armin jej oznacil jako jeden z nejvetsich talentů tanecni muziky,jeho tracky a remixy zni v setech nejvetsich svetových djs………
to by byla pořádná PR masáž :_)stejne tak RANK 1 a mnoho dalších,ale tihle dva by mě nejvíc zajímali
prochiČlenjj hoky ma pravdu,muj oblibeny track
-
AutorPříspěvky
