TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Úvod Fóra Vlastní tvorba Jak na pitch band ?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #198799
    Anonymní uživatel
    Host

    2Ronny K.: Mam mu to vysvetlovat? sm13

    No dobre – zkus si tam vlozit Tonic, to je filtr. Nebo si nainstaluj jakykoli jinej efekt na kvraudio.com.
    P.S. Asi vim o co ti jde, mas cubase stazenej z warezu sm5

    #198796
    Sempre
    Člen

    Jelikož asi vím, kde je problém a nerad bych ho tu říkal, tak jinak. 🙂

    Neznáte nějáký plugin přímo na cut off efekt ? 🙂

    #198788
    Ronny K.
    Člen

    [quote Sempre]Jop, výborně.... tak automatizaci jsem se už jakš takš naučil (díky za pomoc 🙂 ), ale prostě ať dělám, co dělám, FILTER najít nemůžu + samozřejmě CUT OFF efekt taktéž nemohu.[/quote]

    sm15

    Jukni do hardbook manualu, nebo do pdf, co je v instalacce C5.

    #198785
    Sempre
    Člen

    Jop, výborně…. tak automatizaci jsem se už jakš takš naučil (díky za pomoc 🙂 ), ale prostě ať dělám, co dělám, FILTER najít nemůžu + samozřejmě CUT OFF efekt taktéž nemohu.

    #198779
    Anonymní uživatel
    Host

    Tomu se rika automatizace a muzes si tim ovladat vsechno, co chces.

    Mrkni se do manualu, ke cubase 5, ktery si urcite v krabici obdrzel.

    Nebo se podivej sem: http://www.youtube.com/watch?v=29O7rsW9zRo

    Jinak jde o CUT OFF efekt a musis si tam vlozit na stopu, kterou chces efektovat vlozit efekt FILTER.

    #198778
    Hustey
    Člen

    Nemyslis spis pitch bend?

    #198777
    Sempre
    Člen

    Opravdu to nikdo neví ? Vždyť tento efekt máte v každé skladbě pomalu :-))

    #198775
    Sempre
    Člen

    Zdravím vás,
    tak prvně musím řici, že vlastně ani nevím, jestli se tomu efektu říká pitch band, ale dle všeho ano…. ještě by to také mohl být cutt off – teď už asi všichni budou vědět. 🙂

    V tutoriálech je to vždycky taková linka, která se tedy vedet tak, jak chceme pitch band nebo cutt off….

    Jak vidíte, jsem začátečník, ale myslím si, že mi tvorba hudby celkem jde. Tvořím v Cubase 5 a už jsem nad tím strávil hodně času, ale pořád jsem nepřišel na to, jak tam tento efekt “dostat“. Chtěl bych prostě na konci “refrénu“ to celé jakoby stáhnout ten zvuk – určitě mi rozumíte, jak to myslím 🙂

    Poradíte prosím ? 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.