Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
HusteyČlenprochi: k tomu prostredky na uk creamech urcite jsou 🙂
HusteyČlenvsichni ale jen kritizuji a podle me si nikdo nedokaze predstavit, kdo by vlastne mel vladnout,…
edit: na cele situaci je asi nejhorsi, ze zrovna v tak dulezitem obdobi se resi akorat hromady sracek a nic duleziteho
HusteyČlendocela se divim, ze momentalni situace tady nikoho nevzrusuje ^^
HusteyČlenATB to podle videi normalne pravidelne hrava, takze na teto party bych Du Hast ocekaval taky 😀
HusteyČlenPryda Friends stage v Sobotu je bezkonkurencni naprosto.
HusteyČlena k u r v a 🙂
HusteyČlennemam slov, pri vecernim poslechu je to urcite za 10/10 🙂
HusteyČlentak to dobre zabil, Rammstein – Du Hast na ASOTu 500 sm0
edit: treba prohral sazku o to kdo pusti vetsi anti-trance track v setu.
na TranceFusion se treba dockate Slayeru 🙂
HusteyČlen
HusteyČlennechapu proc byvaji tak slabe supporty na lepsich akcich a to nejen tady, ale i treba na Citadele nebo na jinych akcich. skoda ze mladi djs nedostavaji temer zadne sance (pokud nemaji blizko k poradatelum ci dobrou produkci – bez te uz to dnes asi nejde)
26. 3. 2011 v 14:12 odpověď na: Trance.CZ In The Mix @ Trance-Energy Radio – každé 2. pondělí od 17:00 hodin #193797
HusteyČlendik, snazil sem se 🙂
dolvich: tiskovka nevadi, dulezita je hudba.
HusteyČlenano, ale tam pousti az od 18ti, tak to aby sis vzal fake ID 😀
HusteyČlennejlepsi jsou na tom ty promo fotky 😀
HusteyČlenuz na prvni poslech se mi to libi, ale to je asi tim ze zeru smycce 🙂
21. 3. 2011 v 1:52 odpověď na: Trance.CZ In The Mix @ Trance-Energy Radio – každé 2. pondělí od 17:00 hodin #193487
HusteyČlentakze panove a damy v patek opet zbrusu nove pecky 🙂
[img]http://img858.imageshack.us/img858/8348/trance23cover.jpg[/img]
-
AutorPříspěvky
