Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
HusteyČlendardic: no to jsem zvedavy jak by na to reagovali navstevnici, prece jen tady tento system jeste neni zabehnuty a spousta lidi by vyzadovala minimalne schopnou afterparty allnight 🙂
HusteyČlenzelena vyhrala 🙂
HusteyČlenNuld@: klidne mi to posli tady do SZ, poslechnu si to 🙂
HusteyČlenhoky: na cybertronicu jsem byl taktez, ale tam to na me nemelo takovy efekt jak na sensation, kde hral jako posledni a vyhral to cele 🙂
HusteyČlenhoky: masakr ten Sander, jeste mam v zive pameti jak podobny set zahral na prvni Sensation 🙂
hned bych si to dal znova, …
HusteyČlen[img]http://www.lowbird.com/data/images/2011/06/looking-beautiful-today.jpg[/img]
HusteyČlenTakto ma znit naslapana letni diskotekova hitovka, zadna swedish house mafia:
HusteyČlenza Moonbeam velice chvalim!! uz tady meli byt davno 🙂
HusteyČlenale ne, tomuhle prece nemuzete dat 10/10 panove, kam jste dali sluch? 🙂
HusteyČlenneni ten lineup trosku ustrel? vzdyt je to pokazde temer stejna sestava 🙂
HusteyČlenJamieee: vyjimecne dobry upliftovy track 🙂
HusteyČlenpochybuji ze neco prekona Bromance 🙂
HusteyČlenV ČSSD ale nevidím ani jednu schopnou vůdčí osobnost, …
HusteyČlenmountainer: ano, takova situace se tu opakuje uz nekolikrat dokola, strany ktere jsou momentalne u moci to poserou jak se da, lidi na ne nadavaji, tak potom voli ty kteri nejsou moc videt, ti to behem sve vlady poserou jeste vice a tak se zase voli ti druzi a porad dokola 🙂
-
AutorPříspěvky
