TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 2,449)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Transmission 8, 19.11.2011 #200015
    Hustey
    Člen

    nahodou ta hymna neni tak spatna 🙂

    odpověď na: Mácháč 2011 #199571
    Hustey
    Člen

    no poslechl jsem si tri tracky a pokud se takove veci oznacuji jako vytvory „jednoho z nejvetsich talentu house music“, tak je mi celkem na bliti 🙂

    edit: ale samozrejme na machac se takove jmeno podle toho lineupu hodi, proti tomu nejde namitnout nic.

    odpověď na: Mácháč 2011 #199568
    Hustey
    Člen

    to mi prijde za dirthy southa jako hodne uboha nahrada :/

    odpověď na: něco pro zasmání #199427
    Hustey
    Člen
    odpověď na: Sety #199265
    Hustey
    Člen
    odpověď na: Arty – Kate #199213
    Hustey
    Člen

    velmi prijemny track 🙂

    odpověď na: Airwave – Hello World #199196
    Hustey
    Člen

    nevim proc ale ten zacatek mi prijde jako totalni vykradacka Sweet Child O´ Mine 😀

    odpověď na: DJ Mag 2011 #199171
    Hustey
    Člen

    A-skillz, DJ Yoda, Moonbeam, Lenzman, Methodus

    Bez poradi 🙂

    odpověď na: DJ Mag 2011 #199108
    Hustey
    Člen

    no myslim ze uz by vsichni meli byt zvykli na to, ze co ma v dnesni dobe nejvic „like“, tak je proste nejlepsi a je jedno jestli to ma kvalitu ciganskeho apartmanu ^^

    odpověď na: Tranceband #198971
    Hustey
    Člen

    wenca: lol, no aspon je tady videt jak ma vkus kazdy uplne jinde.

    kazdopadne pokud se ti ten track bude libit i s odstupem casu, treba za tri ctyri roky, tak uznam ze se to nekomu muze fakt libit 🙂

    odpověď na: Tranceband #198965
    Hustey
    Člen

    no pokud je pro nekoho neco takoveho kvalitativne na urovni – http://www.youtube.com/watch?v=lqzygegkVXo – tak uz mu neni pomoci 🙂

    oproti tomu si treba vsimnete, ze proti takovemu Artymu nikdo nerekne ani pul slova, …

    odpověď na: Tranceband #198910
    Hustey
    Člen

    ja bych se akorat chtel zeptat Ronnyho K. – kdyz nekdo vydava u Universal Music, Sony Music, Warner Music, Armada Music, tak to automaticky znamena ze jeho hudba je kvalitni?

    me prijde ze treba na Armade nebo u Universalu vychazi 90% sracek a nikdy bych to neoznacil jako kvalitni hudbu,…

    pokud mozno tak klidne nahod i ukazky tve ne-tranceove hudby, protoze ta trancova mi jako jeden neposlouchatelny track porad dokola bez zadne invence,…

    edit: tim bych samozrejme nechtel nejak podporovat Tranceband, jen mi prijde divne, ze nekdo kdo se povazuje za „profika“ si musi honit triko prave zde,…

    odpověď na: něco pro zasmání #198857
    Hustey
    Člen

    je to fakt tak strasne, ze jsme se dokonce s SHP poprve shodli 😀

    odpověď na: něco pro zasmání #198834
    Hustey
    Člen

    dukelak: ty vole to posledni video s tim Cristovaem, to je uplna degradace. za minutu toho klipu mi umrelo vic mozkovych bunek nez kdybych jel na mesicni heroinovy vylet ^^

    odpověď na: Jak na pitch band ? #198778
    Hustey
    Člen

    Nemyslis spis pitch bend?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 2,449)