Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
HusteyČlennahodou ta hymna neni tak spatna 🙂
HusteyČlenno poslechl jsem si tri tracky a pokud se takove veci oznacuji jako vytvory „jednoho z nejvetsich talentu house music“, tak je mi celkem na bliti 🙂
edit: ale samozrejme na machac se takove jmeno podle toho lineupu hodi, proti tomu nejde namitnout nic.
HusteyČlento mi prijde za dirthy southa jako hodne uboha nahrada :/
HusteyČlen
HusteyČlenvelmi prijemny track 🙂
HusteyČlennevim proc ale ten zacatek mi prijde jako totalni vykradacka Sweet Child O´ Mine 😀
HusteyČlenA-skillz, DJ Yoda, Moonbeam, Lenzman, Methodus
Bez poradi 🙂
HusteyČlenno myslim ze uz by vsichni meli byt zvykli na to, ze co ma v dnesni dobe nejvic „like“, tak je proste nejlepsi a je jedno jestli to ma kvalitu ciganskeho apartmanu ^^
HusteyČlenwenca: lol, no aspon je tady videt jak ma vkus kazdy uplne jinde.
kazdopadne pokud se ti ten track bude libit i s odstupem casu, treba za tri ctyri roky, tak uznam ze se to nekomu muze fakt libit 🙂
HusteyČlenno pokud je pro nekoho neco takoveho kvalitativne na urovni – http://www.youtube.com/watch?v=lqzygegkVXo – tak uz mu neni pomoci 🙂
oproti tomu si treba vsimnete, ze proti takovemu Artymu nikdo nerekne ani pul slova, …
HusteyČlenja bych se akorat chtel zeptat Ronnyho K. – kdyz nekdo vydava u Universal Music, Sony Music, Warner Music, Armada Music, tak to automaticky znamena ze jeho hudba je kvalitni?
me prijde ze treba na Armade nebo u Universalu vychazi 90% sracek a nikdy bych to neoznacil jako kvalitni hudbu,…
pokud mozno tak klidne nahod i ukazky tve ne-tranceove hudby, protoze ta trancova mi jako jeden neposlouchatelny track porad dokola bez zadne invence,…
edit: tim bych samozrejme nechtel nejak podporovat Tranceband, jen mi prijde divne, ze nekdo kdo se povazuje za „profika“ si musi honit triko prave zde,…
HusteyČlenje to fakt tak strasne, ze jsme se dokonce s SHP poprve shodli 😀
HusteyČlendukelak: ty vole to posledni video s tim Cristovaem, to je uplna degradace. za minutu toho klipu mi umrelo vic mozkovych bunek nez kdybych jel na mesicni heroinovy vylet ^^
HusteyČlenNemyslis spis pitch bend?
-
AutorPříspěvky
