Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
HusteyČlendneska je to samé šukání a lízání prdele 😀
HusteyČlentrance energy za sto pade a vy si i tak dokazete stezovat ^^
HusteyČlenNuld@: fakt diky za support, od tebe si toho zvlast cenim.
tenhle set je mozna trosku jiny, vetsina tracku nikam nespecha a sazi na silny, spise pomalejsi zazitek. hodne tracku ale potrebuje vice poslechu, takze snad se docili toho ze si to lide pusti vicekrat 🙂
HusteyČlendo holandu jedine s easyjetem na shiphol, zatim vzdy bez problemu 🙂
HusteyČlen[b][size=x-large]The Designer – Autumn Promo Mix 2011[/size][/b]
[img]http://img97.imageshack.us/img97/3142/vinylshirt1.png[/img]
1. Gosh – Monday (Intro mix)
2. Joris Voorn – Incident (Original mix)
3. Da Bitchie Boys – Le Zeep (Sebastien Leger remix)
4. Himan – Vanishing
5. Phonique feat. Ian Whitelaw – Our Time Our Chance (Original mix)
6. Pryda – Inspiration
7. James Zabiela – Perseverance (Original mix)
8. Moonbeam – Daydream (Original mix)
9. J-Soul – Cry of Clouds
10. Robert Babicz – Nektar
HusteyČlennahodou paradni lineup 🙂
19. 10. 2011 v 13:50 odpověď na: Trance.CZ In The Mix @ Trance-Energy Radio – každé 2. pondělí od 17:00 hodin #201094
HusteyČlennuld@: udelam jeste mirnou upravu v setu a hodim sem odkaz na soundcloud 🙂
edit2: takze pro vsechny co nestihly patecni episodu, zde je reupload
[b][size=x-large]The Designer – Autumn Promo Mix 2011[/size][/b]
[img]http://img97.imageshack.us/img97/3142/vinylshirt1.png[/img]
1. Gosh – Monday (Intro mix)
2. Joris Voorn – Incident (Original mix)
3. Da Bitchie Boys – Le Zeep (Sebastien Leger remix)
4. Himan – Vanishing
5. Phonique feat. Ian Whitelaw – Our Time Our Chance (Original mix)
6. Pryda – Inspiration
7. James Zabiela – Perseverance (Original mix)
8. Moonbeam – Daydream (Original mix)
9. J-Soul – Cry of Clouds
10. Robert Babicz – Nektar
HusteyČlen01. David Guetta feat. Usher – Without You (Armin van Buuren Remix)
tak toto myslim zabilo asi uplne vsechny, dve nejsrackovejsi jmena ve spolecnem tracku a armin van buuuren na remixu, sen kazdeho fanouska kvalitni hudby 😀
14. 10. 2011 v 19:08 odpověď na: Trance.CZ In The Mix @ Trance-Energy Radio – každé 2. pondělí od 17:00 hodin #200988
HusteyČlenTakze prave jede live na sensationfactory.cz
[size=x-large][b]TranceCZ in the Mix 036 – The Designer 14-10-201[/b][/size]
1. Gosh – Monday (Intro mix)
2. Joris Voorn – Incident (Original mix)
3. Da Bitchie Boys – Le Zeep (Sebastien Leger remix)
4. Himan – Vanishing
5. Phonique feat. Ian Whitelaw – Our Time Our Chance (Original mix)
6. Pryda – Inspiration
7. James Zabiela – Perseverance (Original mix)
8. Moonbeam – Daydream (Original mix)
9. J-Soul – Cry of Clouds
10. Robert Babicz – Pink Trees (Original mix)
HusteyČlen„Alba Back To The Heavyweight Jam, Sheffield, No Time To Chill si poslechnu rád i dneska.“
jojo to bylo jejich zlate obdobi 🙂
11. 10. 2011 v 16:02 odpověď na: Trance.CZ In The Mix @ Trance-Energy Radio – každé 2. pondělí od 17:00 hodin #200870
HusteyČlenv pátek 14.10.2011
[img]http://img14.imageshack.us/img14/9986/thedesignervol3.jpg[/img]
již třetí set ode mne, budou ke slyšení tracky od Jorise Voorna, Roberta Babicze, Moonbeam, Prydy, Sebastiena Legera ci Jamese Zabiely 🙂
HusteyČlen$$$$$$$$$$$$$$
HusteyČlenoriginal urcite lepsi, i zvukove mi to prijde starsi track daleko kvalitnejsi (ale to je mozna jen spatnym ripem na youtube)
12. 9. 2011 v 12:13 odpověď na: Anitia – Planet of the Technonymphs 7.10.2011 @ Bobycentrum Brno #200160
HusteyČlenpodle me skvele jmena (Mojo, Zabiela, Lekebusch) a pokud je moznost jit rano na druhou stage + ta cena, tak tady asi neni co resit, uvidime se tam 🙂
11. 9. 2011 v 14:45 odpověď na: Anitia – Planet of the Technonymphs 7.10.2011 @ Bobycentrum Brno #200148
HusteyČlenjestli tam bude Zabiela a Mojo tak za to dam klidne petikilo 🙂
-
AutorPříspěvky
