Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
HusteyČlentak to jsem nevedel ze mel ten dil South Parku realny zaklad v podobe teto „stonozky“ 😀
HusteyČlentak to je na me fakt moc, to se na moji stupnici silenosti ani nevmisti nikde 😀
HusteyČlennevim jestli neco muze konkurovat nahemu obedu -_-;;
HusteyČlen🙂
HusteyČlenopravim akorat link k promo setum – neni radiochliv.blogspot..com ale [url=http://mixcloud.com/thedesigner]mixcloud.com/thedesigner[/url]
HusteyČlentak to se budou muset rozjet polske lisovny totalne naplno 😀
16. 2. 2012 v 12:20 odpověď na: Sven Väth, Beyer, Varela etc… @ Svojšice 2012 (29.06.2012 – 30.06.2012) #205425
HusteyČlendkdjd@ve: tak pokud si ujizdis na upliftingovych vlnach, tak nikdo neceka, ze by jsi na tento lineup jel 🙂
HusteyČlenta byla vyborna 🙂
HusteyČlen[img]http://desmond.imageshack.us/Himg861/scaled.php?server=861&filename=plattenas.jpg&res=medium[/img]
HusteyČlenten doplnkovy lineup je dost komedie 😀
HusteyČlenje to jasne, pokud padne Lubos, tak to tu pujde v CR cele uplne do kytek ^^
HusteyČlenmajklhauske: klasicka deformace dnesni dobou 😀
HusteyČlenje to dobre, ale prijde mi to jako totalni kopirka AVICIIho stylu, coz Artymu prilis nepridava. talent ma obrovsky, tak by mohl delat neco originalniho 🙂
HusteyČlenmyslim ze Pavel jasne dava najevo ze to jsou jeho zazitky, dokonce s videem a blizsim popiskem 😀
-
AutorPříspěvky
