Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
HusteyČlenkoho zajimaji nejake dance music awards :_)
HusteyČlencim dal vice se mi libi Ten Seconds Before Sunrise. rozhodne povedena vec B-]
HusteyČlen:_)
HusteyČlenposlednima dvema vetama jsi pohrbil jakekoliv sance abych ti tve prvni vety uveril, amen s tebou deivisi. (mysleno na tenhle post Datum: 18.03.2007 19:02)
HusteyČlenv takovou manipulaci vubec neverim : )
HusteyČlenjezdi do utrechtu a z tama to nevypada zase tak daleko : ))
HusteyČlenskoda : ( chtel jsem si to poslechnout. mohl by to predvest na blizicim se Cybertronicu 😀
HusteyČlendeivisi ty jsi naprosty ignorant. myslis ze Tiesto nesklada sve tracky? cetl sis nekdy bio o tomhle typkovi? hral skoro 10 let nez mel sve prvni vystoupeni, to je silene casu. jako dj je prece naprosty profesional, jeho prace s technikou i vystupovani je na maximalni urovni. proto to lidi tak zerou.
myslim si ze jeho pozice tranceove „maddony“ je po jeho osobni strance naprosto zaslouzena, ale ve svete ktery ovladaji finance je uz bohuzel samozrejmosti, ze se popularni veci zkomercnuji. coz hazi spatny stin na jeho hudebni stranku.
ad trailer: je to naprosto vizualni bomba. IDT potvrzuje svoje kvality na cele care.
HusteyČlenholy shit ! nechce nekdo na tuhle party vypravit autobus? nekdo to tu myslim nabizel 😀
HusteyČlenjsem asi blazen, ale porad si to poustim dokola.Simon Patterson for the win!
17. 3. 2007 v 16:00 odpověď na: Jonas Steur feat. Jennifer Rene – Falling Into Pieces (Original Mix) #12176
HusteyČlenmalem me odvezli, kdyz mi mati oznamila ze prave 7,4, musim byt pritomen doma na velke rodinne oslave. OMG Jennifer i want you! 😀
HusteyČlentak to je samozrejme extrem, musime se necim pobavit : ) ja si tenhle sen taky planuji splnit, ale zatim jeste nevim kdy mi na to vyjdou vsechny potrebne okolnosti 😛
HusteyČlenje tam vysoky pocet smrti, jako skoky zfetovanych lidi z hotelovych balkonu a podobne. takze bacha na to 😀
jinak pro jakekoliv podrobne info se podivej na http://www.ibiza-spotlight.com/
HusteyČlenme se velmi libi Frozen od Dogzilly 😀
HusteyČlenstahnu si to poslechnu si to a zase na tom budu ujizdet jako na posledni epizode : ) lidi musite byt vetsi optimisti : P
-
AutorPříspěvky
