Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
HusteyČlenporad si poustim 291 tu prvni pul hodinu, je to naprosto silene :-O 😀
HusteyČlenpodle me si chybu jiste uvedomuji, takze vsichni muzeme byt happy 🙂
HusteyČlenafterall, you are only human : )
HusteyČleno ban prece vubec nejde, jsem proti takovym resenim jako je ban. ja jen jestli ti to neprijde trosku blbe, ze tady takhle kricis v podstate sam a porad sis tim nic nevyresil.
HusteyČlenandrews, hodne, hodne kazis atmosferu na techto forech. zajed si na Sashu do zahranici a bez si brecet na zahranicni fora, ze tam je v lineupu s djs se kterymi si stylove nesedi…
a pro tvoji informaci, urcite neposloucham trance music dva mesice. to je opet projev tve dalsi ignorance. nepovazuj se za profika v tomhle oboru, kdyz stale tvrdis ze cista trance music jiz dale neni vubec tvuj salek caje ….
14. 3. 2007 v 23:06 odpověď na: Cosmic Gate (Nic Chagall,Bossi) 13.07.07 – T-Mobile Arena, Prag, Czech Republic #11875
HusteyČlenhah, listek to je ta nejmensi platebni povinnost, alespon pro me : )
HusteyČlenjednou jsem Exploration pustil omylem v pubu z jukeboxu a lidi me tam malem pretrhali, ale kdo mel vedet ze Cosmici delali takove silenosti %-) me to opravdu trha sluchove bunky a stydim se za to, ze to nekdo nazyva trance, ale co clovek to nazor 🙂
HusteyČlenExploration of Space je hned po Trafficu nejhorsi „trance“ track vsech dob. naprosto tyhle dva vytvory nesnasim, totalne me mrazi v zadech kdyz slysim takovy humus, kteremu pry nekdo nekdy rikal trance.
HusteyČlenproti Dykovi vypada fakt jak opice 😀
HusteyČlenMAIN STAGE
The Prodigy
MYSTIC HOUSE
Axwell
Sebastian Ingrosso
Steve Angello
Vitalic (Live)
Moshic
Flash Brothers (Live)
Hardy Hard
Laidback LukeHYPNOSIS ARENA
Eddie Halliwell
Adam Sheridan
Kyau vs.Albert
Ronski Speed
Stoneface & Terminal
Menno de JongTECH GENETIC
Jeff Mills
Chris Liebing
Felix Kroecher
Dave the Drummer
Brian Sanhaji
David CrystalDEEP&BLUE
Dieselboy
Logistics
DJ Hype
Dj Fresh
Ed Rush
Lady Waks
Mc Chickaboo
Mc Rage
SP MC
HusteyČlennechapu ze kvuli vlastni aroganci chcete prijit o takove jmena ktere ac2 nabizi B-]
HusteyČlenja tve duvody chapu, ale asi nejsem tak narocny clubber abych to takhle do detailu resil : ) ja jsem rad ze si muzu zajit na zajimave jmena, ciste ze zabavniho hlediska. da se rict, ze jsem klasicky konzument 😀
HusteyČlenrad bych se mezi ty snoby zaradil 😀 ale to musim jeste nejakou mensi dobu pockat B-]
HusteyČlenja vim ja vim, Falling Into Pieces me tak spolehlive rozebira ze je cimdal jistejsi moje prvni navsteva dopleru : )
HusteyČlena to v necem vadi? podle me vubec
-
AutorPříspěvky
