Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
HusteyČlenKrach dolaru by mohl byt klidne zitra, fakt by me zajimala reakce celeho sveta.
edit: ale pravdepodobne k tomu dojde az po Euru.
24. 11. 2010 v 16:07 odpověď na: 4.12 SaSaZu – Judge Jules, X-Press 2, Tom Middleton, Beardyman… #187059
HusteyČlenurcite jdu, listky uz jsou doma 🙂
Beardyman + Tom Middleton za 300 je vice nez kralovska cena.
HusteyČlensofi needs ladder me tak zklamalo, proc je tam ten vokal, vzdyt je to nehorazne spatne, puvodni track you need a ladder byl na desitku, ted se to neda ani poslouchat : /
ale treba right this second zni vyborne.
HusteyČlenBORDERLANDS!!!!
HusteyČlenjakoby to nebylo jedno jestli to micha armin nebo ne, o ty prechody tam stejne az tak nejde jako o tracky, ktere radio uvadi.
snad nikdo neveri tomu ze kazdy asot, promo set ci guest mix micha primo armin. snad jen essential mix, ten je ale skoro vzdy live zaznam.
HusteyČlen„Řešením ovšem není proces vytváření rozumné globální správy sabotovat, nýbrž hledat způsoby, jak se na tomto nevyhnutelném procesu konstruktivně podílet. Chce-li si český prezident pro závěrečné dva roky svého prezidentsví najít skutečně nosné téma, rozhodně jím nebudou pokusy debatu o globálním vládnutí zmařit (jak naznačoval ve svých projevech v USA), ale spíše snaha najít v tomto procesu smysluplné a důstojné místo pro Českou republiku.“
toto si myslim je dostatecne jasny a vystizny komentar k cele problematice NWO i treba k dokumentu, ktery je trosku vyse k dispozici 🙂
HusteyČlenhauske: ty to hodnotis jak drtiva vetsina lidi tady – podivas se na tracklist, zahledl jsi tri ctyri zname producentske jmena a hned ti prijde, ze znas cely set a je to zbytecne poslouchat – velka chyba takto hodnotit …
HusteyČlenhauske: ale no tak 🙂 kde jinde nez tady a na rave.cz jsi to videl?
HusteyČlenStedry den potrebuje vysokou kvalitu, zadny uplift : )
HusteyČlenDolvich: ja si vemu Stedry den jestli muzu 🙂
HusteyČlento jsou zase hovna panove : )
HusteyČlen14 djs na jednu noc? wtf?
edit: akci samozrejme fandim a verim ze se povede, ale to bude hrat kazdy 30 min nebo?
HusteyČlenOT: jestli takove remixy prevysuji 90procent trance produkce, tak se nedivim ze trance (energy) konci 😀
HusteyČlen
HusteyČlenArena 02 ftw 🙂
-
AutorPříspěvky
