Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
HusteyČlen[quote hectic][quote Hustey]add party: na ceske pomery podle me pro vyznavace jednoduche tranceove hudby paradni vecirek, [b]pro narocnejsi posluchace nic co by stalo za slyseni[/b], i kdyz [b]na ATBho bych si klidne zaparil[/b] :)[/quote]
??????????????????????????[/quote]
na ATBho bych si z nostalgie zaparil, kdysi jsem jeho hity taky hodne zral, co je na tom divneho 🙂
HusteyČlenpetrz: no lolz, snad si nemyslis ze je Dash Berlin kvalitni hudba? kdyby jsi to nenapsal capslockem, tak bych asi nereagoval 🙂
add party: na ceske pomery podle me pro vyznavace tranceove hudby paradni vecirek, pro narocnejsi posluchace nic co by stalo za slyseni, i kdyz na ATBho bych si klidne zaparil 🙂
HusteyČlenBoardwalk Empire po prvni serii – 7,5/10
je to vyborny serial, ale neco tomu jeste chybi. uvidime co prinese dale 🙂
edit: naopak HIMYM jde stale dolu a dolu, doufam ze tohle je posledni serie, …
HusteyČlenPochybuji, ze se neco vyraznejsiho stane (bohuzel). Par lidi, kteri se vyhecuji tezko ovlivni celkove deni, ale uvidime 🙂
HusteyČlenrůžověji… 🙂
5. 12. 2010 v 17:31 odpověď na: 4.12 SaSaZu – Judge Jules, X-Press 2, Tom Middleton, Beardyman… #187953
HusteyČlenBeardyman mazec akorat to strasne rychle ubehlo 🙂
nejlepsi set vecera asi Tom Middleton, to bylo precizni prevelice.
a SaSaZu naprosto profesionalni klub (samozrejme s odpovidajicimi cenami)
takze pro me akce na jedna, az na Uwu s Lucasem to byla katastrofa na zastreleni…
3. 12. 2010 v 14:51 odpověď na: 4.12 SaSaZu – Judge Jules, X-Press 2, Tom Middleton, Beardyman… #187809
HusteyČlentak uz se tesim, lineup paradni 🙂
HusteyČlenYoda – BBC Radio 1 Essential Mix 2006
HusteyČlenjake sledujete konkretni zdroje (ceske i anglicke) k cele situaci? pokud chce mit clovek dobry prehled?
udelal bych nejaky seznam, pokud mozno 🙂
HusteyČlen
HusteyČlenMixmag presents James Zabiela – Destination Future 18-11-2010
vyborny poslech, az na slabsi prostredni cast, naopak koncovka je dost dobra 🙂
HusteyČlento snad abychom zacali vytvaret nejakou kolonii u lesa 🙂
HusteyČlenno, mozna to pujde jeste rychleji nez se cekalo 🙂
jinak to stavkovani je dobry extrem, ve Francii se stavkovalo (masivne – http://www.boston.com/bigpicture/2010/10/france_on_strike.html) treba jen kvuli posunu duchodu z 61 na 63 let myslim 🙂
iamek: neco o te Belgii je zde http://www.dailymail.co.uk/news/article-1332686/Spain-Portugal-Belgium-set-follow-Ireland-debt-crisis-threatens-euro.html, ale jak se na to tak divam – neni preci jen plus, ze kdyz se tohle deje v ruznych statech, tak ostatni maji sanci reagovat a udelat kroky pro zlepseni situace?
HusteyČlenJohny: jj je, jen jsem chtel vypichnout nektere body pro lidi, kterym se nechce cist cely obsahly clanek 🙂
na druhou stranu jsem chtel dodat, ze si nemyslim, ze by ve Spanelsku doslo k oddeleni Katalancu (ci jinych uzemnich celku), protoze kazdy celek ma neco jineho co ostatnim chybi (prumysl, zemedelstvi apod.), takze by to bylo celkove dost komplikovane… se situaci v Belgii nejak blize obeznamen nejsem, takze to nebudu radeji komentovat a prenecham jinym.
HusteyČlenhttp://blog.ihned.cz/c3-48322440-YMachP_d-ma-cr-pujcit-irsku-ne
To je paradni clanek, ktery by si mel precist kazdy. Vypichnu ty nejdulezitejsi body:
„Ano, problém je tak vážný. Eurozóna NEMÁ peníze na to, aby se zachránila. Takže se nezachrání a je potřeba počítat s jiným scénářem.“
„Problém se brzy přesune do Španělska, Portugalska a Belgie. Vlámové nejspíš dají ruce pryč od belgických dluhů, stejně jako Katalánci od španělských a využijí příležitosti zmatku k osamostatnění. “
„Česká vláda má ještě šanci zachránit zemi od nejhoršího: Nepůjčovat eurozóně a dodatečně vyrovnat státní rozpočet na rok 2011. Na rok, který se nejspíš zapíše do evropské historie.“
-
AutorPříspěvky
