Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
HusteyČlenta fotka je moc : D
HusteyČlen[img]http://inapcache.boston.com/universal/site_graphics/blogs/bigpicture/tunisia_01_19/t09_26633323.jpg[/img]
[img]http://inapcache.boston.com/universal/site_graphics/blogs/bigpicture/tunisia_01_19/t32_26695081.jpg[/img]
HusteyČlenkatastrofalni plakat
HusteyČlento je teda dobrej ze to vsechno stiha i behem extremnich turne 🙂
HusteyČlenvypada to dobre, mozna by stala za to i samotna akce, minula navsteva SaSaZu (Beardyman) potvrdila kvality toho prostoru 🙂
HusteyČlenasi budu patrit mezi vyjimky, ale Inception bych nejak vysoko neradil, souhlasim v tomto s kritikou ktera se objevila v south parku 🙂
4. 1. 2011 v 23:55 odpověď na: Pražský hudební klub Roxy skončil. Porušil předpisy, tvrdí stavební úřad #189483
HusteyČlenTak nastesti se snad nejedna o uplne zavreni, ale o docasny stav – kazdopadne behem klubove sezony to je pruser jako svine, …
HusteyČlenvyborny track, bohuzel pro me jediny dobry z noveho alba :/
HusteyČlenaha, tak to se omlouvam, asi jsem to prehledl.
kazdopadne kdyz uz jsme u toho – jestli takovy scenar nastane, co bude ihned nasledovat? pad evropskych ekonomik?
jestli se pripravovat na hyperinflaci i u nas 🙂
HusteyČlenzde vyborny clanek v cestine o pravdepodobne nevyhnutelne hyperinflaci v USA (dil prvni):
http://www.finmag.cz/cs/finmag/ekonomika/hyperinflacni-apokalypsa-i-uprostred-deflace/
HusteyČlenad. šéf FEDu – Bernanke byl zvolen snad minulý rok „mužem“ roku, to už je pak asi jen čistý výsměch 🙂
HusteyČlendalší kousek do mlýna:
http://www.novinky.cz/veda-skoly/218879-blizi-se-doba-hladova-varuje-australsky-vedec.html
HusteyČlensympaticky typek Arty 🙂
HusteyČlenNosala: proc bych to mel urcovat ja? 😀
HusteyČlenpetrz: ale asi mas pravdu, Dash Berlina jsem vypichl mozna zbytecne, je tam (producentsky) nejslabsi clanek, Cosmic Gate by se dali zvladnout pokud zahraji neco tvrdeho, ATB pro sve stare hity se lidem asi libit bude (tem kteri tam budou), Shah se da, ale live act mi prijde horsi nez dj set (je to vetsinou dost divadlo – kdo chce videt neco live mel byt ted na Beardymanovi), Sean Tyas je mozna jeste horsi nez Dash, takze to nic a Emma Hewitt – viz. live act Shaha.
celkove si myslim ze kdyby tam hral jen ATB, CG a treba ten Shah plus nejaky hudebne barevny support bylo by to lepsi nez ten mix co je ted, ale to je ciste muj nazor.
pro vsechny elektronicke lidi v CR je nicmene dobre, ze se konaji i takove akce, protoze spousta lidi co zacina na techto jmenech potom prejde na neco rozumnejsiho (nekdo ve dvaceti, nekdo ve ctyriceti) 🙂
-
AutorPříspěvky
