TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 181. až 195. (celkem z 2,449)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Světová politická situace/média #191146
    Hustey
    Člen

    další aktuální informace:
    http://vitjedlicka.blog.idnes.cz/c/176300/Unie-planuje-evropskou-vladu-pod-zaminkou-konkurenceschopnosti.html

    doporučuji shlédnout i video vespod článku

    odpověď na: Tiesto – 17.6.2011 Brno #190993
    Hustey
    Člen

    iamek: Eddie na Creamech byl dobrej, ale na ranni SHM asi nemel 🙂

    odpověď na: Gamesy #190795
    Hustey
    Člen

    Určitě ne, celkově mi přijde ze v Dragon Age mají hlavně bojovníci v začáteční části výhody oproti kouzelníkům – v prostřední částí to samé. Kouzelníci jsou silní až ve finále hry. Jenže pokud jsou povolené ve skupince 4 charaktery musíte to mít stejně vyvážené (2x fighter, 1x healer, 1x mage), aby šla zvládnout většina soubojů.

    Každopádně osa Dragon Age (fantasy), Mass Effect 2 (scifi) a Borderlands (post-apokalyptic) je zatím v dnešní době nepřekonána.

    Doporučuji sledovat GameSpot.com – další měsíce budou velmi zajímavé jelikož ma vyjít Deus Ex nový (naprosto extrémní trailer – action RPG), Crysis 2, Witcher 2 a především Dragon Age 2 – téměř vše v březnu 🙂

    Ad. Borderlands – hra se určitě stává repetitivní v singleplayeru, to uznávám, ale jelikož jsem to až do konce hry (farmení Crawmeraxe na maximální úrovni) hrál ve dvou, ani mi to nepřipadlo.

    odpověď na: Gamesy #190729
    Hustey
    Člen

    Pokud mas moznost zahrat treba dvou lidech neco tak jednoznacne doporucuji Borderlands – ta hra ma vsechno 🙂

    odpověď na: Gamesy #190727
    Hustey
    Člen

    Já i když se považuji za zkušeného RPG hráče hraji prakticky vše na střední obtížnost – je to tak akorát, při nejtěžších obtížnostech mi vadí častý loading i při drobných chybách.

    Nejlepší RPG pochopitelně bylo Baldur´s Gate 2 ve staré školy a v nové určitě Dragon Age a Borderlands. Borderlands hlavně kvůli výbornému multiplayeru.

    Nad tím vším je ještě Mass Effect 2 na který se pravděpodobně chystám podruhé, abych mohl vyzkoušet i (prý výborné) DLC.

    odpověď na: Gamesy #190707
    Hustey
    Člen

    Drakensang docela v pohode, ale kratka herni doba a slabe dungeony. Na Dragon Age to rozhodne nemelo 🙂

    edit: plusem u Drakensangu je urcite skvely herni system pro old school RPGckare.

    Hustey
    Člen

    Play stage lineup paradni.

    odpověď na: Světová politická situace/média #190666
    Hustey
    Člen

    Egypt bych zrovna do NWO neradil, ale expert na africke staty urcite nejsem 🙂

    odpověď na: Z našich přehrávačů… #190652
    Hustey
    Člen

    nulda: pekny set, Yuan ma precizni vyber i mix 🙂

    odpověď na: Světová politická situace/média #190649
    Hustey
    Člen

    Egypt + Tunis game over

    [img]http://inapcache.boston.com/universal/site_graphics/blogs/bigpicture/tunisia_01_19/t09_26633323.jpg[/img]

    odpověď na: Světová politická situace/média #190580
    Hustey
    Člen

    Johny2005: To jsi teda četl dost špatně:

    „Desetičlenný tým vyšetřovatelů složený z lidí navržených demokraty i republikány zpracoval 576stránkový spis, ve kterém označil hlavní strůjce krize. Jsou jimi šéfové Americké centrální banky (FED) Alan Greenspan a Ben Bernanke.“

    Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/vinici-krize-sefove-fed-george-bush-bill-clinton-a-stovky-dalsich-pht-/eko-zahranicni.aspx?c=A110126_181432_eko-zahranicni_jvo

    Zde tedy jasně obvinili hlavně FED, …

    Hustey
    Člen

    Pokud vim tak organizace cele akce prebira Martin Hloch (Energy + Electronic Connection) a stage managing Tomáš Ondráček aka Fly (Fléda), takze problemy by v teto oblasti byt nemely.

    odpověď na: Světová politická situace/média #190468
    Hustey
    Člen

    Povinnost pro vsechny:

    odpověď na: Z našich přehrávačů… #190467
    Hustey
    Člen

    hovno, Beardyman ma Essential tak na to jdu 🙂

    vidis Paldo – mel jsi na nej jit do SaSaZu a ne na Luka 😛

    odpověď na: něco pro zasmání #190381
    Hustey
    Člen

    [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs797.ash1/168735_10150390792575607_189405215606_16955268_761662_n.jpg[/img]

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 181. až 195. (celkem z 2,449)