Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
HusteyČlendalší aktuální informace:
http://vitjedlicka.blog.idnes.cz/c/176300/Unie-planuje-evropskou-vladu-pod-zaminkou-konkurenceschopnosti.htmldoporučuji shlédnout i video vespod článku
HusteyČleniamek: Eddie na Creamech byl dobrej, ale na ranni SHM asi nemel 🙂
HusteyČlenUrčitě ne, celkově mi přijde ze v Dragon Age mají hlavně bojovníci v začáteční části výhody oproti kouzelníkům – v prostřední částí to samé. Kouzelníci jsou silní až ve finále hry. Jenže pokud jsou povolené ve skupince 4 charaktery musíte to mít stejně vyvážené (2x fighter, 1x healer, 1x mage), aby šla zvládnout většina soubojů.
Každopádně osa Dragon Age (fantasy), Mass Effect 2 (scifi) a Borderlands (post-apokalyptic) je zatím v dnešní době nepřekonána.
Doporučuji sledovat GameSpot.com – další měsíce budou velmi zajímavé jelikož ma vyjít Deus Ex nový (naprosto extrémní trailer – action RPG), Crysis 2, Witcher 2 a především Dragon Age 2 – téměř vše v březnu 🙂
Ad. Borderlands – hra se určitě stává repetitivní v singleplayeru, to uznávám, ale jelikož jsem to až do konce hry (farmení Crawmeraxe na maximální úrovni) hrál ve dvou, ani mi to nepřipadlo.
HusteyČlenPokud mas moznost zahrat treba dvou lidech neco tak jednoznacne doporucuji Borderlands – ta hra ma vsechno 🙂
HusteyČlenJá i když se považuji za zkušeného RPG hráče hraji prakticky vše na střední obtížnost – je to tak akorát, při nejtěžších obtížnostech mi vadí častý loading i při drobných chybách.
Nejlepší RPG pochopitelně bylo Baldur´s Gate 2 ve staré školy a v nové určitě Dragon Age a Borderlands. Borderlands hlavně kvůli výbornému multiplayeru.
Nad tím vším je ještě Mass Effect 2 na který se pravděpodobně chystám podruhé, abych mohl vyzkoušet i (prý výborné) DLC.
HusteyČlenDrakensang docela v pohode, ale kratka herni doba a slabe dungeony. Na Dragon Age to rozhodne nemelo 🙂
edit: plusem u Drakensangu je urcite skvely herni system pro old school RPGckare.
29. 1. 2011 v 18:43 odpověď na: Zájezd na Energy 2011 (19. – 20.2.2011) – dříve Trance Energy! #190677
HusteyČlenPlay stage lineup paradni.
HusteyČlenEgypt bych zrovna do NWO neradil, ale expert na africke staty urcite nejsem 🙂
HusteyČlennulda: pekny set, Yuan ma precizni vyber i mix 🙂
HusteyČlenEgypt + Tunis game over
[img]http://inapcache.boston.com/universal/site_graphics/blogs/bigpicture/tunisia_01_19/t09_26633323.jpg[/img]
HusteyČlenJohny2005: To jsi teda četl dost špatně:
„Desetičlenný tým vyšetřovatelů složený z lidí navržených demokraty i republikány zpracoval 576stránkový spis, ve kterém označil hlavní strůjce krize. Jsou jimi šéfové Americké centrální banky (FED) Alan Greenspan a Ben Bernanke.“
Zde tedy jasně obvinili hlavně FED, …
HusteyČlenPokud vim tak organizace cele akce prebira Martin Hloch (Energy + Electronic Connection) a stage managing Tomáš Ondráček aka Fly (Fléda), takze problemy by v teto oblasti byt nemely.
HusteyČlenPovinnost pro vsechny:
HusteyČlenhovno, Beardyman ma Essential tak na to jdu 🙂
vidis Paldo – mel jsi na nej jit do SaSaZu a ne na Luka 😛
HusteyČlen[img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs797.ash1/168735_10150390792575607_189405215606_16955268_761662_n.jpg[/img]
-
AutorPříspěvky
