Úvod › Fóra › Trance Diskuse › UM a Sensation black
- Toto téma obsahuje celkem 17 odpovědí. Do diskuze (23 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel
SeTH a poslední změna proběhla před 19 roky.
-
AutorPříspěvky
-
5. 6. 2007 v 10:07 #24740
BoRoČlenBlack and White=Jackson a narvana Arena,yo! a za 5000kc
5. 6. 2007 v 9:19 #24731
infernoČlentak třeba teď Belgii byly dvě Sensations po sobě, byl zlevněný lístek na obě dohromady…přes noc jen vyměnili pár pláten za bílá
line-up byl hodně do jump a i přesto přišla asi polovina lidí, co na White (což bylo jen dobře)… a hlavně ta Black nějak pomrdala zvuk :oD
5. 6. 2007 v 9:07 #24730
SeTHČlen2 felipe & beyond infiity
jenze bez toho „juchajiciho hardstylu“ by SB postradala jakykoliv smysl…nevim no sam bych si nedokazal predstavit 5 000 lidi co hardstyle vzivote neslyselo na SB 😀 a jeste k tomu na konci party kdyz vladne hardcore 😀 bylo by to opravdu zajimavy ale presne jak rekl fox dneska se prodava hlavne znacka takze lidi uvidi sensation a bude vystarano 😀 UM JDETE DO TOHO B-]
5. 6. 2007 v 8:39 #24728
GizmoČlenFox Mulder napsal(a):
——————————————————-
> Já myslim, že v duchu „..když je to na senzejšn,
> tak je to super, je to přece nejlepčí akce na
> světě..“ a „..za ty prachy si to užiju..“ přijmou
> cokoliv. 😉Mám dojem že se tomu říká „Hlavně že je večírek“ :oD:´-)):oD
5. 6. 2007 v 1:20 #24705
beyond infinityČlenTo jsem taky zvědavý jestli si na to u nás troufnou. Spíš si ale myslím že bude další white, po takovém úspěchu je to sázka na jistotu.
Jinak souhlas s Felipem, juchajicí hardstyle ne-e :_):oD
5. 6. 2007 v 0:44 #24701
SedRicKČlenNo pokud bude tak to bude nářez, nejradči bych viděl Yojiho :oD Ale nevim jak by lidi rozdejchali třeba Proma nebo Pava. I když nevim jestli by UM risklo dát tam tenhle tvrdej kalibr.
5. 6. 2007 v 0:23 #24697
FelipeČlenKdyz tam bude vic odnozi tvrdsich stylu a nebude to zalozeny jen na juchajicim hardstylu, tak to bude super akce!!! no ja samotny hardstyle rozhodne nemusim, to uz radejc hard&acid tekno:-D
5. 6. 2007 v 0:19 #24696
Fox MulderČlenJá myslim, že v duchu „..když je to na senzejšn, tak je to super, je to přece nejlepčí akce na světě..“ a „..za ty prachy si to užiju..“ přijmou cokoliv. 😉
5. 6. 2007 v 0:16 #24695
DjDkD@veČlento inferno:
no prave, to by byl pro nektere takovej sok, ze by zachranka nestacila odvazet lidi :oD
5. 6. 2007 v 0:09 #24693
dance-girlČlenať se klidně divěj :´-)) aspoň bude místo na paření….:oP
5. 6. 2007 v 0:05 #24690
infernoČlenaby se pak lidi trošku nedivili, až jim začne hrát hardcore 😀
4. 6. 2007 v 23:37 #24677
Fox MulderČlen2 deivis: Přesně tak jsem to myslel! 😉
4. 6. 2007 v 23:34 #24676
deivisČlenA hlavne po teto akci lide vi co je Sensation a bude vyprodano jeste drive. Lidi nezajimaji DJs ale ten nazev. 🙂
4. 6. 2007 v 23:26 #24675
Fox MulderČlenNo já nevim, já bych to zas až tak nereálný neviděl… Mám dojem, že Sensation Black se koná jen v Holandsku a Belgii, je to tak?
Kdyby se to udělalo u nás a udělala by se dostatečná reklama i v okolních zemích (Německo, Polsko, Rakousko, Slovensko, Maďarsko), tak si myslim, že by se to udělat dalo… 🙂 A taky bych počítal s tim, že tam nepůjdou jen fanoušci hardstylu, ale třeba techna, tranceu, apod.; vždyť tahle akce neni tolik o hudbě, jako o tý celkový koncepci, zkrátka SENSATION. 😉
4. 6. 2007 v 23:10 #24670
DjDkD@veČlenTak nebylo by to marne, ale v nasich koncinach je to asi jen zbozne prani…….
Zatim si tak budeme muset vystacit s tou Holanskou :oDJsem hodne zvedav kolik lidi s nami nakonec letos vyrazi do toho Holandu…….. :oD
-
AutorPříspěvky
- Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.
