Hustey: To určitě je, a myslim si, že trošku slušný propagace od pořadatele a je plno. Pokud se to podá lidem dost komerčně tak je to vpoho. Sice tam budou 2% lidi co vi o co vubec jde, ale na tom prece nezalezi :oD, stejne tam jde vetsina jenom kuli tomu aby mohli rict ze tam byly, ne kuli hudbe.
Btw: Sensation White v Praze už nikdy :_) skoro sem se unudil k smrti