no prave..:) verim ze by to nalakalo vic lidi.. sice tu moc priznivcu hardstyle neni.. ale prijeli by i ze zahranici.. ale podle me by tam UM nasazela na zacatek 2-3 tech-cokoliv… jako to bylo v 2006 v amstru…cimz by to podle me zkazili..ale nechame se prekvapit 😀 jestli vubec neco bude 🙂